keltai i smiltyne

Keltai į Nidą, Smiltynę, Juodkrantę, Dreverną – tvarkaraštis ir naujienos

Kaip šį sezoną plaukia keltai į Nidą ar Smiltynę? Kokie dar būdai yra pasiekti švarius Juodkrantės paplūdimius? Viską rasi šiame „Miesto žirafų“ straipsnyje!

Keltai į Smiltynę, Nidą ir Juodkrantę, plaukiantys iš Klaipėdos bei Drevernos, yra ypatingai pamėgti poilsiautojų. Nežinai, kada jie plauks šiemet? „Miesto Žirafos“ skuba į pagalbą: 2022 m. šiltojo sezono keltų tvarkaraštis ir naujienos – žemiau.

Keltas Klaipėda – Smiltynė

Visus metus iš Klaipėdos į Smiltynę kursuojantys keltai vasarą plaukia dažniau. Senosios bei Naujosios perkelų tvarkaraščius rasite ČIA. Šių keltų bilietų kainos nuo praėjūsių metų pakito tik truputį. Keleivio bilieto kaina už perkėlimą į abi puses – 1,10 EUR (keleiviui su dviračiu kaina – ta pati). Persikėlimas lengvuoju automobiliu kainuoja 13 eurų, mopedu, motociklu – 5,20 EUR, autobusu iki 5 tonų – 26 eurai, virš 5 tonų – 41.70 eurų. Visas kainas rasite ČIA.

Keltas Klaipėda – Nida (per Juodkrantę)

keltas Klaipeda Nida Juodkrante

Nuo birželio 18 d. iki rugpjūčio 28 d. iš Klaipėdos Nidą bei Juodkrantę pasieksite laivu ,,Benas” – tai galingas, modernus keleivinis laivas, kuris užtikrina greitą ir komfortišką kelionę. Čia jūsų laukia patogios keleivių sėdynės, e-gido paslaugos (net 4 kalbomis: lietuviu, anglų, rusų bei vokiečių), galimybė paskanauti kavos ir kitų gėrimų, užkandžių bei, žinoma, pasidžiaugti vaizdais!

Laivas ,,Benas” talpina 66 keleivius, 30 dviračių bei yra draugiškas jūsų augintiniams (iki 10 kg).

Klaipėda – Juodkrantė – Nida kelto reisų tvarkaraštį rasite čia: https://klaipedanida.lt/tvarkarastis/

Kelionės į vieną pusę iš Klaipėdos arba iš Nidos iki Juodkrantės bilieto kaina – 15 Eur suaugusiam bei 9 Eur vaikui (iki 3 metų vaikai keliauja nemokamai), iš Klaipėdos iki Nidos –  17 Eur suagusiam ir 12 Eur vaikui. Senjorams ir neįgaliesiems kainos taikomos tokios pat, kaip vaikams. Už turimą dviratį papildomai reikės sumokėti 3 Eur.

Bilietus galima įsigyti ir kelte, tačiau patariame tai padaryti iš anksto čia: https://klaipedanida.lt/bilietai/, nes maršrutas Klaipėda – Nida yra labai populiarus!

Drevernos keltas

Kasmet šiltuoju sezonu į Juodkrantę kviečia keliauti ir Drevernos keltas, plaukiantis iš Drevernos mažųjų laivų uosto.

2022-aisiais Drevernos keltas, talpinantis 50 žmonių, kursuos nuo birželio 10 d. iki rugpjūčio 28 d.

Pirmadieniais – ketvirtadieniais:

Iš Drevernos Iš Juodkrantės
10.00 10.45
15.00 16.45
18.00 18.45

Penktadieniais – sekmadieniais bei švenčių dienomis:

Iš Drevernos Iš Juodkrantės
10.00 10.45
12.00 12.45
16.00 17.45
18.00 18.45

Bilietus galėsite įsigyti kasoje Drevernos uoste. Persikelti suaugusiam į viena pusę kainuoja 8 EUR, vaikams nuo 3 metų iki 12 metų, senjorams ir neįgaliesiems – perpus mažiau. O vaikai iki 3 metų bei gyvūnai keliauja nemokamai! Mokestis dviračiui (į vieną pusę) – 2 eurai.

Laivas „Raketa“ iš Kauno į Nidą

Į Nemuną vėl grįžo legendinis laivas „Raketa“. Tad visi norintys iš kito Lietuvos galo patekti į pajūrį, gali tai padaryti patogiai plaukdami didžiausia šalies upe. Laivas „Raketa“ talpina 58 žmones. Kelionė juo į Nidą trunka apie  4 val. Laivu taip pat galima gabentis ir dviračius.

„Raketa“ švartuojais netoli „Combo“ krantinės (Raudondvario g. 107) Kaune bei Senojoje Nidos prieplaukoje Neringoje.

Standartinė bilieto kaina – apie 50 eurų (tačiau kartais taikomos nuolaidos)

Laivo „Raketa“ 2022 m. vasaros tvarkaraštis (sezoną „Raketa“ pradeda birželio 2 d. ir baigia rugpjūčio pabaigoje):

IV Kaunas – Nida 9:00 ; Nida – Kaunas 15:30
V Kaunas – Nida 9:00 ; Nida – Kaunas 15:30
VI Kaunas – Nida 9:00
VII Nida – Kaunas 15:30


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;)