Kovo 8d./pexels nuotr.

Kovo 8-oji Klaipėdoje: moters dienos dovanos ir pramogos

Puikiosios damos ir panelės, linkime jums Kovo 8-ąją sutikti užsikasus glėbiuose ryškiaspalvių gėlių, skambant jūsų mylimai muzikai ir garuojant į lovą pristatytai kavai. Na, o mes šnibždame visą krūvą idėjų sveikintojams – štai kaip pradžiuginti moteris Kovo 8-ąją Klaipėdoje.

Pasimatymo maršrutas Neringoje

Prie paties miesto dar grįšime, bet negalime nepaminėti nerealios iniciatyvos, kurią jums paruošė Nidos Kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ (Taikos g. 4). Pakuokitės karštą termosą su apelsinais ir cinamonu kvepiančiais gėrimais, tepkite sumuštinius su kumpiu ar avokadais ir kvieskite savo sielos draugę, sesę ar mamą į pasimatymą Neringoje. Tikrai ne kiekvienas yra matęs kaip gražiai atrodo apsnigti Neringos miškai ar kopose kūnais piešę sniego angelus. Ar bandėte ledu prieiti apžiūrėti Pervalkos švyturį – vienintelį Lietuvos švyturį vandenyje? Pasimatymo taškus rasi čia.

KTIC Agila / Asmenino archyvo nuotr.

KTIC Agila / Asmenino archyvo nuotr.

Pasisveikinkite su pingvinais

Giliai širdyje žirafos yra romantiški sutvėrimai, tad manome, kad joks romantiškas gestas Klaipėdoje nėra tobulas, jei jo neužtvirtina vizitas Lietuvos jūrų muziejuje (Smiltynės g. 3). Aplankykite akvariumą, pasivaikščiokite povandeniniu tuneliu ir nepamirškite užsukti į jūrinės tematikos gėrybių pilną suvenyrų parduotuvę.

Kovas jūrų muziejuje skiriamas senjorams – bilietas į delfinų šou senoliams kainuos tik 2 eurus. Metas tvirtinti ryšius su seneliais ir močiutėmis.

Akvariumas / LJM archyvo nuotr.

Akvariumas / LJM archyvo nuotr.

Dovanokite gyvenimo šokio pamokas

„Tai vidinė kelionė ir mano meilės gyvenimui išraiška“ – sako naują poi šokio kursą renkanti Shaina Pietersz. Shainą matėme ore sukančią įvairiausius objektus ir stebėdami dūsavome, kad būtų įdomu pabandyti ir patiems. Štai proga išbandyti kažką unikalaus, naudingo dvasiai ir kūnui.

„Tai yra svajonė, leidžianti pajusti akimirkos tėkmę ir lyg kitokia realybė, sujungianti kūną su siela, aplinka ir jus supančiais žmonėmis“ – sako mokytoja. Pamokų tvarkaraštį rasite Qtime feisbuke.

POI Klaipėda archyvo nuotr.

Poi šokiai / POI Klaipėda archyvo nuotr.

Gerų emocijų dozė Scala Dream“

Į idėjų krepšelį taip pat rekomenduojame įmesti kuponą apsilankymui laipiojimo uolomis klube Scala Dream“ (Mainų g. 6). Nerealios erdvės, krūvis visoms raumenų grupėms, adrenalinas, nuotykis. Prižadame: iš klubo išeisite drebančiais keliais ir žandus plešiančia šypsena.

Scala Dream archyvo nuotr.

Scala Dream archyvo nuotr.

Jausmų verpetai „Žizel“

Sakoma, jog geri pasakojimai yra apie gyvenimą ir mirtį arba meilę ir išdavystę. Choreografo Donato Bakėjaus šiuolaikine forma prakalbinta legendinė „Žizel“ kalba būtent apie tai. Įtraukite šį spektaklį į savo dovanų repertuarą – kovo 9 d. vakaras tebus proga pasipuošti. Spektaklis vyks Klaipėdos Žvejų kultūros rūmuose (Taikos pr. 70).

Žizel / KVMT archyvo nuotr.

Žizel / KVMT archyvo nuotr.

