maistas į namus Klaipėdoje

Maistas į namus Klaipėdoje: kur užsisakyti geriausia?

Maistas į namus Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje – visada itin aktuali tema? Tad „Miesto žirafos“ parengė gidą kompanijų kurios šią paslaugą teikia geriausiai.

Užsimainei penktadienio vakarą sushi ar kokio kitokio patiekalo. O gal planuoji savaitės maisto planą, tačiau ne itin norisi vaikščioti po „prekybcentrius“? “Miesto žirafos” tau parengė geriausių kompanijų Klaipėdoje gidą, kurios jums gali pristatyti maistą ar maisto produktus prie pat namų durų.


“Wolt”

“Wolt” Klaipėdoje aptarnauja kelias dešimtis restoranų, iš kurių galima užsisakyti tiek lietuviškų patiekalų, tiek greito maisto. “Wolt” dažniausiai dirba itin operatyviai, tad maisto laukti ilgai tikrai nereikės.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti čia: Android/iOS


“Romdera”

Romdera taip pat siūlo savo pačių pagaminto maisto pristatymą Klaipėdos mieste. Čia maistą galite užsisakyti internetu, o meniu – kiekvienai diena skirtingas. Kompanija šia veikla užsiima taip pat jau senokai, tad galima tikėtis tikrai kokybiško aptarnavimo.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


“Lėkštė.lt”

Dar viena kompanija, kuri siūlo itin platų jau pagaminto maisto pristatymo asortimentą. Šios kompanijos sąraše – daugiau nei 250 restoranų, tarp kurių tokie vardai, kaip “Sushi express”, “Can Can”, “Arena Pizza” bei daugelis kitų. Čia tikrai rasite kažką tinkamo savo receptoriams ir nereikės maisto ruošti pačiam.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


Mėgsti gaminti ir nori užsisakyti į namus maisto produktų? Atveš ir jų!


“Barbora”

Puiki priemonė išvengti nereikalingų vizitų į “prekybcentrį”.“Maxima” parduotuvių tinklo paslauga “Barbora” siūlo beveik visą “maxių” asortimentą, tad čia galite užsisakyti ne tik maisto produktų, bet ir kitų būtinųjų prekių.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)