Restoranas „Marilyn M“ – nauja erdvė Klaipėdoje Jūsų šventei

Neseniai Klaipėdos centre, H. Manto g. 5, atsidaręs restoranas „Marilyn M“ savaitgaliais tampa mylimiausia Jūsų vakaro erdve, kurioje kiekvieną penktadienį ir šeštadienį skamba gyva muzika. Skanus ir kokybiškas maistas – pagamintas su meile, vyno asortimentas – parinktas somelje. Restorane „Marilyn M“ atsipalaiduosite ir pasimėgausite jaukiu vakaru.

Restorano pavadinimas „Marilyn M“ – įkvėptas ikoniškokios Marilyn Monroe, kuri puikiai žinojo, kaip vakarėlį padaryti nepamirštamu.

Restoraną įkūrė ir jam vadovauja Margarita, kuri turi jau daugiau nei 20 m. tarptautinės patirties viešbučių ir restoranų versle. Ji visuomet turėjo svajonę atidaryti savo restoraną, kuriame svečius galėtų palepinti dėmesiu, skaniu maistu bei gera nuotaika, tad grįžus gyventi į Lietuvą, į Klaipėdą, suprato, kad čia trūksta tokios vietos, kurioje brandi publika galėtų leisti laiką, pasipuošti, ateiti romantiškiems pasimatymams, vakarienėms, o po jų ir pasilinksminti.

Gėrimų ir kokteilių meniu – ypatingas. Marilyn Monroe visą laiką buvo apsupta vyrų dėmesiu – kokteilių meniu rasite jos didžiausių gerbėjų mėgstamiausius gėrimus.

Sekmadieniais nuo 12 val. iki 16 val. restorane rasite vėlyvuosius pusryčius su itin plačiu meniu: čia ir įvairiausi kiaušinių patiekalai, ir gurmaniški sumuštiniai bei desertai, o darbo dienomis nuo 12 val. iki 15 val. restorane galite paragauti subalansuotus, kokybiškus dienos pietus.

Ši erdvė sukurta asmenybėms, kurios žino ko nori. Čia galite švęsti tiek asmenines šventes, tiek įmonės vakarėlius. „Marilyn M“ restoranas žada geriausius įspūdžius ir atsiminimus.
Rezervacijos ir platesnė informacija tel. +370 614 56 660 arba el. paštu info@marilynm.lt