Naujieji Klaipėdoje ir aplinkui: ką veikti sutinkant 2020-uosius?

Dar nesugalvojai, kur sutiksi Naujuosius metus? „Miesto žirafos“ tau parengė 2020-ųjų metų sutikimo renginių Klaipėdoje gidą.

Sutikti Naujuosius metus pajūryje – visuomet smagu. Tad „Miesto žirafos“ siūlo pasižiūrėti, kaip 2020-uosius šiemet ketina sutikti Klaipėda ir jos apylinkės. Jūsų dėmesiui – įdomiausių naujametinių renginių uostamiestyje (ir palink) gidas. Skaitom. Gal pavyks išsirinkti kokią smagią pramogą paskutiniam metų vakarui?

Renginių sąrašą nuolat atnaujinsime.


Koncertas „Su artėjančiais Naujaisiais“

Klaipėdos „Švyturio“ arenoje pasiruošti Naujųjų metų sutikimui kviečia koncertas su ryškiomis Lietuvos muzikinės scenos žvaigždėmis. Merūnas Vitulskis, Ovidijus Vyšniauskas, Liudas Mikalauskas bei Irūnos ir Marius Jampolskio duetas linkės čia visiems gerų naujųjų bei dovanos gražiausius savo kūrinius. Geras renginys brandžiai publikai prieš pasineriant į „naujametinių žiburėlių“ maratoną.

Kada? gruodžio 30 d., 19.00 val. Kur? Švyturio arena (Dubysos g. 10)


Jazzu koncertas Palangoje

Geriausia Lietuvos muzikos atlikėja priešpaskutinį metų vakarą lankysis palangoje, kur visus kviečia į savo šventinį koncertą. Koncerto metu skambės geriausi atlikėjoas kūriniai. Tad jei esi Jazzu muzikos gerbėjas, nepraleisk progos dar šiemet pasidaryti sau didelės muzikinės šventės.

Kada? gruodžio 30 d., 20.00 val. Kur? Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43)


Koncertas „Su kuo sutiksi tu Naujus metus“

Tikriausiai visi bent kartą esame girdėję naujųjų sutiktuvių himnu tapusią Romo Dambrausko dainą „Naujieji metai“. Jei jums patinka ši daina, turėsite puikią progą ją išgirsti gyvai Klaipėdoje. Mat dainos autorius paskutinį metų vakarą kviečia visus į savo koncertą uostamiestyje. Ir bus jis ten ne vienas. Koncerte pasirodys ir Klaipėdos publikai gerai pažįstama grupė „Tabasco“. Tad jei jaučiate nostalgiją praėjusio amžiaus lietuviškoms dainoms, šis renginys skirtas būtent jums.

Kada? gruodžio 31 d., 18.00 val. Kur? Žvejų rūmai (Taikos pr. 70)


Koncertas „Pažvelk į žvaigždes“

Paskutinį metų vakarą šventinę nuotaiką Klaipėdoje kurs ir Klaipėdos kamerinis orkestras ir su juo koncertuosiančios dvi žavios damos – solistė Viktorija Miškūnaitė ir instrumentalistė Jekaterina Močalova. Scenoje netrūks nei kokybiškos muzikos, nei egzotiškų garsų. Tad nusimato visai geras koncertas Naujųjų nakčiai.

Kada? gruodžio 31 d., 18.30 val. Kur? Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36)


Sauliaus Prūsaičio koncertas „Namo nereiks pareit“

Vienas populiariausių šių dienų Lietuvos atlikėjų, tikras šlagerių karalius, Saulius Prūsaitis šiemet naujuosius sutiks Klaipėdoje. Tad jei jums patinka ši išskirtinė asmenybė, o jūsų namuose dažnai skamba „39“, nepraleiskit progos šį kūrinį išgirsti gyvai.

Kada? gruodžio 31 d., 19.00 val. Kur? Švyturio arena (Dubysos g. 10)


Naujų metų sutikimas „Jazzpilyje“

Su populiariais hitais naujuosius pasitikti ketina ir gyvos muzikos klubas „Jazzpilis“. Čia Naujųjų metų vakarą juos dalins legendinė Klaipėdos grupė „Studija“. „Spindulys“, „Mano mieste“, „Daina draugams“ ir kiti žinomi grupės kūriniai turėtų užkurti kiek senamadišką, bet tikrai smagų vakarėlį.