Vandenų peizažai Rozmarinas“

Pakvieskite damą pasivaikščioti iki kruizinių laivų terminalo, kol jo neužkariavo tūkstančiai iš viso pasaulio suplaukiančių keliautojų. Pasvajokite apie artėjantį buriavimo sezoną, pasigrožėkite įšalusių žvejų peizažais ir užsukite sušilti į puikų itališką meniu siūlantį resoraną Rozmarinas“.

Rozmarinas / Asmeninio archyvo nuotr.

Rozmarinas / Asmeninio archyvo nuotr.

 

Energijos dozė moterims „Friedricho pasaže“

Girdėjome, kad Kovo 8-ąją pietaujančios merginos ir moterys Friedricho restorane ir smuklėje (Tiltų g. 26A) bus vaišinamos juoda kava, o popiet atėjusioms ar vakarieniauti susirinkusioms dailiosios lyties atstovėms Friedricho pasažo vyrai dėmesį rodys gėlėmis. Vakare Friedricho pasažo vyninėje kviečiamos visos, mėgstančios stebėti taurėse šokančius burbuliukus ir skanauti meistriškai parinktus užkandžius prie jų.

Nusiteikusios pašėlti kviečiamos vakarą praleisti smuklėje. Vakarėlis prasidės dueto „Light cover“ pasirodymu, o vakaro kulminacija taps viliojantis šokėjo David pasirodymas. Staigmenų kupina vyriška programa su dainomis ir šokiais prasidės nuo 20 val.

Staliukų rezervacija telefonu: +370 46 211390

Friedricho pasažas / Asmeninio archyvo nuotr.

Friedricho pasažas / Asmeninio archyvo nuotr.

Prancūzijos garbės konsulo kepti blyneliai „Acthung Baby“

Prašmatnus nuotykis moterims – Prancūzijos garbės konsulo Olivier Criou kepti blyneliai. „Achtung Baby“ išduoda, kad pats konsulas kilęs iš prancūziškų blynelių krašto Bretanės. Apsilankiusiųjų lėkštėse garuos autentika.

Meniu pasirinkimai: blyneliai su kumpiu, sūriu, kiaušiniu ar šokoladu bei prašmatnioji variacija – blyneliai su sardinėmis.

Staliukų rezervacija tel.: +370 670 20650

Blyneliai / Pexels nuotr.

Blyneliai / Pexels nuotr.

Rožinis vakaras su „Vyno uoga“

Enoteka „Vyno uoga“ (Herkaus Manto g. 14) kviečia kovo 8-ąją praleisti supamiems gaivios pavasario dvasios. Ypatinga proga žadamas specialus itališkas meniu ir išskirtinė gamintojo Mattia Vezzola „Costaripa“ rožinio kolekcinio vyno „Molmenti“ degustacija.

Vakaro pradžia 18.30 val. Kaina – 15 eurų asmeniui. Staliuko rezervacija ir visa informacija tel. 8(643)12732

Vyno uoga / Facebook nuotr.

Vyno uoga / Facebook nuotr.

Ypatinga vakarienė ypatingoje aplinkoje „Tonas“

Jei jau lankėtės „Tone“ (Jūros g. 23), žinote, kad šis restoranas gali girtis tikrai puikiu interjeru. Kovo 8 -oji – puiki proga įlieti šlakelį išskirtinumo į savaitės rutiną. Kvieskite moteris vakarienės žvakių šviesoje skambant Pauliaus Barzinskio gyvai atliekamoms balandėms.

Staliukų rezervacija telefonu: +370 46 385577

Vakaro džiazo bangos „Meat lovers“

„Meat lovers“ (Danės g. 1) ketvirtadieniai priklauso džiazui. Kvieskite moterį į tobulos romantikos vakarą, kur stipriausiai pajusite vandens miesto pulsą.

20 val. prasidedančiame koncerte pasirodys „AčiūKubu“ (Raimonda Vaičiūtė – vokalas, Andrius Dereviančenko – saksofonas, Mantas Liutikas – klavišiniai, Mykolas Eiva – mušamieji).

Staliukų rezervacija telefonu: +370 652 21998

Meat Lovers / Facebook nuotr.

Meat Lovers / Facebook nuotr.