Restoranas „Tonas“

Klaipėdos centre įsikūrusiame viešbutyje „Dunetton“ veikia gero tono restoranas ir baras, skirtas tiek viešbučio svečiams, tiek visiems čia priviliotiems gurmaniškos virtuvės kerų.

Vasaros metu romantikos mėgėjus kviečiame apsilankyti terasoje, kokteilių bare, ant „Dunetton“ viešbučio stogo. Saulei leidžiantis čia organizuojami gyvos muzikos vakarai. Planuojate vestuves ar kitą šventę? Sužavėkite svečius ir papuoškite jūsų svarbią dieną įspūdingais vaizdais, atsiveriančiais iš terasos!

Restorano virtuvei vadovauja kvalifikuotas ir patyręs šefas, į ne itin platų, bet išieškotą meniu atrinkęs tai, ką geriausio gali pasiūlyti europietiška virtuvė ir kas išties maloniai nustebins bet kurį čia užsukusįjį.

Restoranas „Tonas“ vienu metu gali priimti iki 38 žmonių. Rengiame ir uždarus vakarus bei šventes, kurioms galime pasiūlyti multimedijos įrangą, didžiulį ekraną ir puikų įgarsinimą.

Konferencijų salė / restoranas „Tonas“ Klaipėdoje

Viena ryškiausių originalaus restorano interjero detalių – didelis malkomis kūrenamas židinys, kuris kuria šiltą bei draugišką atmosferą net ir tada, kai Klaipėdoje būna darganota ir vėsu.

Cokoliniame viešbučio pastato aukšte įrengta kompaktiška ir jauki SPA zona. Čia intymioje prieblandoje skendi sauna, tarsi po žvaigždėtu dangumi burbuliuoja sūkurinė vonia, įrengti masažiniai ir cirkuliaciniai dušai, palikta poilsio erdvė su patogiais šezlongais prie didelio TV ekrano. Vienu metu komfortiškai mėgautis „Dunetton“ viešbučio SPA teikiamais malonumais gali iki 8 asmenų.

SPA zona / viešbutis „Dunetton“ Klaipėdoje

Viešbutyje „Dunetton“ yra įrengta 20 elegantiškų kambarių, vienas kurių yra skirtas jaunavedžiams.

Verslo klasės kambarys / Viešbutis „Dunetton“ Klaipėdoje

 

Telefonai: +37046385577
Adresas: Jūros g. 23, Klaipėda