Vinilinės plokštelės Vilniuje: kur įsigyti kokybiškiausių muzikos įrašų?

Nežinai, kur parduodamas kokybiškos vinilinės plokštelės Vilnuje? „Miesto žirafos“ parengė tau geriausių vietų gidą.

Skaitmenizuota muzika mūsų ausis džiugina kiekvieną dieną, tačiau MP3 failų kolekcija nėra tokia vertinga, kaip lentyna, nukrauta kruopščiai atrinktomis vinilo plokštelėmis. Pastaruosius keletą metų fiziniai formatai ypač garsiai skambina varpais apie vinilų ir kasečių grįžimą, tad štai kelios vietos, kur slepiasi geriausios plokštelės Vilniuje.


„Vinilo Studija“ (Pylimo g. 41/12)

„Vinilo Studija“ / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

„Vinilo Studija“ / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Nedidelė, jauki krautuvėlė Vilniaus senamiestyje talpina didžiulį pasirinkimą įvairaus žanro vinilinių plokštelių – klasikinio ir progresyvaus roko, soul, disco, funk, hip-hop, klasikos ir t.t. Parduotuvės internetiniame kataloge galite rasti dalį čia parduodamų plokštelių, tačiau ieškodami tos vienintelės užsukite į Pylimo gatvę!


„Vinylomania“ (Pylimo g. 32)

„Vinylomania“ / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Dar viena puiki vieta Vilniuje tikriems audiofilams. Čia rasite ne tik didelį vinilinių plokštelių pasirinkimą, tačiau galėsite ir užsisakyti pageidaujamą, jei jos tuo metu parduotuvėje nerasite. „Vinylomania“ prekiauja tiek naujausiais muzikos įrašais, tiek ir jau laiko patikrintomis legendinėmis plokštelėmis.


„Vilnius Jazz Bar“ (aka „Rūdninkų knygynas“, Rūdninkų g. 20)

Vinilinės plokštelės Vilniuje

Rudninkų knygynas / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Šalia Rūdninkų g. skvero įsikūręs knygynas glaudžiai bendradarbiauja su ECM įrašų kompanija, todėl jų kataloge vinilo plokštelių turbūt daugiau, nei popierinių leidinių. Atvykę neskubėkite – čia veikia ir puiki kavinė, kur galėsite pasikalbėti apie muziką plokštelių apsuptyje.


„Muzikumas“ (Aušros Vartų g. 13)

„Muzikumas“ / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

„Muzikumas“ / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Netoli Halės turgaus gyvuojanti muzikos parduotuvė pasiūlys gausybę modernios lietuviškos ir užsienio muzikos plokštelių bei kompaktinių diskų. Čia netrūksta ir jūsų mėgstamų grupių atributikos, o krautuvėlės savininkas visada sutiks maloniai pašnekėti apie muziką.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2