keltai i smiltyne

Keltai į Smiltynę, Juodkrantę, Dreverną, Nidą – tvarkaraštis ir naujienos

Dėl koronaviruso pandemijos šalyje situacija nuolat keičiasi. Tad pirmomis birželio dienomis atnaujinsime šį straipsnį bei pateiksime tikslesnę 2020-ųjų vasaros sezono informaciją apie vandens transporto kainas, grafikus bei galimybes pajūryje.

Keltai į Smiltynę bei Juodkrantę, plaukiantys iš Klaipėdos bei Drevernos, yra ypatingai pamėgti poilsiautojų. Nežinai, kada jie plauks šiemet?  „Miesto Žirafos“ skuba į pagalbą: 2019 m. vasaros sezono keltų tvarkaraštis ir naujienos – žemiau. P.S Ar žinojai, kad į Nidą gali nuplaukti ir iš Kauno, o laivą Klaipėdoje – tiesiog išsinuomoti?

Keltas Klaipėda – Smiltynė

Visus metus iš Klaipėdos į Smiltynę kursuojantys keltai vasarą plaukia dažniau. Senosios bei Naujosios perkelų tvarkaraščius rasite ČIA. Šių keltų bilietų kainos nuo praėjūsių metų nepakito. Keleivio bilieto kaina už perkėlimą į abi puses – 1 euras. Persikėlimas lengvuoju automobiliu kainuoja 12.30 eurų, mopedu, motociklu – 4.90 eurų, autobusu iki 5 tonų – 24.60 eurų, virš 5 tonų – 39.40 eurų, krovininiu automobiliu nuo 3.5 iki 12 tonų – 28.30 eurų, virš 12 tonų – 39.40 eurų.

Drevernos keltas

Kaip ir kasmet, šiltuoju sezonu Drevernos keltas kviečia keliauti į Juodkrantę. Reisai vykdami nuo birželio 1-osios iki rugsėjo 1 d.

Keltų tvarkaraštis iš Drevernos į Juodkrantę:
I-IV 10:00, 15:00 ir 18:00 val.
V-VII 10:00, 12:00, 16:00 ir 18:00 val.

Iš Juodkrantės į Dreverną:
I-IV 10.30, 16.30, 18:30 val.
V-VII 10:30, 12:30, 17:30 ir 18:30 val.

Plaukimas iš Drevernos į Juodkrantę užtrunka 20 min.
Grupėms nuo 40 iki 50 asmenų organizuojami papildomi reisai.

Bilietai:
Suaugęs į vieną pusę – 5 Eur.
Vaikas iki 3 metų – nemokamai, nuo 3 metų iki 12 metų – 50 proc. nuolaida.
Senjorai (pateikus pažymėjimą) – 50 proc. nuolaida.
Dviračiai į vieną pusę – 1 Eur.
Gyvūnai – nemokamai

Bilietus įsigysite Drevernos mažųjų laivų uosto administracijoje (Pamario g. 12, Dreverna, Klaipėdos r.).

Laivo nuoma

Laivo nuoma / Keltai į Smiltynę / Facebook nuotr.

Visai nėra reikalo domėtis, kada plaukia keltai į Smiltynę ar Nidą, jei turi galimybę nesekti jokių grafikų ir į pusiasalį nuplaukti kada tik nori! O tokią galimybę suteikia laivų nuomos kompanija „Jovila“. Viskas labai paprasta: pasiplanuoji savo biudžetą, puslapyje www.laivo-nuoma.lt/lt/laivu-nuoma/ išsirenki vieną iš 70 siūlomų laivų ir pirmyn į kitą krantą. Patogu, greita, o kur dar nepamirštami įspūdžiai!

Laivas „Raketa“ iš Kauno į Nidą

Po beveik dešimtmečio į Nemuną grįžta laivas „Raketa“. Tad visi norintys iš kito Lietuvos galo patekti į pajūrį, nuo šiol galės tai padaryti patogiai plaukdami didžiausia šalies upe. Laivas „Raketa“ talpina 58 žmonės. Kelionė juo į Nidą trunka apie 3,5 – 4 val. Laivu taip pat galima gabentis ir dviračius.

„Raketa“ švartuosis netoli „Combo“ esančios krantinės Kaune bei Senajame uoste Nidoje, o į pirmąjį reisą „Kaunas-Nida-Kaunas“ išplauks birželio 6 d.

Iki birželio 24 d. vienam žmogui kelionė „Raketa“ kainuos 29 Eur. Vėliau – iki 49 eur.

Laivas iš Kauno plauks ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Iš Nidos – ketvirtadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;)