Naujieji Klaipėdoje ir aplinkui: ką veikti sutinkant 2022-uosius?

Dar nesugalvojai, kur sutiksi Naujuosius metus? „Miesto žirafos“ tau parengė 2022-ųjų metų sutikimo renginių Klaipėdoje gidą.

Naujųjų metų sutikimas prie jūros jau kvepia romantika. Tačiau juk daug linksmiau paskutinį metų vakarą yra ne tik vaikščioti vėjuotu pajūriu, bet ir nuveikti kažką turiningo, smagaus ir prasmingo. „Miesto žirafos“ jums serviruoja įdomiausių paskutinio metų vakaro renginių gidą Klaipėdoje. Tad belieka tik išsirinkti iš intriguojančio meniu ir mėgautis pramoginiais patiekalais.

Renginių sąrašą nuolat atnaujinsime.


Kalėdinė pasaka su delfinais

Toks renginys Lietuvoje gali vykti tik Klaipėdoje. Naujųjų išvakarėse Klaipėdos delfinariumas virs Kalėdų senelio rūmais, kuriuose liesis dovanos, vyks specialus delfinų pasirodymas ir tikrai netrūks kitoniškumo jausmo. Tad, gerbiamieji, jei tikrai norite kitokio Naujųjų sutikimo, šis renginys skirtas jums.

Kur? Lietuvos jūrų muziejus (Smiltynės g. 3)
Kada? Gruodžio 31 d. 15.00 val.


„MAN-GO“ Naujametinis koncertas „Lai gyvenime sekas!“

Ko jau ko iš šios grupės neatimsi, tai per daug metų sukaupto iki skausmo žinomų kūrinių bagažo. Dauguma jų grupės merginos ketina atlikti ir Naujų išvakarėse Klaipėdoje. Nuo „Pavasarinių žiedų“ iki „Raskila“ – lieka tik prisiminti žodžius ir nusiteikti nostalgiškam vakarui.

Kur? Žvejų rūmai (Taikos pr. 70)
Kada? Gruodžio 31 d. 18.00 val.


„Graži ir Ta Galinga“ ant patefono Klaipėdoje

Viena smagiausių merginų grupių Lietuvoje „Graži ir Ta Galinga“ metų pabaigoje didžiuosiuose Lietuvos miestuose užsuko tikrą tarpušventį, trijų koncertų suktinį ANT PATEFONO.  O finalinis naujametinis fejerverkas sprogs Klaipėdoje. Tikrai raudonas turas, tad neabejotinai pasižymėkite šios grupės spektaklį-koncertą savo kalendoriuje jau dabar, nes šalia žiemos švenčių grupės žavios narės koncerte švęs ir ilgai lauktos vinilinės plokštelės gimimą.

Kur? Klaipėdos kultūros fabrikas (Bangų g. 5A)
Kada? Gruodžio 31 d. 18.00 val.


Klaipėdos kamerinio orkestro naujametis koncertas

Kartu praleisti paskutinį senųjų metų vakarą klausytojus kviečia ir Klaipėdos kamerinio orkestras. Šia ypatinga proga pamuzikuoti kartu su orkestru į Klaipėdą atvyksta gerai žinomi klasikinės muzikos solistais Lina Dambrauskaitė ir Romanas Kudriašovas. Tad jei esate klasikinės muzikos gerbėjas, šis renginys yra skirtas jūsų skoniui.

Kur? Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36)
Kada? Gruodžio 31 d. 18.30 val.


Naujieji „Jazzpilyje“

Muzikinis klubas „Jazzpilis“ kviečia naujuosius sutikti muzikaliai. Čia susirinkusių laukia net du koncertai. Iki vidurnakčio čia susirinkusius džiugins Paulinos Skrabytės balsas ir jos muzikantų grupės melodijos, o Naujuosius pasitikti padės paslaptingi trys tigrai.

Kur? Jazzpilis (Pilies g. 6)
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val


Sauliaus Prūsaičio „Naujametinis šou“

Tai bus tikriausiai linksmiausias ir labiausiai pašėlęs koncertas Klaipėdoje Naujųjų metų išvakarėse. Saulius Prūsaitis šventę galėtų sukurti tiek didelėje arenoje, tiek vieno kambario bute, tad nepasinaudoti šio atlikėjo sugebėjimais teigiamos energijos įkrovimui prieš ateinančius metus, būtų nuodėmė.

Kur? Švyturio arena (Dubysos g. 10)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ koncertas

Nežinome, kaip jums, bet mums grupės „Skylė“ muzika ir Aistės Smilgevičiūtės balsas tinka bet kokiai progai. O jei dar įmanoma su ja palydėti senuosius metus, mes tikrai tokia proga pasinaudosime. Koncerte skambės šviesiausios ir gražiausios grupės dainos, laiko patikrintos ir mylimos „Devynios baltos upės“, „Jūržolių šokis“, „Jūratės ir Kastyčio meilės duetas“ ir kt. Bus atliekamos ir labai retai scenoje grojamos dainos iš kalėdinio ciklo „Saulės kelionė“. Tad mes tikrai ten būsime bei kviečiame apsilankyti ir jus.

Kur? Klaipėdos dramos teatras (Teatro g. 2)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


„Bhouse“ Naujieji metai

Viena populiariausių laisvalaikio vietų Klaipėdoje „Bhouse’as“ paskutinę metų naktį kviečia į teisingos šokių muzikos pripildytą vakarėlį. Muzikiniu takeliu čia rūpinsis vieni mylimiausių Klaipėdos didžėjų Diskonektai. Kaip teigia patys renginio organizatoriai, čia bus šokių po konfeti lietumi, baro stogas kilnosis iš džiaugsmo, o judesys tęsis nuo sutemų iki aušros. Lieka tik jais patikėti.

Kur? Švyturys BHouse (Kūlių Vartų g. 7)
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


Klaipėda Sound x Hofas: 2022 NYE

Viena įdomiausių vietų Klaipėdoje „Hofas“ naujuosius kveičia sutikti su techno muzikos žvaigžde ir Sakartvelo Nicole. Atlikėja yra pasirodžiusi visuose svarbiausiuose savo šalies klubuose ir daugybėje svarbių Europos klubų, tarp kurių: garsūs Berlyno klubai – „Tresor“ & „Suicide Club“, Paryžiaus „Rex Club“ ir Kijevo „Arsenal XXII“. Pasirodymas „Hofe“ taps pirmu Nicoles pasirodymu Lietuvoje. Tad tikri techno muzikos gurmanai turėtų pasižymėti šį renginį tarp būtinų aplankyti paskutinę šių metų naktį.

Kur? Hofas (Naujoji Uosto g. 3)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val


Naujametinis kariliono muzikos koncertas

Kartais likus kelioms minutėms iki Naujųjų apima toks keistas noras pabūti ramybėje, apmąstyti praėjusius metus ir sparčiai permesti planus ateinantiems. Tokiems pamąstymas reikia ir tinkamo fono. O jį Klaipėdos centre likus kelioms minutėms iki vidurnakčio kurs karilioninkas Stanislovas Žilevičius, kuris varpų skambesio pagalba ramiai visus palydės  į magiškų dvejetų pilnus metus.

Kur? Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis (Liepų g. 12)
Kada? Gruodžio 31 d. 23.30 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas