Plokštelės Vilniuje / Pexels nuotr.

Vinilinės plokštelės Vilniuje: kur įsigyti kokybiškiausių muzikos įrašų?

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Antakalnio plokštelių turgelis (Antakalnio g. 128, šalia Baltic Petrolium degalinės)

Antakalnio plokštelių turgelis / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Antakalnio plokštelių turgelis / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Pavargote nuo parduotuvių? Sekmadienį lėkite į Antakalnį, kur muzikos entuziastai pardavinėja savo kruopščiausiai atrinktas plokšteles. 10-13 val. būkite ten – turgelis čia veikia bet kokiu oru!


„Discotag“ (Aušros vartų g. 5)

„Discotag“ / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

„Discotag“ / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Maža ir nepriklausoma plokštelių parduotuvė specializuojasi elektroninės muzikos įrašuose, tad ieškantys ambient, techno, house, dub, industrial, bei, žinoma, disco, čia tikrai ras, ko ieško. Didžėjų pamėgta parduotuvė didelę dalį savo parduodamų įrašų talpina svetainėje „Discogs“, tad norimas prekes galėsite įsigyti ir internetu.


„Thelonious“ (Stiklių g. 12)

„Thelonious“ / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Parduotuvė, kurioje išskirtinių vinilinių plokštelių gali nusipirkti džiazo gerbėjai. Taip pat čia galima rasti ir šiokį tokį kitokių muzikos stilių plokštelių asortimentą. Parduotuvė taip pat prekiauja ir naudota bei nauja garso technika, tad pirkdami plokštelė galėsite „prigriebti“ ir kokį geresnį patefoną.


Vilniaus centrinė biblioteka (Žirmūnų g. 6)

Vilniaus centrinės bibliotekos meno ir muzikos skaitykla / vcb nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Taip, jūs perskaitėte teisingai, pasimėgauti vinilinių plokštelių garsais ir netgi jas išsinuomoti galite ir Vilniaus centrinėje bibliotekoje. Čia rasite itin didelį legendinių lietuvos bei užsienio atlikėjų muzikos įrašų asortimentą. Tad pirmyn į biblioteką klausytis vinilo!


Ragainė (Skapo g. 3)

„Ragainė“ / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Puiki vieta, kurioje galima rasti ne tik įvarių baltiškos kultūros atributų, bet ir muzikos įrašų. O čia jų yra įvairiausių žanrų. Nuo šių dienų žymiausių Lietuvos atlikėjų bei pogrindinių grupių iki pasaulinių muzikos „best-selerių“. Jau net neminėsime, kad čia tikrai rasite ir įrašų vinilo pavidalu.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2