Kavinė „Pauzė“ Klaipėdoje

Kavinė „Pauzė“ Klaipėdoje yra labai geroje vietoje, nors toliau nuo centro. Po pirmojo apsilankymo joje norėjome rašyti neigiamą atsiliepimą. Po antrojo viskas pasirodė kur kas geriau, bet priekaištų šiai vietai vis tiek turime.

Trumpai

Aplinka: Geriau ir originaliau už vidutinę kavinę.
Aptarnavimas: padorus, bet darbuotojai mėgsta tarpusavyje garsiai kalbėtis.
Publika: nuo mokinių ir verslininkų ar pensininkų.
Muzika: ramus “lounge”/”ambient”. Labai gerai.
Alus: nedidelis pasirinkimas; yra importinio.
Maistas: nedidelis pasirinkimas. Salotos, koldūnai, bulvės fri.

„Miesto žirafos“ sako: 4 iš 5. Gera vieta mieste. labai gražiai įrengta, jaukus kiemas, vyksta šaunūs renginukai ir parodos, bet kartais maišo darbuotojų pokalbiai. Maisto pasirinkimas irgi galėtų būti didesnis.

Adresas: H. Manto 25, Klaipėda

Internete: https://www.facebook.com/kavinepauze

Vieta

Pauze 2 (Medium)

Gerai, kad kavinė „Pauzė“ yra ne tiesiai ant pagrindinės gatvės, o kiemuose. Čia ypač jauku vasaromis, kai galima atspūsti ant lauke sudėtų sėdmaišių.

Pati kavinė įrengta paprastai, bet skoningai. Be arbatos, kavos ar užkandžių, čia dar galima pasimėgauti ir menu – vyksta nedideli renginukai, o ant sienų pastoviai antaujinamos ekspozicijos ir tai suteikia „Pauzei“ savotišką meniškai jaukią aurą. Net Vilniuje trūksta tokių vietų.

Gėrimai

Pauze 1 (Medium)

Labai malonu, kad gėrimų pasirinkimas visai geras. Galima įsigyti lietuviško ir importinio alaus, sidro.
Nealkoholinių gėrimų pasirinkimas irgi labai neblogas. Tiesa, kavos kokybė ypatingai nesužavėjo. Bent mūsų ragauta „latte“ kava buvo labai vidutinė.

Maistas

Pauze 4 (Medium)

Kaip ir priklauso kavinei, jie daro visokius užkandžius, salotas, skrudintus koldūnus. Tik gaila, kad prie kavos ar arbatos negalima nusipirkti bandelių ar pyragaičių. Tikriausiai rūpinasi tame pačiame pastate esančios bibliotekos lankytojų figūromis :)

Kaip ir daugelis kavinių Klaipėdos centre, kavinė „Pauzė“ siūlo nebrangius dienos pietus.

Aptarnavimas

Oj, taip gražiai rašėme apie “Pauzę”, kad net nesinori minėti nieko blogo :) Bet reikia. Didžiausias šios vietos minusas – garsūs barmenų, padavėjų ir jų draugų tarpsusavio pokalbiai. Jie šiai meniškai vietai suteikia tokio kažkokio neigiamo provincialumo.

Na, bent mes einame į kavinę ne tam, kad sužinoti, kaip kam sekasi versle ar kiek padavėja turi krikšto vaikų. Gal ir būtų galima šiuos pokalbius pateisinti noru sukurti jaunatvišką kavinės aplinką, bet manau, kad daugeliui žmonių tai trukdo. O apie žolės rūkymą ar nerūkymą apskritai geriau nekalbėti viešoje vietoje ;)

Daugiau barų apžvalgų čia…

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)