Dienos pietūs Klaipėdoje: kur geriausi?

Pripažinkim, kad dažnam iš mūsų mėgstamiausia darbo dienos dalis – pietūs. Todėl Miesto Žirafossiūlo jums  savo įvairių vietų Klaipėdoje sąrašą, kur verta užsukti dienos pietų.

*Kainos galioja 2019 pavasarį.

Restoranas „Tonas“ (Jūros g. 23)

Restoranas „Tonas“ / Facebook nuotr.

Pradėkime nuo mūsų naujausio atradimo – dienos pietų restorane „Tonas“. Stilinga, solidi ir rami aplinka, geras aptarnavimas, skanus maistas (nors dienos pietų pasirinkimas ir nėra itin didelis: dvi sriubos, du karšti patiekalai, vienos salotos). O labiausiai šią vietą mėgstam dėl dienos pietų laiko – čia nebrangiai papietauti galima nuo 11:30 iki net 15 val. Žirafos dažnai pietauja vėlai, tai mums ilgas pietų laikas yra itin aktualus.

Sriuba „Tone“ kainuoja nuo 1,50 EUR (perkant kartu su antru patiekalu – pigiau), antras patiekalas – 3,50-5,50 EUR.

Klubas/baras „Raketa“ (Bangų g. 5A)

Klubas/baras „Raketa“ / Facebook nuotr.

Dar viena vieta Klaipėdoje su ilgu dienos pietų laiku. Tiesą pasakius, panašu, kad dienos pietus čia tęsiasi iki pat vakaro. Tai ir išskirtinis kainos-kokybės santykis nulėmė, kad „Raketa“ greitai tapo viena populiarių dienos pietų vietų Klaipėdos centre. Ir iki šiol žmonės eina „šniurais“, nors patiekalų kokybė pastaruoju metu suprastėjo.

Nesupraskite klaidingai – maistas nėra blogas. Tiesiog anksčiau kainos buvo kaip visur, o maistas – kaip aukšto lygio restorane: kokybė, skonis, patiekimas. Dabar – ir kainos kaip visur, ir maistas kaip visur.

Sriuba (pora rūšių) kainuoja nuo 1,3 EUR, antri patiekalai (jų pasirinkimas didelis – kokie 6-7 patiekalai) kainuoja nuo 3,70 iki 6,00 EUR.

„Nesė pramogų bankas“ (Turgaus g. 1)

„Easy Lounge“ nuotr.

Neprivalai būti verslininkas, kad galėtum valgyti brunch’ą ar dienos pietus  „Easy Lounge“. Bet privalai būti išalkęs. Mat pasirinkimas – tikrai nustebins. Nusprendę papietauti čia visada galėsite rinktis net iš 5 patiekalų. Tarp šių pasirinkimų, ką pavalgyti čia atras ir atsisakę mėsos, ir jos mėgėjai. Dienos pietų kainas galima įvardinti kaip geru kainos ir kokybės santykių – už pietų komplektą (sriuba + karštas patiekalas) sumokėsite apie 5 eurus. Jei rinksitės tik sriubą, sumokėsite 1,5 EUR. Salotos 3,1 EUR, patiekalai be mėsos 3,4 EUR, galima rinktis karštą patiekalą už 4 arba 4,5 EUR.

Be visa to „Easy lounge“ virtuvės šefė visada rekomenduoja ir išskirtinį, gurmanišką savaitės patiekalą (7 EUR) , bei desertą su juoda kava (2,5 EUR).

Dienos pietų meniu čia galima išbandyti kasdien nuo 11.30 iki 14.00 val. Juos galima užsisakyti išsinešimui telefonu: 8 700 55555.

„Senamiesčio baras“ (Kepėjų g. 13)

Jei kišenėje švilpauja vėjai arba tiesiog esi praktiškas žmogus, rinkis „Senamiesčio barą“ – sotu ir pigu! O maistas – kaip pas mamą.

Sriuba kainuoja 1,2 EUR, antras patiekalas – net baisu tokią kainą rašyti! – nuo 2,00 iki 2,70 EUR.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2