Pica Klaipėdoje: TOP 10 picerijų pagal lankytojų reitingą

Kur gaminama skaniausia pica Klaipėdoje? „Miesto žirafos“ parengė picerijų TOP, kurias geriausiai vertina lankytojai.

Ne paslaptis, kad pica yra vienas populiariausių patiekalų pasaulyje. O kur picos yra geriausiai gaminamos Klaipėdoje? Tam, kad būtų paprasčiau atsakyti į šį klausimą, „Miesto žirafos“ parengė TOP10 picerijų, kurias geriausiai įvertino lankytojai „Google“ reitinge. Tad skaitom ir renkamės.

Karantino metu visos šios picerijos teikia pristatymo į namus paslaugą, tad ieškokite šių picerijų asortimentų populiariausių maisto tiekėjų jūsų mieste arba patikusios picerijos puslapiuose.

P.S. Į topą įtraukėme tik daugiau nei 100 įvertinimų sulaukusias vietas.


1. „Pas Francesco“ (Turgaus g. 20) / Reitingas 4,6

Pas Francesco

„Pas Francesco“ / Pica Klaipėdoje

Italo Francesco rankomis keptas picas Klaipėdoje jau pamėgo šimtai (o gal net tūkstančiai) žmonių. Lietuvaite susižavėjęs italas iš pradžių restoraną atidarė Plungėje, o tada nusprendė persikelti ir į Klaipėdą. Didelis ingredientų kiekis, kurių dalį Francesco vežasi iš Italijos, tikrai pamalonina, o picos tešla gaminama iš specialaus raugo. Pica kepama labai trumpai, itin aukštoje temperatūroje. Vienareikšmiškai tai yra viena geriausių vietų mėgautis picomis Klaipėdoje. Tą patvirtina ir lankytojų vertinimas.


2. „Pica PUB“ (Vingio g. 29a) / Reitingas 4,5

Pica Klaipėdoje

„Pica Pub“ / Pica Klaipėdoje

Užuodi?! „Pica PUB“ visada kvepia krosnyje kepta itališka pica! Picų kepėjai čia tikrai ne rankas šildosi! Ir dar šiame bare privaloma paragauti bent keleto rūšių alaus, o jų čia daugiau nei XX.


3. „Dodo pizza“ (H.Manto g. 38) / Reitingas 4,5

Pica Klaipėdoje

„Dodo pizza“ / Pica Klaipėdoje

Didžiausias šios vietos pliusas – greitas pristatymas, o užsakyti picą galima internetu ir „online“ stebėti visą procesą. Picos čia ne pigios, tačiau tikrai skanios.


4. „Piccolini“ (Sukilėlių g. 6) / Reitingas 4,4

Picollini

„Piccollini“ / Pica Klaipėdoje

Čia rasite tikrą itališką picą. Net miltai atkeliauja tiesiai iš Italijos, o picos tešla kildinama ne vieną valandą. Kepama ji – tikroje malkomis kūrenamoje krosnyje, 400 laipsnių temperatūroje. Krosnis vasaros metu stovi lauke ir traukte traukia savo kvapais prieiti ir prisėsti. Puiki vieta tiems, kurie yra ragavę picos jos gimtinėje.


5. „Baltos lėkštės“ (Turgaus g. 10) / Reitingas 4,4

Pica Klaipėdoje

„Baltos lėkštės“ / Pica Klaipėdoje

Jaukiame restoranėlyje miesto centre galima paskanauti tikrai gardžių picų ir ne tik. Šią vietą jau pamėgo ne vienas klaipėdietis. Tai įrodo ir pakankamai aukštas jos vertinimas „Google“. Picos čia kepamos malkomis kurenamoje krosnyje, o jas gamina ir pats vietos šeimininkas. Tad blogai tiesiog būti negali.


Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2