Scala Dream laipiojimo uolomis centras

Klaipėdos „Scala Dream“ yra didžiausias laipiojimo centras Pabaltijo šalyse! Laisvalaikio centre 1000 metrų plote išsidėsčiusios aukšta ir žema laipiojimo salės, virvių kambarys, vaikų erdvės, jogos salė ir nedidelė kavinė – viskas ko reikia tobulam laisvalaikiui.

 

SVAJOJI AKTYVIAI IR ĮDOMIAI GYVENTI?

Tuomet kviečiame tave apsilankyti “Scala Dream laipiojimo uolomis centre”.

Tai puikus pasirinkimas, kai norite tiesiog gerai praleisti laisvalaikį Klaipėdoje. Ateikite ir išbandykite laipiojimo erdves, džiunglių kambarį, jogos salę arba praleiskite laiką atsipalaiduodami „chill-out zonoje“ ar „Scala dream“ kavinėje :)

DAR NIEKADA NELAIPIOJOTE?

Nesirūpinkite! Salėje visada yra instruktoriai, kurie suteikia informaciją apie laipiojimo uolomis sportą bei paaiškina saugumo taisykles.

Jei suprasite, kad laipiojimas yra Jūsų sportas, galite pradėti lankyti laipiojimo treniruotes.

Centre pravedamos treniruotės ir vaikams, ir suaugusiems.

AR MĖGSTATĖ KELIAUTI?

Jeigu taip, kviečiame prisijungti prie „Scala dream“ organizuojamų kelionių. Daugiau informacijos galima sužinoti pasiteiravus administratoriaus laipiojimo centre arba svetainėje www.scaladream.com

ARTĖJA TAVO GIMTADIENIS?

Puiku!

Kiekviena „Scala dream“ laisvalaikio centro šventė yra tikras nuotykis. Kopdami į viršų, su komanda bandydami įveikti linksmąjį kliūčių ruožą, mokydamiesi naujus dalykus apie laipiojimą, gimtadienio dalyviai kaupia nuostabius įspūdžius.

Smagiausia tai, kad dalyvauti gali ir vaikai, ir suaugusieji, o tai sukuria ypatingą artumo ir bendrumo atmosferą!

Mūsų vedėjai nuo pirmos iki paskutinės akimirkos rūpinasi šventės organizacija, prižiūri, kad ji vyktų sklandžiai, jaukiai ir ilgam paliktų gerus įspūdžius bei jaukius prisiminimus visiems šventės dalyviams.

Į šventę galima atsinešti savo vaišes, o „laipiojime centre“ – užsisakyti karštų gėrimų ir ledų.

Jums tereikia išsirinkti labiausiai patikusią gimtadienio programą ir ateiti pas mus. Iki pasimatymo „Scala Dream laisvalaikio centre“!

„Scala Dream“ kontaktai:

Adresas: Mainų g. 6, Klaipėda
Tel.: (8-605) 03360
El. p.: http://info@scaladream.com
FB: https://www.facebook.com/scaladream/
Web: http://www.scaladream.com/

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.