Klaipėdos gimtadienis

Klaipėdos gimtadienis 2020: įdomiausi šventės renginiai

Rugpjūčio 1-ąją – Klaipėdos gimtadienis. „Miesto žirafos“ švenčia kartu su Lietuvos uostamiesčiu ir pristato įdomiausius šių metų šventės renginius.

Iškart po Jūros šventės siautulio Klaipėda pasitinka dar vieną gražią šventę – miesto gimtadienį! Rugpjūčio 1-ąją Klaipėda švenčia savo įkūrimo metines. O šiai gražiai progai paminėti uostamiestyje tikrai netrūks įdomių renginių. Todėl „Miesto žirafos“ paruošė trumpą gidą su rekomendacijomis, ką nuveikit šį šventinį savaitgalį Klaipėdoje.


Proginiai Klaipėdos gimtadienio renginiai

Šiais metais pirmą kartą Klaipėdos gimtadienio minėjimas bus labiau matomas. Įvairios parodos, koncertai bei miesto pagerbimo ceremonijos vyks beveik visą dieną, tad pats laikas panagrinėti oficialių renginių programą ir išsirinkti sau tinkamus. O visą info apie oficialius šios šventės renginius rasite ČIA.

Kur? Klaipėdos senamiestis, Klaipėdos piliavietė
Kada? nuo 12.00 val.


Mėlynoji vakarienė

Jau tradiciniu tapęs renginys, suburiantis klaipėdiečius prie didelio bendro stalo, šiemet simboliškai vyks per miesto gimtadienį. Pasak organizatorių, šiais metais didelio stalo nebus. Tačiau jaukus renginys kiek kitokiomis sąlygomis vis vien įvyks. Tad belieka pasipuošti mėlynai ir iš anksto susiplanuoti šeštadienio vakarą Teatro aikštėje.

Kur? Teatro aikštė
Kada? nuo 19.00 val.


Ingos Jankauskaitės koncertas

Na, o jei pasiilgote romantiškų garsų, jums tinkamas koncertas savaitgalį laukia Klaipėdos Koncertų salėje. Čia savo aksominiu balsu susirinkusių širdies stygas virpins žavioji aktorė bei dainininkė Inga Jankauskaitė. Ši žavi moteris moka užburti vien savo žvilgsniu. Tad kodėl šiai magijai nepasidavus per Klaipėdos gimtadienį?

Kur? Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36)
Kada? nuo 19.00 val.


„Ministry Of Echology“ koncertas

Dar nespėjote pajusti šios vasaros malonumų? Dvigubą dozę šilumos šį savaitgalį į pajūrį jums atveš geros nuotaikos ambasadoriai „Ministry Of Echology“. Neseniai pristačiusi savo trečiąjį studijinį albumą „Mixed Feelings“, taip pat ir jau po jo sekusį naują kūrinį „Faya“, grupė į Klaipėdą žadą atvežti daug šviesių „regio“ garsų, kurie net neleis pagalvoti, kad šiltasis sezonas jau juda pabaigos link.

Kur? Švyturys B-house (Kūlių Vartų g. 7)
Kada? nuo 21.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas