Dienos pietūs Klaipėdoje – kur geriausi?

Pripažinkim, kad mėgstamiausia darbo dienos dalis – pietūs, todėl Mzirafos.lt dalinasi savo geriausių dienos pietų vietų sąrašu.

Tradiciniai pietūs:

Restoranas – picerija „Rozmarinas“ (Žvejų g. 22, Klaipėda)

Vertiname ne tik dėl skanaus ir šviežio maisto, neaukštų kainų ir vaizdingos vietos (restoranas įsikūręs prie Kuršių marių, ant Danės kranto), bet ir dėl ramybės. Taip pat išgirdome ypatingą faktą, kad žuvis į restorano virtuvę atkeliauja tiesiai iš žvejų rankų. Taigi, kodėl čia niekada nėra daug žmonių, nelabai suprantama, bet mus, kaip klientus, tai džiugina.

„Friedricho pasažas“ (Tiltų g. 26A, Klaipėda)

Aplinka, patiekiamas maistas ir aptarnavimas – neabejotinai svarbios detalės. Jomis dar neteko nusivilti „Friedricho pasaže“. Čia verslo pietų pasiūlymai kasdien vis kitokie. Be to galima rinktis net iš 2 skirtingų erdvių.

Šiek tiek paprastesni pietūs – pasažo smuklėje, kur nevaržomai galėsite bendrauti, bei netgi būsite pavaišinti svarainių arbata. Smuklėje sriubos porcija 1 EUR [2017 m. ruduo], o antras patiekalas 3,60 EUR.
Elegantiškesnis ir ramesnis variantas pietums su partneriais ar kolegomis – pietūs restorano erdvėje. Čia dienos sriubos kaina 1,60 EUR, o antrojo patiekalo kaina kinta nuo 3,60 iki 5,50 EUR.

„Friedricho pasaže“ verslo pietūs kiekvieną darbo dieną nuo 12.00 iki 15.00 val., savaitės pietų meniu skelbiamas svetainėje www.pasazas.lt, o pietų užsakymai į namus ir biurus priimami tel. 846401320.

„Euterpė“ restoranas (Daržų 9/Aukštoji 15, Klaipėda)

Gražiai, skaniai ir nebrangiai dienos pietus pavalgysi viešbučio „Euterpė“ restorane. Kiekvieną darbo dieną „Euterpė“ siūlo kelis patiekalus: ir sotesnius (pavyzdžiui, maltinukus, kepsnius ir pan.), ir lengvesnius (žuvį, salotas). Tikrai yra iš ko rinktis. O šiltuoju sezonu veikianti lauko terasa dienos pietus padarys dar malonesniais!

Klubas/baras „Raketa“ (Bangų g. 5A, Klaipėda)

Jeigu norisi ramybės pietų metu, dar vienas variantas – klubas/baras „Raketa“. Kasdien – keli dienos patiekalai bei pora sriubos rūšių (kartais viena). Sriuba+patiekalas kainuoja apie 5 EUR. [2017 m. ruduo]

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2
Komentarai (13)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.