Apie mus

Pramogos patogiai!

Miesto Žirafos – internetinis portalas ir mobilioji programėlė apie Lietuvos didmiesčių kultūrinį gyvenimą ir pramogas. Mūsų tikslas –pateikti vartotojams informaciją apie vykstančius renginius ir pramogas kaip įmanoma patogiau.

Čia kiekvienas ras glaustą ir aiškią aktualiausių ir įdomiausių įvykių suvestinę, renginių rekomendacijas. Vartotojams nereikia klaidžioti tarp šimtų skirtingų ir neaktualių renginių socialiniuose tinkluose ar internetinėse paieškos sistemose, kadangi visą šlamštą išgrūdome lauk ir palikome tik gerus, kokybiškus laisvalaikio praleidimo būdus.

Kultūrintis pradėjom dar 2014-aisiais, kai persikraustėme į Klaipėdą. Pamatę pramoginės ir kultūrinės žiniasklaidos nišą, pradėjome nedidelį blogą apie uostamiesčių barus, kavines, renginius, klubus, pramogas ir t.t. Ilgainiui įdėtas darbas atsipirko: tapome populiariausiu Klaipėdos pramoginiu portalu. Plėtėmės ir nesustojome augti, todėl ilgainiui pradėjome skelbti informaciją ir apie kitus didžiausius Lietuvos miestus. Kasmet lankomumas padidėja bent 50% ir kol kas neketiname sustoti, nes turime tikslą sukurti kokybiškiausią pramoginį ir kultūrinį laisvalaikio portalą Lietuvoje!

Mūsų darbuotojai dirba Klaipėdoje, Vilniuje, Londone, Berlyne ir Minske. Administracija bazuojasi Klaipėdoje.

Užsiimame ir kitokia veikla:

Kontaktai

Visais klausimais rašykite mums el. paštu.

MB „Žirafų projektai“
Įmonės kodas – 304166467
Vadovas – Remigijus Kostrovickas
Adresas – Dragūnų g. 6-40, LT-92331, Klaipėda
SD draudėjo kodas – 2403254