Vinilinės plokštelės Vilniuje: kur įsigyti kokybiškiausių muzikos įrašų?

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Antakalnio plokštelių turgelis (Antakalnio g. 128, šalia Baltic Petrolium degalinės)

Antakalnio plokštelių turgelis / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Antakalnio plokštelių turgelis / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Pavargote nuo parduotuvių? Sekmadienį lėkite į Antakalnį, kur muzikos entuziastai pardavinėja savo kruopščiausiai atrinktas plokšteles. 10-13 val. būkite ten – turgelis čia veikia bet kokiu oru!


„Discotag“ (A. Jakšto g. 9 – 131b)

discotag vilnius vilnilu parduotuve

„Discotag“ / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Maža ir nepriklausoma plokštelių parduotuvė specializuojasi elektroninės muzikos įrašuose, tad ieškantys ambient, techno, house, dub, industrial, bei, žinoma, disco, čia tikrai ras, ko ieško. Nenuostabu, jog ši parduotuvė yra itin pamėgta didžėjų.


„Thelonious“ (Stiklių g. 12)

„Thelonious“ / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Legendinė, nuo 1996 m. veikianti parduotuvė, kurioje išskirtinių vinilinių plokštelių gali nusipirkti džiazo gerbėjai. Tačiau kitokių muzikos stilių plokštelių čia irgi netrūksta! Parduotuvė taip pat prekiauja ir naudota bei nauja garso technika, tad pirkdami plokštelę galėsite „prigriebti“ ir kokį geresnį patefoną.


Vilniaus centrinė biblioteka (Žirmūnų g. 6)

Vilniaus centrinės bibliotekos meno ir muzikos skaitykla / vcb nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Taip, jūs perskaitėte teisingai, pasimėgauti vinilinių plokštelių garsais ir netgi jas išsinuomoti galite ir Vilniaus centrinėje bibliotekoje. Čia rasite itin didelį legendinių lietuvos bei užsienio atlikėjų muzikos įrašų asortimentą. Tad pirmyn į biblioteką klausytis vinilo!


Ragainė (Skapo g. 3)

„Ragainė“ / Facebook nuotr. / Plokštelės Vilniuje

Puiki vieta, kurioje galima rasti ir įvarių baltiškos kultūros atributų, ir stilingų rankų darbo aksesuarų, ir, be abejo, muzikos įrašų. O čia jų yra įvairiausių žanrų. Nuo šių dienų žymiausių Lietuvos atlikėjų bei pogrindinių grupių iki pasaulinių muzikos „best-selerių“. Jau net neminėsime, kad čia tikrai rasite ir įrašų vinilo pavidalu.


Kažką pamiršome paminėti? O gal pats/pati užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos, ir manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2