Ką veikti Klaipėdoje žiemą?

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Lietuvos jūrų muziejus (Smiltynės g. 3). Dar nematėte atnaujintų muziejaus ekspozicijų ir nepraėjote įspūdingu vandens tuneliu? Geras laikas tai padaryti. Vienintelis Lietuvoje Jūrų muziejus laukia jūsų ir žiemą. Tad jei jau sunkiai prisimenate, kaip gyvai beatrodo ruoniai, ar dar nei sykio nebuvote aptaškyti delfino, pats metas aplankyti Jūrų muziejų bei šalia jos esantį delfinariumą.

Lietuvos jūrų muziejuje tikrai netrūksta įdomių eksponatų.

Smiltynės pirtis (Smiltynės g. 15C). Tikra pajūrio egzotika. Ant jūros kranto šalia centrinės gelbėtojų stoties įsikūrusioje sveikuolių pirtelėje kaitinasi tiek šios pirties veteranai, tiek atsitiktiniai svečiai. Pasikaitinę bėgte į jūrą!

Klaipėdos zoologijos sodas (Klaipėdos raj.). Vos už 10 kilometrų nuo Klaipėdos jūs galite išvysti baltąjį tigrą, kalnų pumą, Afrikos hienas ir dar daugelį kitų egzotinių gyvūnų. Žiemą zoologijos sodas lankytojus priima tik savaitgaliais, tačiau čia užsukti verta net ir šaltuoju sezonu. Mat snieginis leopardas arba baltoji pelėda sniego fone atrodo daug įspūdingiau ir natūraliau.

Klaipėdos zoologijos sode galima pamatyti ir šį gražuolį.

„Nesė pramogų bankas“ (Turgaus g. 1). Po judrios dienos tikrai nereikia eiti miegoti – nakties nuotykiai tik kelia galvas. „Nesė pramogų banke“ rasite
– lošimo namus „Nesė Casino“,
– barą „Easy Lounge“,
– airišką barą „Irish Nesė Pub“,
– viskio barą „Nesė Whisky Bar“.
Viską, ko reikia tikram naktinėtojui, – po vienu stogu.

KULTŪROS DOZĖ

Žiemą Klaipėdoje žydi“ ir vietiniai teatrai. Jų repertuare rasite visoje šalyje populiarius spektaklius bei miuziklus, intriguojančias premjeras, spektaklius vaikams ir net koncertus.

Klaipėdos lėlių teatras (Turgaus g. 9). Naujuosius Klaipėdos lėlių teatras pasitinka naujuose namuose. O erdvesni namai atnešė ir daugiau kūrybinių galimybių, kurias teatro komanda išnaudojo puikiai. Nuo spektaklių kūdikiams iki pastatymų, kurie palieka žymę ir suaugusiųjų širdyse. Visa tai – šiandieninis Klaipėdos lėlių teatras.

Klaipėdos lėlių teatro spektakliai aktualūs ir vaikams, ir suaugusiems.


Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras (Danės g. 19, Taikos pr. 70). Kol vyksta naujojo Klaipėdos muzikinio teatro pastato statybos, šio teatro organizuojami renginiai persikėlė į Žvejų kultūros rūmus. Tačiau tai nei kiek nepakenkė teatro repertuarui. Opera, miuziklai, šokio spektakliai, koncertai – tikrai kažką artimo rasite tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Klaipėdos dramos teatras (Teatro g. 2) Technologiškai moderniausiame Lietuvoje teatre pilnu pajėgumu verda kūrybinis gyvenimas. O žiūrovams dėl to tik smagiau. Prie spektaklių afišų dažnai galima pamatyti užrašą “bilietai išparduoti”, o tai reiškia, kad teatro repertuaras šiandien itin patrauklus. Tad sekite Dramos teatro naujienas ir skubėkite įsigyti bilietus į artimiausią spektaklį.

Klaipėdos jaunimo teatras (Bangų g. 5A). Valentino Masalskio suburti jaunimo teatro kūrėjai nebijo netikėtų, originalių sprendimų tiek formos, tiek turinio atžvilgiu. Nebijo ir socialinių temų, draskančių akis ir neleidžiančių nurimti pasibaigus spektakliui.

Įdomių parodų stoka nesiskundžia ir uostamiesčio muziejai bei galerijos. Daugiau apie jų programas galite sužinoti mūsų kataloge.

O kada kokie spektakliai (ir kiti renginiai!) vyksta, viską rasi ČIA.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;) 

Puslapiai: 1 2