Naujieji Klaipėdoje ir aplinkui: ką veikti sutinkant 2024-uosius?

Dar nesugalvojai, kur sutiksi Naujuosius metus? „Miesto žirafos“ tau parengė 2024-ųjų metų sutikimo renginių Klaipėdoje gidą.

Naujųjų metų sutikimas prie jūros jau kvepia romantika. Tačiau juk daug linksmiau paskutinį metų vakarą yra ne tik vaikščioti vėjuotu pajūriu, bet ir nuveikti kažką turiningo, smagaus ir prasmingo. „Miesto žirafos“ jums serviruoja įdomiausių paskutinio metų vakaro renginių gidą Klaipėdoje. Tad belieka tik išsirinkti iš intriguojančio meniu ir mėgautis pramoginiais patiekalais.

Sąrašą nuolat pildysime iki pat Naujųjų.


Naujametinis spektaklis „Gyvenimas prieš akis“

Šis spektaklis – Klaipėdos jaunimo teatro ir režisieriaus Kirilo Glušajevo, vienintelio Lietuvoje profesionalaus improvizacijos teatro „Kitas kampas“ meno vadovo, bendras darbas. Aktoriai kviečia kartu ieškoti atsakymų į klausimus: Kada ir nuo ko prasideda paauglystė? Kada ir kodėl ji baigiasi? Ar 18-os sulaukęs žmogus jau yra suaugęs? O kada bus suaaugęs? Ką daryti, jei esi suaugęs 13-os, o ką, jei savarankišku nesijauti nei sulaukęs 18-os, nei 30-ies?
Žodžiu, bus apie ką pamąstyti Naujiems metams prasidedant.

Kur? Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5A
Kada? Gruodžio 31 d. 17.00 val.


Naujametinis vakaras su grupe RONDO

Kaip ir kasmet vienas iš naujametinių koncertų Klaipėdoje vyks Žvejų rūmuose. Šį kartą čia atvyksta grupė „Rondo“. Daugiau kaip keturis dešimtmečius gyvojanti grupė atliks visus savo hitus, kuriuos  – patinka tau ar nepatinka – neišvengiamai žinai: „Eglė mano sesė”, „Laukų gėlė”, „Pelenė”, „Palauk, sustok”, „Sudie, Eliza” ir kt.

Kur? Žvejų rūmai, Taikos pr. 70
Kada? Gruodžio 31 d. 17.00 val.


A. Smilgevičiūtė ir SKYLĖ: „Laikrodžių sniegas“

„Metų pabaigoje laikas tarsi įgyja platesnę prasmę. Jis prašosi skaičiuojamas, reikalauja atsisukti, apžvelgti. Pabandysime šiame koncerte tai ir padaryti. Programą dėliojame tarsi muzikinę ekliptiką – Saulės kelionę per metų laikus, Zodiako žvaigždynus“, – pasakoja Aistė Smilgevičiūtė apie būsimą koncertą, kuriame grupė „Skylė“ pasirodys pilnos sudėties, o pasirodymui kuriama speciali vaizdinė scenografija.

Kur? Klaipėdos dramos teatras (Teatro g. 2)
Kada? Gruodžio 31 d. 18.00 val.


Naujametis koncertas „SALVE MUSICA’23“

Viena Klaipėdos koncertų salės tradicijų – naujamečiai Klaipėdos kamerinio orkestro koncertai. „Šiemet programa vadinasi „Dvylika metų laikų“ ir joje bus tikrai daug gražios muzikos“, – teigia KKO meno vadovas Mindaugas Bačkus. Atlikti trijų žymių kompozitorių sukurtus „Metų laikų“ ciklus jis pakvietė keturias labai talentingas ir žavingas lietuvių smuikininkės. Ekspresyvi, šventiška programa kurs pakilią ir džiugią naujųjų metų sutikimo nuotaiką.

Kur? Klaipėdos koncertų salė, Šaulių g. 36
Kada? Gruodžio 31 d. 18.30 val.


Naujieji metai ispanišku ritmu

Restoranas „Marilyn M“ Naujųjų metų naktį pažada šventinę atmosferą su gyva muzika ispanišku ritmu, gardžiu degustaciniu meniu pagal ispaniškas tradicijas, šventiniais gėrimais ir kokteiliais. Feliz ano nuevo!

Kur? „Marilyn M“, H.Manto g. 5
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


Sauliaus Prusaičio „Diskoteka“

Be abejo, negali taip būti, kad per Naujuosius nieko nevyktų Švyturio arenoje. Šį kartą čia atvyksta Saulius Prūsaitis su visa „Diskoteka“. S.Prūsaitis šventę galėtų sukurti tiek didelėje arenoje, tiek vieno kambario bute, tad nepasinaudoti šio atlikėjo sugebėjimais teigiamos energijos įkrovimui prieš ateinančius metus, būtų nuodėmė.

Kur? Švyturio arena, Dubysos g. 10
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Naujieji metai su Kastyčiu Kerbedžiu

K.Kerbedžio gerbėjai 2024-uosius metus pasitiks „Renginių kombinate“. Beje, jų laukia ne tik koncertas, bet ir speciali DJ’aus programa bei žaidimai.

Kur? Renginių kombinatas d29b, Dubysos g. 29b
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


„Biplan“ koncertas

O gal visgi į Palangą per Naujuosius? Štai ir „Biplan“ kaip tik koncertuos…

Kur? “Vandenis” (Birutės al. 47, Palanga)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.30 val.


BHouse Naujieji

Per Naujaką nenori jokių koncertų, o nori tiesiog gero tūso su draugais? Tada keliauk į „BHouse’ą“! Vakaro programa aiški: girdys „Švyturys“, šokdins Dj Tušas, gerą nuotaiką kursi tu su kompanija!

Kur? Švyturys BHouse, Kūlių Vartų g. 7
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


Local legend | New year | Laitas

Klubo „Krantas“ tradicija – ieškoti ir kviesti Klaipėdos elekrtroninės muzikos legendas. Naujųjų metų vakarą čia pasirodys puikiai žinomas ilgametis Klaipėdos naktinių klubų rezidentas – DJ Laitas. Prie vakarėlio vaibo taip pat prisijungs HADEN, WEST ORAS ir MEMELGROOVE.

Kur? Krantas, Naujoji Uosto g. 3
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Bardako Naujieji metai

O baro „Bardakas“ lankytojus Naujųjų metų naktį linksmins Paula.

Kur? Bardakas, Žvejų g. 4
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Naujametinis QUEEN SHOW

„Queen Show“ su Jeronimu Miliumi kviečia Naujuosius metus pasitikti griausmingai ir su geriausia pasaulio muzika. Viename populiariausių Lietuvoje tribute projektų skambės visi garsiausi kultinės grupės „Queen“ hitai – kaip kitaip.

Kur? Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Ką, seni?

Naujiems metams – senas geras repo tūsas. Už pultų – legendiniai Lukas Mi ir Vaiper Vitalijus. Kur – aišku, kad „Hofe“.

Kur? Hofas, Danės g. 8
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Naujametinis kariliono muzikos koncertas

Kartais likus kelioms minutėms iki Naujųjų apima toks keistas noras pabūti ramybėje, apmąstyti praėjusius metus ir sparčiai permesti planus ateinantiems. Tokiems pamąstymas reikia ir tinkamo fono. O jį Klaipėdos centre likus kelioms minutėms iki vidurnakčio kurs karilioninkas Stanislovas Žilevičius, kuris varpų skambėsiais ramiai visus palydės  į naujus metus.

Kur? Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis (Liepų g. 12)
Kada? Gruodžio 31 d. 23.30 val.


Naujametinis lazerių šou

Šiaip tai šventė Teatro aikštėjė prasidės 23:00 diskoteka „Pasitinkant Naujuosius“ su DJ John-B. O prieš pat vidurnaktį čia vyks draugiškas aplinkai Naujųjų Metų sutiktuvių lazerių šou! Po jo – vėl diskoteka su DJ John-B, tik dabar jau ji vadinsis „Sveiki atvykę 2024-ieji!“

Kur? Teatro aikštė
Kada? Gruodžio 31 d. 23.59 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius pajūrio renginius? Be abejo, „Miesto Žirafų“ renginių kalendoriuje – ČIA!