Naujieji 2020 metai

2024-ųjų sutikimas Vilniuje: naujametiniai renginiai, koncertai, pramogos

Nežinai, kur sutikti naujuosius 2024-uosius metus Vilniuje? „Miesto žirafos“, kaip visuomet, tau parengė naujametinių sostinės renginių gidą.

Vis labiau artėja 2024-ieji, ir į galvą vis dažniau pradeda lįsti įkyri mintis „O kur naujus…“. „Mieto žirafos“ nori išvaduoti jus nuo šio galvos skausmo, todėl surinko įdomiausių naujametinio vakaro renginių gidą Vilniaus mieste.

Šį sąrašą nuolat pildysime iki pat Naujųjų!


Baletas „Don Kichotas“

Žiemos švenčių klasika – nueiti į baletą. Lietuvoje jau antrą Naujaką iš eilės viešinti baleto trupė iš Bulgarijos „Sofia Festival Ballet“ šiemet pristatys klasikinį baletą „Don Kichotas“.

Kur? Compensa koncertų salė, Kernavės g. 84
Kada? Gruodžio 31 d. 15.00 val.


Naujieji metai su „Humoro klubu“

Pasaulyje tiek visko blogo vyksta, kad jau liežuvis neapsiverčia sakyti, kad viskas bus gerai. Nes nebus. Bet galbūt viskas bus geriau. O kol laukiame geresnių laikų, „Humoro klubas“ lipa į sceną su savo naujausia programa „Šiek tiek siaubinga“, nes šiek tiek siaubingais laikais ir gyvename…

Kur? Legendos, Kalvarijų g. 85
Kada? Gruodžio 31 d. 15.00


Metų laikai

Naujametinis koncertas Šv. Kotrynos bažnyčioje jau tapo gražia Vilniaus tradicija. Tad vertinančius tradicijas ir ramų Naujųjų pasitikimą Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kviečia į koncertą, kuriame skambės užburianti Astoro Piazzolla muzika, gražiausios arijos ir dainos iš gerai žinomų miuziklų, operų ir operečių.

Kur? Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30
Kada? Gruodžio 31 d. 17.00 val. ir 20.00 val.


Kalėdos Valdovų rūmuose

Na, jau nelabai Kalėdos, tačiau būtent taip vadinasi šis renginių ciklas Valdovų rūmuose, kurio paskutinis koncertas vyks gruodžio 31 d. Klasikinės muzikos mėgėjai kviečiami išlydėti 2023-uosius su Baroko melodijomis bei A. Vivaldžio „Metų laikais“.

Kur? Valdovų rūmai, Katedros a. 4
Kada? Gruodžio 31 d.; 17.00 val. ir 20.00 val.


„Naktis prieš“

Klounada, miuziklas, komedija, farsas, realybės šou, karnavalas, misterija, tūsas?.. Čia viskas viename – Vilniaus senojo teatro scena tokio vyksmo dar nėra mačiusi. Beprotiškas Žilvino Beniušio spektaklis „Naktis prieš“ tikrai pretenduoja tapti unikalia tavo Naujametinio vakaro pradžia.

Kur? Vilniaus senasis teatras, J. Basanavičiaus g. 13
Kada? Gruodžio 31 d.; 18.30 val.


Romantic sax: Juozas Kuraitis

Romantiškai nusiteikusiems neabejotinai patiks „Romantic sax“ koncertas, kuriame pasirodys vienas geidžiamiausių Lietuvos saksofonininkų Juozas Kuraitis kartu su charizmatiškuoju pianistu Daumantu Slipkumi.

Kur? VU Didžioji aula, M.K.Čiurlionio g. 21
Kada? Gruodžio 31 d.; 18.30 val. ir 21.00 val.


Naujieji Lukiškių kalėjime

Paskutinė metų naktis, marga muzikinė programa su visu didžėjų pulku, slaptas svečias ir itin žiemiško kalėjimo vaibas – kas tokios nakties atsisakys?

Kur? Lukiškių kalėjimas 2.0, Lukiškių skg.
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


Naujametinis FRANK SINATRA show

„Frank Sinatra Show“, vienas galingiausių ir populiariausių tribute projektų Lietuvoje, šiemet matuojasi patį puošniausią – naujametinį  – rūbą. Kaip visada, dainoja talentigasis Dainotas Varnas, akompanuoja – Kauno bigbendas.

Kur? „Avia Solutions Group“ arena, Ozo g. 14
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


Hallelujah Junction | Naujieji Metai su Anna ir Luku Geniušais

Organum koncertų salės svečiai Naujuosius metus pasitiks drauge su pianistų pora Anna ir Luku Geniušais. Profesinės karjeros viršūnes pasiekę kaip ryškūs solistai, paskutinę metų dieną jie susijungs į nepakartojamą žvaigždžių duetą.

Kur? „Organum“ koncertų salė, Savanorių pr. 1
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


Naujieji su The Ditties

Balsingosios svingo karalienės „The Ditties“ kartu su džiazo pianistu Dmitrij Golovanov pakvies visus pasinerti į svinguojantį Naujametinį siautulį, kuris nepaliks abejingų ir privers kiekvieną pasijusti kaip šarmingiausiame ketvirtojo dešimtmečio filme.

Kur? Jazz Cellar 11, Aušros Vartų 11
Kada? Gruodžio 31 d. 19.30 val.


New Year’s Eve Revolution | OSH/EXTAZE

Organizatoriai teigia, kad tai nebus paprastas Naujametinis vakarėlis, tai bus neįtikėtina „Revolution“, kurioje susiliejęs muzikos ritmas, vintage stiliaus elegancija ir draugų šiluma sukurs ypatingą atmosferą. Vakaro metu lauks gyvi pasirodymai su Migluma ir Joanna Rea, ir kruopščiai atrinkta house\minimal\disco\techno muzika. O Naujuosius pasitiksime su šampano taure ant OSH stogo!

Kur? OPERA Social House, J. Lelevelio g. 4
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


24’ieji BIX’uose

Jeigu geriausia Naujametinio vakarėlio programa tau – jokios programos, ateik į Bix’us! Kas tiksliai vyks? Sunku pasakyti. Pradėsim nuo karaokės ir šokių, o tada jau kaip Drakonas duos!

Kur? Bix Baras, Etmonų g. 6,
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Magiškas Naujųjų metų sutikimas

Naujųjų sutikimas – pats geriausias metas magijai! Už ją šiame vakarėlyje bus atsakingas Mantas Wizard, kuris vienu rankos mostelėjimu sukurs stebuklus, palydėsiančius tiesiai į 2024-uosius! O muzikine programa pasirūpins merginų trio „Queens of Roses“.

Kur? Vakaris, A. Stulginskio g. 8
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


ARRIVAL from Sweden | The Music Of ABBA

Dar vieno tribute projekto pasirodymas Vilniuje per Naujuosius. Šį kartą tai ABBA tribute grupė – „ARRIVAL from Sweden“. Žinovai teigia, kad tai geriausia ABBA tribute grupė pasaulyje. Dviejų dalių programoje „The Music of ABBA“, savaime suprantama, skambės visi geriausi ABBA hitai.

Kur? Compensa koncertų salė, Kernavės g. 84
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


Dystrikt baro atidarymas su „Baltic Balkan“

Nori Naujus pasitikti ten, kur dar niekas nebuvo?! Kaip tik Naujametinį vakarą duris atvers visiškai naujas baras! Tavęs laukia „Baltic Balcan“ pasirodymas, DJ’ai, welcome drink‘ai – žodžiu, nusimato tikrai geras tūsas. Plius ką gali žinoti, gal „Dystrikt“ baras taps naująja Vilniaus legenda, ir po keliolikos metų galėsi girtis, kad esi istorijos dalis – buvai pačiame pirmame „Dystrikt“ vakarėlyje!…

Kur? Dystrikt, Visų Šventų g. 9
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


Naujųjų vakaras Vilniaus TV bokšte

Šiaip bilietas kainuoja nepigiai, bet vieta – tikrai unikali. Tai paskutinė naujametinė fiesta tokiame “Paukščių tako” restorano interjere, koks jis – nedaug pakitęs – nuo pat atidarymo išliko iki mūsų dienų. Jau kitąmet laukia remontas ir nauja aplinka, tad nepraleisk progos atsisveikinti su “Paukščių taku” iš tavo vaikystės. Beje, ir vakaro tema – „Spalvingi 90-ieji“ – parinkta neatsitiktinai.

