maistas į namus Klaipėdoje

Maistas į namus Klaipėdoje: kur užsisakyti geriausia?

Maistas į namus Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje – visada itin aktuali tema? Tad „Miesto žirafos“ parengė gidą kompanijų kurios šią paslaugą teikia geriausiai.

Užsimainei penktadienio vakarą sushi ar kokio kitokio patiekalo. O gal planuoji savaitės maisto planą, tačiau ne itin norisi vaikščioti po „prekybcentrius“? “Miesto žirafos” tau parengė geriausių kompanijų Klaipėdoje gidą, kurios jums gali pristatyti maistą ar maisto produktus prie pat namų durų.


“Wolt”

“Wolt” Klaipėdoje aptarnauja kelias dešimtis restoranų, iš kurių galima užsisakyti tiek lietuviškų arba egzotinių virtuvių patiekalų, tiek greito maisto. “Wolt” dažniausiai dirba itin operatyviai, tad maisto laukti ilgai tikrai nereikės.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti čia: Android/iOS


“Lėkštė.lt”

Dar viena kompanija, kuri siūlo platų jau pagaminto maisto pristatymo asortimentą. Šios kompanijos sąraše – daugiau nei 250 restoranų (aišku, dauguma jų – ne Klaipėdoje), tarp kurių tokie vardai, kaip “Sushi express”, “Čili pica”, „Etno dvaras“ bei daugelis kitų. Čia tikrai rasite kažką tinkamo savo receptoriams ir nereikės maisto ruošti pačiam.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


Mėgsti gaminti ir nori užsisakyti į namus maisto produktų? Atveš ir jų!


“Barbora”

Puiki priemonė išvengti nereikalingų vizitų į “prekybcentrį”.“Maxima” parduotuvių tinklo paslauga “Barbora” siūlo beveik visą “maxių” asortimentą, tad čia galite užsisakyti ne tik maisto produktų, bet ir kitų būtinųjų prekių.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.

Rimi.lt

“RIMI” prekybos tinklo el. parduotuvėje galima rasti tikrai didelį prekių asortimentą. Tiesa, kol kas sunku kažką daugiau pasakyti apie šio tinklo prekių pristatymo į namus kokybę. Tačiau žinant vis didėjančią konkurenciją šioje srityje, neoperatyvumas būtų tiesiog neatleistina klaida.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)