„Dobra chata“ – naujas „wow“ Klaipėdoje. Bet ar ilgam?

Ironiška – prieš kelias dienas „Ferdinando“ recenzijoje parašiau, kad Klaipėdoje trūksta etninių virtuvių restoranų ir visai atsitiktinai užtikome ką tik atsidariusį ukrainietišką barą – restoraną „Dobra chata“. Ir čia esmė net ne maiste, o superinėje šios vietos lauko terasoje.

Čia nebus išsamus „Dobra chata“ aprašymas, o veikiau trumpas pristatymas, nes pilnam įspūdžiui susidaryti dar reikėtų vieno kito apsilankymo.

dobra chata 6

Idėja. Trys ukrainietiški dalykai – barščiai, lašiniai ir „horilka“. „Dobra chata“ visa tai duoda. Dar jie siūlo ir kitokių rimtesnių patiekalų bei užkandžių. Ką ragavome, viskas labai skanu ir kokybiška, bet, kaip minėjau, šios vietos žavesys – lauko terasa, kuri primena Vilniaus vyninių terasas. Ji yra didelė, jauki, skoningai įrengta ir ne ant gatvės. Čia tikrai verta užsukti ne tik pavalgyti, bet tiesiog ramiai pasėdėti. Juolab, kad čia pilstomas naminis vynas bei alus. Tiesa, pastarojo pasirinkimas nedidelis – „švyturiakas“ ir skanus baltas „Kronenbourg“.

Dar labai pamalonino nemokamos mini vaišės – šlakelis degtinėlės ir mažas sumuštinukas su lašiniais ir marinuotu agurku.

dobra chata 9

Vieta. Vitėje, Klaipėdos centre senovinėje gatvelėje įsikūręs restoranas. Atokiau nuo senamiesčio ir centro šurmulio. Įrengta labai gražiai.

Aptarnavimas. Mus aptarnavo jaunas pozityviai nusiteikęs vaikinukas. Matėsi, kad jam tai – pirmosios darbo dienos padavėjo pozicijoje, bet didelių nesąmonių nepridarė. Visas klaideles atpirko gera nuotaika ir malonus bendravimas.

Žodžiu, kol orai geri ten privaloma sėdėti ir „chilloutinti“, nes kitų tokių uždarų ir jaukių terasų Klaipėdoje tikriausiai nėra.

dobra chata 10

Labai tikiuosi, kad šis restoranas sugebės išsilaikyti ir taps jaukia susitikimų ir pasisėdėjimų vieta Vitės rajone, Klaipėdos centre.

Adresas: S. Šimkaus 17A (įėjimas iš skersinės gatvelės)

Internete: http://dobrachata.lt/