maistas į namus Klaipėdoje

Maistas į namus Klaipėdoje: kur užsisakyti geriausia?

Maistas į namus Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje – šiuo metu itin aktuali tema? Tad „Miesto žirafos“ parengė gidą kompanijų kurios šią paslaugą teikia geriausiai.

Lietuvos pajūrį, kaip ir visą šalį sukaustė karantinas dėl koronaviruso pandemijos. Tad šiuo metu itin aktualios tapo maisto pristatymo į namus paslaugos. Todėl “Miesto žirafos” parengė geriausių kompanijų Klaipėdoje gidą, kurios jums gali pristatyti maistą ar maisto produktus prie pat namų durų.


“Wolt”

“Wolt” Klaipėdoje aptarnauja kelias dešimtis restoranų iš kurių galima užsisakyti tiek lietuviškų patiekalų tiek greito maisto. “Wolt” dažniausiai dirba itin operatyviai. Tikimės, kad ir šiuo laikotarpiu jiems pavyks išlaikyti puikią paslaugų kokybę.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti čia: Android/iOS


“Romdera”

Romdera taip pat siūlo savo pačių pagaminto maisto pristatymą Klaipėdos mieste. Čia maistą galite užsisakyti internetu, o meniu – kiekvienai diena skirtingas. Kompanija šia veikla užsiima taip pat jau senokai, tad galima tikėtis tikrai kokybiško aptarnavimo.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.

“Lėkštė.lt”

Dar viena kompanija, kuri siūlo itin platų jau pagaminto maisto pristatymo asortimentą. Šios kompanijos sąraše – daugiau nei 250 restoranų, tarp kurių tokie vardai, kaip “Sushi express”, “Can Can”, “Arena Pizza” bei daugelis kitų. Čia tikrai rasite kažką tinkamo savo receptoriams ir nereikės maisto ruošti pačiam.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


Mėgsti gaminti ir nori užsisakyti į namus maisto produktų? Atveš ir jų!


“Barbora”

Puiki priemonė išvengti nereikalingų vizitų į “prekybcentrį”.“Maxima” parduotuvių tinklo paslauga “Barbora” siūlo beveik visą “maxių” asortimentą, tad čia galite užsisakyti ne tik maisto produktų, bet ir kitų būtinųjų prekių. Tiesa, šiuo metu kompanijai tenka didžiulė darbo apkrova, tad užsakymus per šią platformą reikėtų planuotis itin kruopščiai. Mat jų gali tekti kelias dienas palaukti.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


Šiuo metu visose didžiuosiuose Lietuvos miestuose dėl karantino ne viena kavinė bei restoranas jau pradėjo siūlyti paslaugas “maisto išsinešimui”. Tad jei turite savo mėgstamą vietą ir neradote jos tarp viršuje išvardintų kompanijų asortimento, apsilankykite jūsų mėgstamos vietos puslapyje. Galbūt ši vieta jau yra pasiruošusi pati pristatyti jums savo paslaugas prie durų.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)