Kada? gruodžio 31 d., 19.00 val. Kur? Jazzpilis (Pilies g. 6)


„Queen Show“ Palangoje

O Palangoje šiemet per naujuosius skambės legendinės grupės „Queen“ muzika. Geriausias Fredžio Merkurio ir kompanijos dainas Palangos koncertų salėje atliks talentingasis Jeronimas Milius. Kadangi asmeniškai nepažįstame nei vieno, kuriam nepatiktų „Queen“ muzika, galim drąsiai sakyti, kad tai puiki proga turėti tikrai gerą paskutinį metų vakarą.

Kada? gruodžio 31 d., 19.00 val. Kur? Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43)


Ingos Jankauskaitės koncertas

Tikriausiai ne vienas klaipėdietis bent vienus naujuosius metus yra kažkada sutikęs Klaipėdos dramos teatre. Šiais metai ten vyks ypatingas renginys. Į savo koncertą švelniu balsu kvies aktorė bei dainininkė Inga Jankauskaitė, o jai scenoja talkins aktoriai Arnoldas Eisimantas ir Liudas Vyšniauskas. Jaukus vakaras – garantuotas.

Kada? gruodžio 31 d., 19.00 val. Kur? Klaipėdos dramos teatras (Teatro g. 2)


Naujųjų sutikimas su Donatu Montvydu

„Amberton“ koncertų salė Naujuosius kviečia pasitikti su vienu iš populiariausių Lietuvos muzikos atlikėjų Donatu Montvydu. Vakaro metu skambės geriausi atlikėjo kūtiniai, o veiksmo čia netrūks ir iki jo koncerto pradžios. Puikus vakaras su pramogomis ir šiuolaikiška muzika.

Kada? gruodžio 31 d., 20.30 val. Kur? „Amberton“ koncertų salė (Naujoji sodo g. 1A)


Naujųjų sutikimas su grupe „Žalvarinis“

Geras renginys roko muzikos gerbėjmas. Bare „Faksas“ paskutinį metų vakarą laukia muzikinis vakarėlis su jau roko klasika tapusiais grupių „Guns N’Roses“, „AC/DC“, Billy Idol, „Lynyrd Skynyrd“ ir daugelio kitų kūriniais bei grupės „Žalvarinis“ super hitais. Tinkamas vakarėlis paskutinį kartą šiemet gerai pakratyti plaukus.

Kada? gruodžio 31 d., 21.00 val. Kur? Faksas (Žvejų g. 2)


Naujametinis Klaipėdos kariliono koncertas

Šiemet, kaip ir kasmet sutinkant Naujuosius Klaipėdoje vėl skambės kariliono varpai. Į Naujuosius klaipėdiečius palydės Stanislovo Žilevičiaus atliekama varpų muzika. Kariliono garsai ir fejerverkai danguje – graži filmo scena paskutiniam metų vakarui.

Kada? gruodžio 31 d., 23.30 val. Kur? Klaipėdos laikrodžių muziejus (Liepų g. 12)


Naujametinis fejerverkas

O jei norite pasimėgauti geriausiu miesto fejerverkų vaizdu, tai taip pat galėsite padaryti miesto centre. Šiemet fejerverkai bus šaudomi iš piliavietės ir geriausiai bus matomi Teatro aikštėje bei Danės krantinėse.

Kada? gruodžio 31 d., 24.00 val. Kur? Klaipėdos dramos teatro aikštė (Teatro g. 2)


Šventinės atrakcijos Klaipėdoje

Čiuožykla Teatro aikštėje

Nuo gruodžio 7 dienos Klaipės dramos teatro aikštėje pradės veikti 20 metrų ilgio čiuožykla. Čia kiekvienas atvykęs su savo pačiūžomis pačiuožinėti galės nemokamai. Neturintiems pačiūžų bus taikomas 5 eur nuomos mokestis.

nuo 2019 gruodžio 7 d.


Kalėdinių eglučių kiemelis

Tradicija tapęs I. Simonaitytės bibliotekos Kalėdinių eglučių kiemelis šiais metais vėl stebina ir kuria jaukią Kalėdinę aplinką.

Kada: nuo 2019 gruodžio 6 d.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas