Kurias lauko terasas renkatės?

Pagaliau tikra vasara! Jau galime ramiai sėdėti barų, restoranų lauko terasose ir tiesiog atsipaladuoti. O kur Klaipėdoje rasime tokių gerų vietų?

Prieš apžvelgdami geras lauko terasas, norime jūsų paprašyti po šiuo tekstu esančiame komentarų skyriuje pasidalinti savo rekomendacijomis. Jūsų nuomone tikrai įdomi ir mums, ir kitiems skaitytojams! :)

“Sky21“ terasa

„Sky21“ terasa, įrengta net 21-ame aukšte Klaipėdos centre esančiame „K“ dangoraižyje! Šioje erdvėje tikrai jautiesi arčiau dangaus. :)

Gaivus kokteilis ir žvilgsnis į Klaipėdos panoramą, susiliejančią su mariomis. Galimybė susitikti po atviru dangumi su niekur neskubančiais draugais, skambant kūną ir sielą lepinančiai muzikai. Ir kulminacija – įsimintinas saulėlydis 70-ies metrų aukštyje…

Darbo dienomis terasoje organizuojami ramesnės gyvos ar didžėjų pristatomos muzikos vakarai, kino seansai, vaizdo projekcijų šou ir kt.

Adresas: Naujoji sodo g. 1a.
Facebook nuoroda: https://www.facebook.com/Sky21Terrace

Baras “Pauzė”

Simonatytės bibliotekos kiemelyje įsikūręs baras „Pauzė“ turi erdvę ir gražiai įrengtą lauko terasą.

Čia baro svečiai gali ne tik mėgautis saulute patogiai įsitaisę sėdmaišiuose, bet ir skaityti bibliotekos knygas. Ši lauko terasa – tarsi kūrybinė erdvė, neįpareigojanti, bet garantuojanti smagų pasisėdėjimą. Taip pat čia vyksta ir muzikiniai renginiai. Puiki pauzė nuo kasdienės rutinos! :)

Adresas: H. Manto g. 25 (I. Simonaitytės kiemelis).
Facebook nuoroda: https://www.facebook.com/kavinepauze?fref=ts

Ukrainiečių restoranas „Dobra chata“

Vienas didžiausių šio restorano privalumų – uždara jaukiai ir moderniai įrengta lauko terasa. Kartą apsilankius, čia visada norisi sugrįžti, nes ramių, ne ant gatvės įrengų terasų pajūryje tikrai nėra daug.

Taip pat nepamirškime ir kokybiško ukrainietiško maisto. O jei barščių nesinori, visada galima pasilepinti šalto alaus bokalu :)

Adresas: S. Šimkaus 17A (skersgatvis tarp S. Šimkaus ir Puodžių gatvių)
Internete: http://www.dobrachata.lt/

Baras „Centras“

Kaip ir restoranas „Dobra chata“,  baras „Centras“ įsikūręs tolėliau nuo senamiesčio. Čia vasaromis galima sėdėti didelėje lauko palapinėje – terasoje.

Jei tai – ne penktadienio vakaras, kai įkalę nuolatiniai klientai gali lįsti bendrauti, čia galima patogiai įsitaisyti ant sofutės ir gerai praleisti laiką draugų būryje.

Adresas: H. Manto g. 40
Internete: https://www.facebook.com/BarasCentras

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)