„Meat Lovers“ Klaipėdoje

„Meat lovers“ Klaipėdoje siūlo labai gerą derinį – uosto vaizdus ir gerą maistą, tačiau yra ir minusų. Pabandome viską apžvelgti.

Trumpai

Aplinka: moderni, bet ne sterili.
Aptarnavimas: mandagus, problemų nekilo.
Publika: įvairi, daug kelto belaukiančių žmonių.
Muzika: viskas gerai – lengva, tačiau ne popsinė muzika.
Alus: „Švyturio“ produkcija.
Maistas: pubinis maistas – mėsainiai, sparneliai ir pan.

„Miesto žirafos“ sako: 4 su pliusu iš 5. Viskas kaip ir gerai, tačiau tokioje vietoje tiesiog privaloma išlaužti daugiau tiek su gėrimais, interjeru bei bendra atmosfera.

Metal lovers 3

Vieta

„Meat Lovers“ Klaipėdoje įsikūrę beveik ant vandens, tad dideli langai leidžia gėrėtis uosto ir Smiltynės vaizdais. Virš baro – šauni apžvalgos aikštelė.

Vieta labai šauni, tačiau toje pačioje patalpoje veikia Senosios perkėlos keltų kasos, tad čia dažniausiai gausu pašalinių žmonių.

Su jūra ir uostu susiję dizaino elementai ir jūriniai patiekalai gerokai sustiprintų šios vietos žavesį. Kol kas vietoj marinistinių detalių turime ganėtinai standartiškai hipsterišką interjerą.

Metal lovers 2

Aptarnavimas

Užsakymai priimami prie baro, o patiekalai atnešami prie staliukų. Viskas vyksta sklandžiai ir mandagiai. Problemų su aptarnavimu mums patirti neteko.

Maistas

Kaip ir galima tikėtis, „Meat Lovers“ karaliauja ant grilio kepama mėsa. Patiekalų kokybė čia žymiai aukštesnė už daugelio Klaipėdos įstaigų kulinarijos „šedevrus“. Jie puikiai ruošia mėsainius, buritas, salotas su mėsa bei įvairius užkandžius.

Tiesa, anglams vietinių „angliškų“ pusryčių geriau nesiūlyti: nors jie tikrai skanūs ir kokybiški, su realiais angliškai pusryčiais turi bendro nebent keptą kiaušinį ir pomidorą.

Metal lovers 4

Gėrimai

Situacija su gėrimais neįspūdinga. Pilstomo alaus pasirinkimas gan skurdus –Klaipėdos „Meat Lovers“ siūlo tik vietinės didžiosios daryklos alų. Taip pat galite įsigyti vietoje pilstomo vyno.

Kontaktai

Telefonas: +370 652 21998

Adresas: Danės g. 1 (Šiaurinis ragas – Senoji Perkėla), Klaipėda

Klaipėdos „Meat lovers“ internete: https://www.facebook.com/meatloversklaipeda

Daugiau mūsų barų apžvalgų rasite čia.