keltai i smiltyne

Keltai į Nidą, Smiltynę, Juodkrantę, Dreverną – tvarkaraštis ir naujienos

Kaip šį sezoną plaukia keltai į Nidą ar Smiltynę? Kokie dar būdai yra pasiekti švarius Juodkrantės paplūdimius? Viską rasi šiame „Miesto žirafų“ straipsnyje!

Keltai į Smiltynę, Nidą ir Juodkrantę, plaukiantys iš Klaipėdos bei Drevernos, yra ypatingai pamėgti poilsiautojų. Nežinai, kada jie plauks šiemet? „Miesto Žirafos“ skuba į pagalbą: 2021 m. šiltojo sezono keltų tvarkaraštis ir naujienos – žemiau.


Keltas Klaipėda – Smiltynė

Visus metus iš Klaipėdos į Smiltynę kursuojantys keltai vasarą plaukia dažniau. Senosios bei Naujosios perkelų tvarkaraščius rasite ČIA. Šių keltų bilietų kainos nuo praėjūsių metų pakito tik truputį. Keleivio bilieto kaina už perkėlimą į abi puses – 1 euras. Persikėlimas lengvuoju automobiliu kainuoja 12.70 eurų, mopedu, motociklu – 5 eurai, autobusu iki 5 tonų – 25.40 eurų, virš 5 tonų – 40.70 eurų. Visas kainas rasite ČIA.


Keltas Klaipėda – Nida (per Juodkrantę)

keltas Klaipeda Nida Juodkrante

Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. iš Klaipėdos Nidą bei Juodkrantę pasieksite laivu ,,Benas” – tai galingas, modernus keleivinis laivas, kuris užtikrina greitą ir komfortišką kelionę. Čia jūsų laukia patogios keleivių sėdynės, e-gido paslaugos (net 4 kalbomis: lietuviu, anglų, rusų bei vokiečių), galimybė paskanauti kavos ir kitų gėrimų, užkandžių bei, žinoma, pasidžiaugti vaizdais!

Laivas ,,Benas” talpina 66 keleivius, 30 dviračių bei yra draugiškas jūsų augintiniams (iki 10 kg).

Klaipėda – Juodkrantė – Nida kelto reisų tvarkaraštį rasite čia: https://klaipedanida.lt/tvarkarastis/

Kelionės į vieną pusę iš Klaipėdos arba iš Nidos iki Juodkrantės bilieto kaina – 12 Eur suaugusiam bei 7 Eur vaikui (iki 3 metų vaikai keliauja nemokamai), iš Klaipėdos iki Nidos –  15 Eur suagusiam ir 9 Eur vaikui. Senjorams ir neįgaliesiems kainos taikomos tokios pat, kaip vaikams. Už turimą dviratį papildomai reikės sumokėti 1 Eur.

Bilietus patariame įsigyti iš anksto čia: https://klaipedanida.lt/bilietai/, nes ir dėl vietos bus rami galva (maršrutas Klaipėda – Nida yra labai populiarus!), ir nereikės papildomai mokėti 1 Eur perkant bilietą laive.


Drevernos keltas

Kasmet šiltuoju sezonu į Juodkrantę kviečia keliauti ir Drevernos keltas, plaukiantis iš Drevernos mažųjų laivų uosto.

Kelionės į vieną pusę kaina – 6 Eur suaugusiam bei 3 Eur vaikui (nuo 3 iki 12 metų). Iki 3 metų vaikams kelionė keltu yra nemokama, o norintiems kartu į kitą kranto pusę pasiimti ir dviratį, šis malonumas kainuos 1 Eur. Gyvūną galėsite vežtis nemokamai!

Drevernos kelto reisai 2021-ųjų vasarą vyksta tokiu grafiku:

Darbo dienomis (pirmadienis – ketvirtadienis)

Iš Drevernos Iš Juodkrantės
10.00 10.30
15.00 16.30
18.00 18.30

Penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais bei švenčių dienomis

Iš Drevernos Iš Juodkrantės
10.00 10.30
12.00 12.30
16.00 17.30
18.00 18.30


Laivas „Raketa“ iš Kauno į Nidą

Laivas „Raketa“ / Organizatorių nuotr.

Į Nemuną vėl grįžo legendinis laivas „Raketa“. Tad visi norintys iš kito Lietuvos galo patekti į pajūrį, gali tai padaryti patogiai plaukdami didžiausia šalies upe. Laivas „Raketa“ talpina 58 žmones. Kelionė juo į Nidą trunka apie  4 val. Laivu taip pat galima gabentis ir dviračius.

„Raketa“ švartuojais netoli „Combo“ krantinės (Raudondvario g. 107) Kaune bei Senojoje Nidos prieplaukoje Neringoje.

Standartinė bilieto kaina – nuo 50 eurų. Tačiau reisams iki Joninių taikomą sumažintą kainą – 29 eurai!

Laivo „Raketa“ 2021 m. vasaros tvarkaraštis (sezoną „Raketa“ pradeda birželio 3 d. ir baigia rugpjūčio pabaigoje):

IV Kaunas – Nida 9:00 ; Nida – Kaunas 15:30
V Kaunas – Nida 9:00 ; Nida – Kaunas 15:30
VI Kaunas – Nida 9:00
VII Nida – Kaunas 15:30


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;)