keltai i smiltyne

Keltai į Nidą, Smiltynę, Juodkrantę, Dreverną – tvarkaraštis ir naujienos

Kaip šį sezoną plaukia keltai į Nidą ar Smiltynę? Kokie dar būdai yra pasiekti švarius Juodkrantės paplūdimius? Viską rasi šiame „Miesto žirafų“ straipsnyje!

Keltai į Smiltynę, Nidą ir Juodkrantę, plaukiantys iš Klaipėdos bei Drevernos, yra ypatingai pamėgti poilsiautojų. Nežinai, kada jie plauks šiemet? „Miesto Žirafos“ skuba į pagalbą: 2023 m. šiltojo sezono keltų tvarkaraštis ir naujienos – žemiau.


Keltas Klaipėda – Smiltynė

Visus metus iš Klaipėdos į Smiltynę kursuojantys keltai vasarą plaukia dažniau. Senosios bei Naujosios perkelų tvarkaraščius rasite ČIA. Šių keltų bilietų kainos nuo praėjūsių metų pakito tik truputį. Keleivio bilieto kaina už perkėlimą į abi puses – 1,30 EUR (keleiviui su dviračiu kaina – ta pati). Persikėlimas lengvuoju automobiliu kainuoja 18,30 eurų, mopedu, motociklu – 6,00 EUR. Visas kainas rasite ČIA.


Keltas Klaipėda – Nida (per Juodkrantę)

keltas Klaipeda Nida Juodkrante

Nuo birželio 23 d. iki rugsėjo pradžios iš Klaipėdos Nidą bei Juodkrantę pasieksite laivu ,,Benas”. Tai galingas, modernus keleivinis laivas, kuris užtikrina greitą ir komfortišką kelionę. Čia jūsų laukia patogios keleivių sėdynės, e-gido paslaugos (net 4 kalbomis: lietuviu, anglų, rusų bei vokiečių), galimybė paskanauti kavos ir kitų gėrimų, užkandžių bei, žinoma, pasidžiaugti vaizdais!

Laivas ,,Benas” talpina 66 keleivius, 30 dviračių bei yra draugiškas jūsų augintiniams (iki 10 kg).

Klaipėda – Juodkrantė – Nida kelto reisų tvarkaraštį rasite čia: https://klaipedanida.lt/tvarkarastis/

Kelionės į vieną pusę iš Klaipėdos arba iš Nidos iki Juodkrantės bilieto kaina – 16 Eur suaugusiam bei 10 Eur vaikui (iki 3 metų vaikai keliauja nemokamai), iš Klaipėdos iki Nidos –  18 Eur suagusiam ir 13 Eur vaikui. Senjorams ir neįgaliesiems kainos taikomos tokios pat, kaip vaikams. Už turimą dviratį papildomai reikės sumokėti 3 Eur.

Bilietus galima įsigyti ir kelte, tačiau patariame tai padaryti iš anksto čia: https://klaipedanida.lt/bilietai/, nes maršrutas Klaipėda – Nida yra labai populiarus!


Drevernos keltas

Kasmet šiltuoju sezonu į Juodkrantę kviečia keliauti ir Drevernos keltas, plaukiantis iš Drevernos mažųjų laivų uosto. 2023 metais nuo birželio 2 d. iki birželio 22 d. keltas kursuos penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais, o nuo birželio 23 d. – kasdien.

Kelionės į vieną pusę kaina – 9 Eur suaugusiam bei 5 Eur vaikui (nuo 3 iki 12 metų). Iki 3 metų vaikams kelionė keltu yra nemokama, o norintiems kartu į kitą kranto pusę pasiimti ir dviratį, šis malonumas kainuos 3 Eur. Gyvūną galėsite vežtis nemokamai! Bilietai parduodami Kelto kasoje (Pamario g. 12).

Drevernos kelto reisai 2023-ųjų vasarą vyksta tokiu grafiku:

Darbo dienomis (pirmadienis – ketvirtadienis)

Iš Drevernos Iš Juodkrantės
10.00 10.45
15.00 16.45
18.00 18.45

Penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais bei švenčių dienomis

Iš Drevernos Iš Juodkrantės
10.00 10.45
12.00 12.45
16.00 17.45
18.00 18.45

Laivas „Raketa“ iš Kauno į Nidą

Į Nemuną vėl grįžo legendinis laivas „Raketa“. Tad visi norintys iš kito Lietuvos galo patekti į pajūrį, gali tai padaryti patogiai plaukdami didžiausia šalies upe. Laivas „Raketa“ talpina 58 žmones. Kelionė juo į Nidą trunka apie  4 val. Laivu taip pat galima gabentis ir dviračius.

„Raketa“ švartuojais netoli „Combo“ krantinės (Raudondvario g. 107) Kaune bei Senojoje Nidos prieplaukoje Neringoje.

Standartinė bilieto kaina – apie 50 eurų (tačiau kartais taikomos nuolaidos)

Laivo „Raketa“ 2023 m. vasaros tvarkaraštis (sezoną „Raketa“ pradeda birželio 1 d. ir baigia rugsėjo pabaigoje):

IV Kaunas – Nida 9:00 ; Nida – Kaunas 15:30
V Kaunas – Nida 9:00 ; Nida – Kaunas 15:30
VI Kaunas – Nida 9:00
VII Nida – Kaunas 15:30


Plaukimas VIP kateriu iš Klaipėdos į Juodkrantę

Kai norisi trumpam pabėgti nuo kasdienybės, verta pasirinkti tokią kelionę, kuri sukurs itin įsimintinų įspūdžių, kaip, pavyzdžiui, plaukimas VIP kateriu iš Klaipėdos į Juodkrantę! Vaizdingi maršrutai, gaivus jūros vėjas ir veidą šildantys saulės spinduliai – tai dar ne viskas, ką patirsite šioje atpalaiduojančioje išvykoje.

Atplaukus į Juodkrantę jūsų lauks privatus laikas su SPA malonumais SPA centre „Juodojo kranto ritualai“. Hidromasažinis baseinas vilios švelniai burbuliuojančiu vandeniu, o pasišildyti ir išdžiūti kvies infraraudonųjų spindulių pirtelė, įkaitinama iki 45-55 laipsnių, todėl ji patiks net ir išrankiausiems. Stebuklingą laisvalaikį papildys ir jūsų pasirinkti SPA procedūrų paketai – „Romantika dviem“, „Laumės kerai“, „Šeimos ir draugų laisvalaikis“, „Laimės pakerėti“, į kuriuos įeina plati lietuviškai egzotiškų procedūrų įvairovė – nuo miško žolelių vonios, masažo su karštais akmenimis iki kūno šveitimo ir įvyniojimo. Skamba ypatingai atpalaiduojančiai – toks poilsis naudingas ne tik kūnui, bet ir sielai.

Sklando gandai, kad šios ramia atmosfera pripildytos procedūrų erdvės nesinori palikti! Nors ateina laikas keliauti atgal į Klaipėdą, malonūs pasilepinimai čia dar nesibaigia – laive jūsų lauks maisto šedevrai iš restorano „BLIŪDAS“.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;)