pica klaipėdoje

Pica Klaipėdoje: kur pavalgyti skaniausią ir sočiausią itališką patiekalą?

Pastaruosius keletą metų ima ryškėti tendencijos – koks maistas džiugina lietuvio širdį. Pirmajame penketuke tikrai puikuotųsi gardžioji pica. Kur geriausia pica Klaipėdoje? Štai kelios mūsų siūlomos vietos:

„Pica PUB“ Vingio g. 29a

Užuodi?! „Pica PUB“ visada kvepia krosnyje kepta itališka pica! Picų kepėjai čia tikrai ne rankas šildosi! Ir dar šiame bare privaloma paragauti bent keleto rūšių alaus, o jų čia daugiau nei XX, kaip ir priklauso gero alaus namams. Tai puiki vieta pasimėgauti ne tik tikra pica Klaipėdoje, bet ir begale kitų patiekalų bei užkandžių. Kasdien čia ruošiami dienos pietūs už nedidelę kainą siūlo superinę kokybę.

„Piccolini“ Sukilėlių g. 6

Čia rasite tikrą itališką picą. Net miltai atkeliauja tiesiai iš Italijos, o picos tešla kildinama ne vieną valandą. Kepama ji – tikroje malkomis kūrenamoje krosnyje, 400 laipsnių temperatūroje. Krosnis vasaros metu stovi lauke ir traukte traukia savo kvapais prieiti ir prisėsti.

„Pas Francesco“ Turgaus g. 20

Italo Francesco rankomis keptos picos Klaipėdoje atsirado prieš pusę metų. Lietuvaite susižavėjęs italas iš pradžių restoraną atidarė Plungėje, o tada nusprendė persikelti ir į Klaipėdą. Didelis ingredientų kiekis, kurių dalį Francesco vežasi iš Italijos, tikrai pamalonina, o picos tešla gaminama iš specialaus raugo. Pica kepama labai trumpai, itin aukštoje temperatūroje.

„Hot pizza“ Taikos pr. 119

Ši picerija Klaipėdoje veikia jau keletą metų, įsikūrusi ji pietinėje miesto dalyje. Žmonėms, gyvenantiems netoliese, tai puikus išsigelbėjimas, nes nereikia judėti per visą miestą. „Hot Pizza“ dirba greitai, pristatinėja maistą ir į namus, o atėjus į piceriją galima ir pavalgyti, ir boulingą pažaisti.

„Arena Pizza“ Parko g.2A

Kauniečių „Arena pizza“ pagaliau įžengė į Klaipėdą. Kaune šioje picerijoje buvę kauniečiai ar miesto svečiai ją itin gerai vertino. Mėginome ir mes. Galbūt tikėjomės per daug, galbūt abi dienos, kai lankėmės, picų kepėjams buvo nekokios… Picos gal ir nieko, tačiau ingredientų gausa neleido picos net į rankas normaliai paimti.
Jie siūlo įdomią, dar Klaipėdoje neragautą naujovę, pica su dešrelės arba sūrio kraštu. Idėja gera, dešrelės – nelabai… Duodame šansą pasitaisyti:) Juolab – picerija gyvuoja tik porą mėnesių ir jiems galbūt tiesiog reikia įsidirbti.

„Vinvino“ Turgaus g. 33

Šią vyninę rasit puikioje vietoje, su nuostabiu vaizdu į mūsų, klaipėdiečių, pasididžiavimą – Meridianą. Jie kepa picas, apie kurias sklando legendos. Ilgą laiką klaipėdiečiai puse lūpų kalbėdavo, jog Vinvino picos – skaniausios Klaipėdoje.

„Rozmarinas“ Žvejų g. 22

Restoranas – picerija „Rozmarinas“ įsikūrė ypatingoje vietoje – visada smagu pasivaikščioti kairėje Danės žiočių pusėje, prie pilies ar kruizinių laivų terminalo. Dar smagiau ten esančiame „Rozmarine“ suvalgyti gerą picą, ypač, kai galima atsisėsti prie palangių. Picų pasirinkimas nėra labai didelis, bet visos jos tikrai aukšto lygio.

„Dodo pizza“ H. Manto g. 38

Didžiausias šios vietos pliusas – greitas pristatymas, o užsakyti picą galima internetu ir online stebėti visą procesą. Picos čia tikrai skanios, bet ir nepigios.