Vyninė „Achtung Baby“

„Achtung Baby“ – ypatinga vyninė ypatingoje vietoje.

Ši ypatinga erdvė turi galingą istoriją ir nuostabią aurą. Joje dešimtmečius buvo baras. Kartais labai sėkmingas ir išskirtinai unikalus, kartais mažiau… tačiau jau daug metų žmonės čia susitinka, bendrauja, dalijasi, linksminasi, gyvena.

Dabar – mūsų momentas. Tuoj bus trys metai, kaip mes čia įsikūrusios. Komandoje – Jurga, Giedrė ir Ieva.

Jurga atsakinga už vyną. Jau daugiau nei dešimt metų ji dirba vyno prekyboje, organizuoja degustacijas ir mokymus, skaito paskaitas vyno tema. Mūsų vyno asortimentas keičiasi pagal sezoną, mūsų nuotaikas, pastovių svečių pomėgius, tendencijas vyno rinkoje ir kitaip. Šiuo metu pasaulyje madingasis šampanas ir putojantis vynas užima pusę mūsų vyno spintų. „Namų vyno“ neturime, bet taurėmis kaskart pilstome tai, kas tinka prie meniu arba kažką naujo, mėgstamo, įdomaus.

Tuo tarpu Giedrė – alaus entuziastė. Jai smalsu išragauti visą pasaulio alų! Mes neturime didžiųjų mūsų rinkos daryklų alaus. Iš statinės pilstome vieną arba dvi alaus rūšis. Juos keičiame kas savaitę ar dvi. Dažnai nutinka taip, kad kitąkart užsukęs svečias jau ragaus kito stiliaus ir gamintojo alaus iš bačkos. Daugiau alaus turime buteliuose – įvairiausi, madingi ir mažiau madingi stiliai, regionai, gamintojai, kainos.

Ievos aistra – maisto gaminimas. Mes organizuojame skonio festivalius, vyno ar alaus degustacijas, įvairių virtuvių savaitgalius. Pvz., austrių festivalį, braškių atsivalgymo savaitę, vokiškos virtuvės dienas, subproduktų meniu, sūrių ragautuves, Bretanės savaitgalius, picos dienas, kai norintys gali patys užsirišti prijuostę ir pasigaminti savo picą!

Ragauti, derinti, eksperimentuoti mums niekada nepabosta, bet maloniausia dalintis šia nuostabia patirtimi su mūsų svečiais. Tad užsukę pas mus galite pasinerti į mažą gastronominį nuotykį, paragauti įdomių derinių, pasidžiaugti nauja skonių patirtimi arba tiesiog pasėdėti su stiklu vyno ar alaus, gardaus sūrio kąsneliu, keliomis alyvuogėmis ar pavakarieniauti.

Kviečiame prisijungti prie mūsų nuotykių ir dalintis skaniomis patirtimis.

Vasaros sezono metu pas mus galite vakaroti uždarame kieme.

Adresas: Didžioji Vandens g. 2 Klaipėda (Įėjimas iš Aukštosios g., šalia Parodų rūmų).
Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.