Naujieji Klaipėdoje ir aplinkui: ką veikti sutinkant 2023-uosius?

Dar nesugalvojai, kur sutiksi Naujuosius metus? „Miesto žirafos“ tau parengė 2023-ųjų metų sutikimo renginių Klaipėdoje gidą.

Naujųjų metų sutikimas prie jūros jau kvepia romantika. Tačiau juk daug linksmiau paskutinį metų vakarą yra ne tik vaikščioti vėjuotu pajūriu, bet ir nuveikti kažką turiningo, smagaus ir prasmingo. „Miesto žirafos“ jums serviruoja įdomiausių paskutinio metų vakaro renginių gidą Klaipėdoje. Tad belieka tik išsirinkti iš intriguojančio meniu ir mėgautis pramoginiais patiekalais.

Sąrašą nuolat pildysime iki pat Naujųjų…


„Graži ir ta galinga”: naujametinės MIMOZOS IR SIRENOS

„Graži ir ta galinga” naujametinį vakarą kviečia į spektaklį-koncertą „Mimozos ir sirenos”. Pačios „gražios ir galingos“ merginos taip pristato šį renginį: „Savo pastarųjų metų nerimą paleisime būgnų ritmu, kad vėl iš naujo sutiktume save – žavias, galingas ir laimingas, net jei kartais ir pasiklydusias, bet vis grįžtančias į save!“

Kur? Klaipėdos kultūros fabrikas (Bangų g. 5A)
Kada? Gruodžio 31 d. 18.00 val.


Naujametinis koncertas Žvejų rūmuose

Kaip ir kasmet vienas iš naujametinių koncertų Klaipėdoje vyks Žvejų rūmuose. Šį kartą čia atvyksta grupė „Patruliai“ ir Ištvanas Kvik su romų teatru „Sare Roma“. Kaip matote, šventė nusimato išties spalvinga.

Kur? Žvejų rūmai (Taikos pr. 70)
Kada? Gruodžio 31 d. 18.00 val.


Naujametis koncertas „SALVE MUSICA’22“

Simboliška, kad baigiamasis klasikos festivalio SALVE MUSICA koncertas vyks paskutinįjį metų vakarą, kurį galėsite praleisti kartu su saksofono virtuozu Federico Mondelci.

Kur? Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36)
Kada? Gruodžio 31 d. 18.30 val.


Naujųjų metų sutiktuvės Bhouse

Per Naujaką nenori jokių koncertų, o nori tiesiog gero tūso su draugais? Tada keliauk į „BHouse’ą“! Vakaro programa aiški: girdys „Švyturys“, šokdins „Diskonektai“, gerą nuotaiką kursi tu su kompanija!

Kur? Švyturys BHouse (Kūlių Vartų g. 7)
Kada? Gruodžio 31 d. nuo 19.00 val.


Saulius Prūsaitis ir IgIė

Saulius Prūsaitis šventę galėtų sukurti tiek didelėje arenoje, tiek vieno kambario bute, tad nepasinaudoti šio atlikėjo sugebėjimais teigiamos energijos įkrovimui prieš ateinančius metus, būtų nuodėmė – net jeigu tektų pavažiuoti iki Palangos. O Prūsaitis šį kartą net ne vienas bus, o kartu su Igle. Ir koncertas bus net ne vienas, o du.

Kur? Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43, Palanga)
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val. ir 22 val.


Naujametinis vakarėlis OLDMAN GALA 2022

Ech, kiek koncertų aplankyta ir vakarų praleista „Oldman“ klube Palangoje! Kodėl gi nepraleidus čia ir paskutinio šių metų vakaro? Ypač kad laukia šventinė 4-ių patiekalų vakarienė, scenoje pasirodys Nika Ganga, o tada – šokiai iki paryčių per Gala Disco Party’23.

Kur? OLDMAN (Jūratės g. 2A, Palanga)
Kada? Gruodžio 31 d. 19.30 val.


Jurga Šeduikytė – metų pabaigos koncertas

Naujųjų metų proga Jurga su grupe paruošė klaipėdiečiams išskirtinę programą – pačias gražiausias savo balades, didžiausius hitus, kelis naujus kūrinius ir netikėtus muzikinius siurprizus. „Padarysime viską, kad iš koncerto išeitumėte šventiškai nusiteikę ir pakylėti!“, – žada atlikėja. Sounds good!

Kur? Klaipėdos dramos teatras (Teatro g. 2)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


„Biplan“ koncertas

O gal visgi į Palangą per Naujuosius? Štai ir „Biplan“ kaip tik koncertuos…

Kur? “Vandenis” (Birutės al. 47, Palanga)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.30 val.


M. Mikutavičiaus Naujametinis show

Be abejo, negali taip būti, kad per Naujuosius nieko nevyktų Švyturio arenoje. Vyksta – ir ne šiaip kas, o vienintelis šiais metais areninis Marijono Mikutavičiaus ir jo grupės mega koncertas Lietuvoje!

Kur? Švyturio arena (Dubysos g. 10)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Justino Jaručio koncertas

O baro „Bardakas“ lankytojus Naujųjų metų naktį linksmins Justinas Jarutis.

Kur? Bardakas (Žvejų g. 4)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


BALKANAUJIS

Gruodžio 31-osios naktį „Hofo“ sceną užvaldys Baltic Balkan trejetas.
Laisvamaniai triukšmautojai savo muzika ir ekstravagantiškumu užkurs tokį vakarą, kurio pasiutime bus lengva pamesti galvas, batus ir sielas. Kitą dieną nubusime naujais žmonėmis. „Hofas“ prižada, jog tai bus pati karščiausia Naujųjų metų naktis Klaipėdoje – ir, ko gero, jie yra teisūs.

Kur? Hofas (Naujoji Uosto g. 3)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Naujametinis kariliono muzikos koncertas

Kartais likus kelioms minutėms iki Naujųjų apima toks keistas noras pabūti ramybėje, apmąstyti praėjusius metus ir sparčiai permesti planus ateinantiems. Tokiems pamąstymas reikia ir tinkamo fono. O jį Klaipėdos centre likus kelioms minutėms iki vidurnakčio kurs karilioninkas Stanislovas Žilevičius, kuris varpų skambesio pagalba ramiai visus palydės  į naujus metus.

Kur? Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis (Liepų g. 12)
Kada? Gruodžio 31 d. 23.30 val.


Naujametinis lazerių šou

Dar vienas show šią stebuklingą naktį. Tik šį kartą tai – lazerių šou! Draugiškas aplinkai Naujųjų Metų sutiktuvių šou, bus parengtas pagal specialų šventinį muzikinį takelį, tad dar ir pašoksime visi kartu!

Kur? Teatro aikštė
Kada? Gruodžio 31 d. 23.59 val.


Sausio 1 d.:

Ingos Jankauskaitės koncertas

Puiki proga padaryti pertrauką tarp šampano gėrimo ir Baltos mišrainės valgymo. Mat pirmąją Naujųjų metų dieną Inga Jankauskaitė kviečia į didžiausią jos karjeros koncertą. Žada, kad tai bus „išskirtinis, papildytas scenografijos, kokybiško humoro ir tikrų emocijų elementais šou“.

Kur? Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43)
Kada? Sausio 1 d. 17.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas