keltai i smiltyne

Keltai į Nidą, Smiltynę, Juodkrantę, Dreverną – tvarkaraštis ir naujienos

Kaip šį sezoną plaukia keltai į Nidą ar Smiltynę? Kokie dar būdai yra pasiekti švarius Juodkrantės paplūdimius? „Miesto žirafos“ siūlo apie tai pasiskaityti plačiau.

Keltai į Smiltynę, Nidą ir Juodkrantę, plaukiantys iš Klaipėdos bei Drevernos, yra ypatingai pamėgti poilsiautojų. Nežinai, kada jie plauks šiemet? „Miesto Žirafos“ skuba į pagalbą: 2020 m. vasaros sezono keltų tvarkaraštis ir naujienos – žemiau. P.S Ar žinojai, kad į Nidą gali nuplaukti ir iš Kauno, o laivą Klaipėdoje – tiesiog išsinuomoti?


Keltas Klaipėda – Smiltynė

Visus metus iš Klaipėdos į Smiltynę kursuojantys keltai vasarą plaukia dažniau. Senosios bei Naujosios perkelų tvarkaraščius rasite ČIA. Šių keltų bilietų kainos nuo praėjūsių metų nepakito. Keleivio bilieto kaina už perkėlimą į abi puses – 1 euras. Persikėlimas lengvuoju automobiliu kainuoja 12.30 eurų, mopedu, motociklu – 4.90 eurų, autobusu iki 5 tonų – 24.60 eurų, virš 5 tonų – 39.40 eurų, krovininiu automobiliu nuo 3.5 iki 12 tonų – 28.30 eurų, virš 12 tonų – 39.40 eurų.


Keltas Klaipėda – Nida (per Juodkrantę)

keltas Klaipeda Nida Juodkrante

Iš Klaipėdos Nidą bei Juodkrantę pasieksite laivu ,,Benas” – tai galingas, modernus keleivinis laivas, kuris užtikrina greitą ir komfortišką kelionę. Čia jūsų laukia patogios keleivių sėdynės, e-gido paslaugos (net 4 kalbomis: lietuviu, anglų, rusų bei vokiečių), galimybė paskanauti kavos ir kitų gėrimų, užkandžių bei, žinoma, pasidžiaugti vaizdais!

Laivas ,,Benas” talpina 50 keleivių, 20 dviračių bei yra draugiškas jūsų augintiniams.

Klaipėda – Juodkrantė – Nida kelto reisų tvarkaraštį rasite čia: https://klaipedanida.lt/tvarkarastis/

Kelionės į vieną pusę iš Klaipėdos arba iš Nidos iki Juodkrantės bilieto kaina – 12 Eur suaugusiam bei 7 Eur vaikui (iki 3 metų vaikai keliauja nemokamai), iš Klaipėdos iki Nidos –  15 Eur suagusiam ir 9 Eur vaikui. Už turimą dviratį papildomai reikės sumokėti 1 Eur.

Bilietus patariame įsigyti iš anksto čia: https://klaipedanida.lt/bilietai/, nes ir dėl vietos bus rami galva (maršrutas Klaipėda – Nida yra labai populiarus!), ir nereikės papildomai moketi 1 Eur perkant bilietą laive.


Drevernos keltas

Kasmet šiltuoju sezonu į Juodkrantę kviečia keliauti ir Drevernos keltas.

Kelionės į vieną pusę bilieto kaina – 6 Eur suaugusiam bei 3 Eur vaikui (nuo 3 iki 12 metų). Iki 3 metų vaikams kelionė keltu yra nemokama, o norintiems kartu į kitą kranto pusę pasiimti ir dviratį, šis malonumas kainuos 1 Eur. Gyvūną galėsite vežtis nemokamai!

Drevernos kelto reisai šiemet vyksta tokiu grafiku:

Darbo dienomis (pirmadienis – ketvirtadienis)

Iš Drevernos Iš Juodkrantės
10.00 10.30
15.00 16.30
18.00 18.30

Penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais bei švenčių dienomis

Iš Drevernos Iš Juodkrantės
10.00 10.30
12.00 12.30
16.00 17.30
18.00 18.30

Laivo nuoma

Laivo nuoma / Keltai į Smiltynę / Facebook nuotr.

Visai nėra reikalo domėtis, kada plaukia keltai į Smiltynę ar Nidą, jei turi galimybę nesekti jokių grafikų ir į pusiasalį nuplaukti kada tik nori! O tokią galimybę suteikia laivų nuomos kompanija „Jovila“. Viskas labai paprasta: pasiplanuoji savo biudžetą, puslapyje www.laivo-nuoma.lt/lt/laivu-nuoma/ išsirenki vieną iš 70 siūlomų laivų ir pirmyn į kitą krantą. Patogu, greita, o kur dar nepamirštami įspūdžiai.


Laivas „Raketa“ iš Kauno į Nidą

Laivas „Raketa“ / Organizatorių nuotr.

Į Nemuną vėl grįžta legendinis laivas „Raketa“. Tad visi norintys iš kito Lietuvos galo patekti į pajūrį, nuo šiol galės tai padaryti patogiai plaukdami didžiausia šalies upe. Laivas „Raketa“ talpina 58 žmones. Kelionė juo į Nidą trunka apie  4 val. Laivu taip pat galima gabentis ir dviračius.

„Raketa“ švartuojais netoli „Combo“ krantinės (Raudondvario g. 107) Kaune bei Senojoje Nidos prieplaukoje Neringoje.

Bilieto kaina – nuo 50 eurų.

Laivo „Raketa“ 2020 m. vasaros tvarkaraštis:

IV Kaunas – Nida 9:00 ; Nida – Kaunas 15:30
V Kaunas – Nida 9:00 ; Nida – Kaunas 15:30
VI Kaunas – Nida 9:00
VII Nida – Kaunas 15:30


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;)