Kur? Televizijos bokštas, Sausio 13-osios g. 10
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


Skrydis į Naujuosius metus su „Baltu Kiru“

Ko gero, šio indie/folk/roko kolektyvo, susirinkusio dar 2008 metais, pristatyti nereikia. Per Naujaką jie gros „Tamstoj“. Daugiau nežinom, ką čia dar pasakyt… Žodžiu, jeigu mėgstat „Baltą Kirą“, ateikit paskraidyt.

Kur? Tamsta Club, A. Strazdelio g. 1
Kada? Gruodžio 31 d. 21.45 val.


BLITZRAVE: New Year’s Eve Edition

„Lofte“ gruodžio 31 d. – du vakarėliai viename: tradicinis Naujametinis BLITZRAVE ir 14-asis klubo gimtadienis! Ta proga tavęs laukia 3 scenos, BDSM area ir muzika, kuri namų neprimins iki ryto.

Kur? LOFTAS, Švitrigailos g. 29
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Naujieji metai su Justinu Jaručiu

„Bardakas“ kviečia pasitikti 2024-iuosius metus kartu su Justinu Jaručiu, kuris patikrins „bardakerių“ potencialą švęsti.

Kur? Bardakas, Vilniaus g. 22
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


2024: Disco For Lovers NYE

Kaip teigia organizatoriai, DISCO FOR LOVERS – tai įžengimas į naują dieną (o kartu – ir naujus metus!), pilną meilės, šokių ir šilumos. Skamba gerai! Linkime ir sau, ir tau tokių ateinančių metų.

Kur? Peronas, Geležinkelio g. 6
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Comedy New Years Night

Pirmą kartą „Line up“ klube organizuojamo Comedy New Years Night vakarėlio planas paprastas: nuo 22:00 juokiamės iki nukritimo, nuo 00:00 šokam su DJ TooSante (ko gero, irgi iki nukritimo).

Kur? Line Up, Geležinkelio g. 6
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Naujieji metai Katedros aikštėje

…O galima prisiminti paauglystę ir Naujuosius sutikti tiesiog gatvėje! Ok, švelnesnis variantas – ne šiaip sau kokioj gatvėj, o Katedros aikštėje, kur bokštas šią stebuklingą naktį pavirs šventine vaizdo projekcijų instaliacija.

Kur? Katedros aikštė
Kada? Gruodžio 31 d. nuo 22.00 val.


New Year Grande Cabaret

Naujųjų naktį „Nijinsky III“ kviečia į ypatingą reginį su rinktinais kabareto artistais. Patirk jaudulį ir malonumą. Glamūras ir elegancija dominuos naktyje, tad pasipuošk ypatingai ir išlaisvink vidinę divą. (Nebus kostiumo – nepateksi vidun).

Kur? KABLYS, Kauno g. 5
Kada? Gruodžio 31 d. 23.00 val.


NY • 2024 | Train Your Moutai Dragon!

Teigiama, kad Drakono metus reikia sutikti aktyviai, teigiamais jausmais, tad geriausia tai daryti viename ryškiausių sostinės naktinių klubų – jau nuo 2007-ųjų metus skaičiuojančiame SOHO CLUB ir garsėjančiame itin linksmais vakarėliais.

Kur? SOHO CLUB, Švitrigailos g. 7
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


galore 2024

„gallery 1986“ vėl daro Naujųjų vakarėlį. Programa paprasta: renkamės iš karto po saliutų – švenčiam iki vidurdienio!

Kur? 1986_gallery, Kauno g. 32
Kada? Gruodžio 31 d. 23.59 val.


Lovoj gulėdamas, Drakono nepagausi

Labai teisingu pavadinimu vakarėlis „Opium“ klube. Drakonus gaudyti tau padės Ambroza, Ashwagandam, BBN, Domeika, Youwin Trax ir Majus Kalendorius.

Kur? Opium club, Islandijos g. 4
Kada? Gruodžio 31 d. 23.59 val.


Nori dar daugiau Vilniaus renginių? Visus kiečiausius renginius rasi „Miesto Žirafų“ renginių kalendoriuje – ČIA.