Pica Klaipėdoje: TOP 10 picerijų pagal lankytojų reitingą

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

6. „VinVino“ (Turgaus g. 33) / Reitingas 4,4

„VinVino“ / Pica Klaipėdoje

Šią vyninę rasit puikioje vietoje, su nuostabiu vaizdu į mūsų, klaipėdiečių, pasididžiavimą – Meridianą. Jie kepa picas, apie kurias sklando legendos. Ilgą laiką klaipėdiečiai puse lūpų kalbėdavo, jog „VinVino“ picos – vienos skaniausių Klaipėdoje.


7. „Pipita“ (S. Neries g. 10) / Reitingas 4,3

Pica Klaipėdoje

„Pipita“ / Pica Klaipėdoje

Klaipėdoje galima rasti ne tris „Pipita“ picerijas ir visų jų lankytojų įvertinimai skiraisi. Tad į TOP’ą įtraukėme geriausią reitingą turinčia vietą S. Neries gatvėje. Tuo labiau, kad teko ten valgyti ir picomis tikrai nenusivylėme.


8. „Hot pizza“ (Taikos pr. 119) / Reitingas 4,3

„Hot Pizza“ / Pica Klaipėdoje

„Hot pizza“ yra ta vieta, kurioje tikrai gali pasirinkti iš itin didelio picų asortimento. Ir dar nebuvom „užtaikę“ ant tokios, kuri būtų neskani. Tikriausiai ant tokių „nepapuolė“ ir kiti lankytojai skirdami šiai vietai gerus balus.


9. „City pizza“ (Klaipėdos g. 16) / Reitingas 4,3

„City pizza“ / Pica Klaipėdoje

Dar viena vieta, kuri galima greitai ir skaniai suvalgyti picą arba užsisakyti į namus. Lankytojų komentarai apie šią vietą taip pat pakankamai teigiami, o picų kainos tikrai nesikandžioja.


10. Boso pica (Minijos g. 131) / Reitingas 4,3

„Boso pica“ / Pica Klaipėdoje

Na, o jei gyvenate Žvejybos uosto kvartale, išmėginkite šią vietą. Pasakysime atvirai, patys čia dar nesilankėme, bet pakankamai aukštas lankytojų reitingas „Google“ teigia, kad ji vietos šiame dešimtuke tikrai verta.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2