Ką veikti Klaipėdoje žiemą?

Kuomet iš radijo eterio dingsta kalėdinės dainos, o miestų aikštėse nebelieka eglučių, širdis nevalingai pradeda ilgėtis pavasario. Tačiau praėjus kalėdinei karštinei ir nutilus naujametiniams fejerverkams baigiasi tik didžiosios žiemos šventės, o ne pramogos. Taigi, ką veikti Klaipėdoje žiemą, kad likusios jos dienos nebūtų tokios tamsios ir nuobodžios?

Miesto Žirafos siūlo jums sąrašiuką vietų bei pramogų, kurias uostamiestyje (ar jo apylinkėse) verta išmėginti šaltuoju sezonu:

Visų pirma, renginiai – spektakliai, koncertai, vakarėliai ir varžybos – niekur nedingo, jų pajūryje gausų visais sezonais, žiemą irgi! Renginius Klaipėdoje rasi ČIA.

Utrių kalno slidinėjimo trasa.

Utrių kalnas. Vėl prisiminėme, kaip atrodo baltos Kalėdos. O sinoptikai žada, kad šią žiemą sniego dar tikrai bus. Tad jei mėgstate žiemos sportą ir jau ne vienerius metus laukiate, kada gi galėsite slidėmis nusileisti nuo lietuviškos kalvos, išmėginkite Utrių kalną. Vos kiek daugiau nei už 30 km nuo Klaipėdos galima rasti viską, ko reikia kokybiškam slidinėjimui.

„Scala Dream“ (Mainų g. 6). Jei jums labiau patinka kopti į kalnus, nei nuo jų leistis, išmėginkite „Scala Dream“ laipiojimo uolomis klubą. Uždaroje erdvėje įsikūręs laipiojimo centras laukia visų, kurie nori mesti iššūkį tiek savo kūnui, tiek aukštesnėms ar žemesnėms pasaulio viršūnėms. Išbandykite laipiojimo erdves, džiunglių kambarį, jogos salę arba tiesiog praleiskite laiką atsipalaiduodami „chill-out zonoje“. P.S. Sekmadieniais klube – šeimos diena!

„Dunetton“ SPA (Jūros g. 23). Po laipiojimo uolomis treniruotės ar pusdienio praleisto slidinėjant tikrai norisi atgaivinti kūną. Miesto centre esančiame viešbutyje “Dunetton” veikia kompaktiška SPA zona su sauna ir sūkurine vonia. Ne toks jau ir dažnas reiškinys miesto širdyje žiemą. Plius, viešbučio restorane galėsite ir skaniai pavalgyti.

Atgaiva kūnui ir sielai – stilingoje pirtyje!


Klaipėdos Pilies muziejus (Pilies g. 4). Atsinaujinęs Pilies muziejus tikrai žavi savo interaktyvumu. Jei čia lankėtės labai seniai ar nesate buvę apskritai, dabar puikus metas čia užsukti. Kaip Klaipėda atrodė prieš ir po karo? Kada ją valdė vokiečiai, prancūzai ir net švedai? Iš kur kilo miesto pavadinimas? Tai tik keletas faktų, kuriuos jūs sužinosite žvalgydamiesi po išmaniomis technologijomis praturtintą muziejaus ekspoziciją. Tikram klaipėdiečiui – apsilankymas privalomas.

„Olandų kepurė“. Išskirtinė pajūrio vieta, kuri kiekvieną sezoną atrodo skirtingai žaviai. Pasivaikščiokite vingiuotais miško takais bei bent valandą pasimėgaukite nuo skardžio atsiveriančiu žiemojančios jūros vaizdu. Nuostabi vieta apvalyti mintis ir pabėgti nuo miesto šurmulio.

„Litorinos takas“. Miškai palei Klaipėdą tokie pat įdomūs kaip ir jūra, juk dauguma jų susodino su smėlio slinkimu kovoję žmonės. Takas veda per mišką, kurį pasodino XX a pr. Klaipėdos miesto pirklių gildija, eidami juo pamatysite mūsų kraštui visai nebūdingų medžių – bukų, kėnių, maumedžių, platanalapių klevų. Pasidairykite – gal užtiksite r sensacija tapusį Kukuliškių piliakalnį. Pradėti galite arba prie Olando kepurės arba, „Pasaka“ stovyklos Kukuliškiuose (Vydūno g.2). Daugiau informacijos rasite Pajūrio regioninio parko svetainėje.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2