Slapukų politika

„Miesto Žirafos“ nori, kad jūsų naršymas internete ir sąveika būtų kiek įmanoma informatyvi ir aktuali, todėl mes naudojame slapukus. Manome, kad jums svarbu žinoti, kokie slapukai ir kokiais tikslais naudojami mūsų svetainėje. Tai padės apsaugoti jūsų privatumą ir tuo pačiu užtikrinti, kad mūsų svetainė būtų kiek tik įmanoma patogi naudojimui.

Kas yra slapukas?

Slapukai yra maži duomenų failai, kuriuos naršyklė įrašo jūsų kompiuteryje arba įrenginyje. Slapukai leidžia tinklo serveriui perduoti duomenis į kompiuterį ar įrenginį įrašų saugojimo ir kitais tikslais. Slapukai gali padėti internetinei svetainei suteikti naudotojui malonesnę patirtį. Šie slapukai negali rinkti jokios jūsų kompiuteryje arba failuose esančios informacijos.

Kodėl naudojami slapukai?

Slapukai gali būti naudojami skirtingais tikslais. Pirmiausia slapukų gali reikėti tam, kad svetainė tinkamai veiktų. Pvz.: be slapukų būtų sudėtinga padaryti taip, kad svetainė prisimintų, jog jūs prisijungėte, arba prisimintų, kurį produktą įsidėjote į pirkinių krepšelį. Tokie slapukai vadinami būtinaisiais slapukais.

Taip pat slapukai gali būti naudojami siekiant analizuoti, kaip naudojama svetainė, lankytojams skaičiuoti ir sužinoti, kaip būtų galima patobulinti svetainę. Mes nesiejame svetainės naudojimo statistikos ir kitų ataskaitų su atskirais žmonėmis. Tokie slapukai vadinami analitiniais slapukais.

Trečia, socialinių tinklų slapukai naudojami tam, kad būtų galima integruoti socialinius tinklus į svetainę ir jūs galėtumėte akimirksniu pažymėti puslapį arba produktą kaip patinkantį arba juo dalytis mėgstamame socialiniame tinkle.

Ketvirtas svarbus slapukų naudojimo būdas – asmeniniams poreikiams pritaikyta internetinė reklama, kai rodomos aktualiausios ir įdomiausios reklamos tiek „Miesto Žirafos“, tiek kitose svetainėse. Tai daroma naudojant (tikslinio) reklamavimo slapukus.

Kaip pašalinti slapuką?

Standartiniai naršyklių nustatymai leidžia priimti slapukus, tačiau vartotojas gali nustatyti savo naršyklę taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju vartotojas gali nepasiekti įprastų paslaugų, o interneto naršyklė gali veikti netiksliai. Mobiliųjų įrenginių vartotojai, norėdami išjungti slapukų rinkimą, turėtų vadovautis įrenginio nustatymais.

Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, daugelyje naršyklių yra paprasta procedūra, kuri leidžia jums atsisakyti slapukų naudojimosi. Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite specialioje slapukų svetainėje . Jei atsisakysite slapukų, kai kurios svetainės funkcijos gali tinkamai neveikti.