Naujieji 2020 metai

2022-ųjų sutikimas Vilniuje: naujametiniai renginiai, koncertai, pramogos

Nežinai, kur sutikti naujuosius 2022-uosius metus Vilniuje? „Miesto žirafos“ tau parengė naujametinių sostinės renginių gidą.

Vis labiau artėja magiškų dvejetų metai – 2022-ieji. Tad nieko nuostabaus, kad į galvą vis dažniau pradeda lįsti įkyri mintis „O kur naujus…“. „Mieto žirafos“ nori išvaduoti jus nuo šio galvos skausmo, todėl surinko įdomiausių naujametinio vakaro renginių gidą Vilniaus mieste.

Renginių sąrašą nuolat pildysime…


Kalėdinė 3D pasaka „Kalėdų giesmė“

Kalėdine pasaka ir šiemet džiugins vilniečius Katedros aikštėje. Kalėdų savaitės metu ant Vilniaus katedros didžiosios sienos vėl bus rodomas ryškių ir spalvingų video projekcijų, muzikos ir garsų reginys. Šiais metais vilniečiai ir miesto svečiai gales mėgautis pagal garsiąją anglų rašytojo Čarlzo Dikenso novelę sukurta pasaka – „Kalėdų giesmė“. 15-a minučių truksianti pasaka gruodžio 25–30 d. bus rodoma net septynis kartus per vakarą.

Kur? Katedros aikštė
Kada? Nuo gruodžio 25 iki 30 d.


Svaiginanti muzika Naujiesiems

Kodėl paskutinį metų vakarą nepraturtinus savo muzikinio skonio? Šv. Kristoforo kamerinis orkestras Naujuosius metus kviečia pasitikti su nuolatiniu scenos partneriu, publikos mylimu gitaristu Chrisu Ruebensu. Drąsiu ir unikaliu skambesiu garsėjantis muzikantas taip pat yra ir  kompozitorius. Savo kūryboje jis derina klasikinę, džiazo ir pasaulio (world) muziką. Ch. Ruebenso muzikoje visuomet lieka vietos ir laisve žavinčiai improvizacijai. Tad jei esi muzikos gurmanas, šis renginys tau tirkai turėtų tikti ir patikti.

Kur? Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus g. 30)
Kada? Gruodžio 31 d. 17.00 val. ir 20.00 val.


Simfoninė salvė Naujiesiems

Tradiciškai paskutinį metų vakarą Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras klausytojams dovanoja įspūdingą šventę. Naujųjų išvakarėse skambant nuotaikingoms simfoninėms miniatiūroms ir populiarių Vienos operų bei operečių arijoms Filharmonijos skliautus drebins simfoninės muzikos garsų salvės. Galingi balsais, amžių patikrinti garsai ir iškilminga nuotaika – visa tai rasite šiame klasikinės muzikos renginyje.

Kur? Lietuvos nacionalinė filharmonija (Aušros Vartų g. 5)
Kada? Gruodžio 31 d. 18.00 val.


Vaido Baumilos koncertas „Naujieji metai“

Duoki man ženklą… Na gerai, nepradėsim. Tačiau šitą praėjusios vasaros superhitą tikrai galėsite išgirsti Vilniuje gyvai iš jo autoriaus lūpų sutinkant Naujuosius metus. Vaidas Baumila kviečia visus išlydėti 2021-uosius su jo muzika specialiame koncerte. Žinant faktą, kad Vaidas tikrai moka išjudinti net ir labiausiai frigidišką pubilką, šis koncertas yra garantuotas variantas linksmam ir judesio pilnam Naujųjų metų sutikimui.

Kur? Pirklių klubas (Gedimino pr. 35)
Kada? Gruodžio 31 d. 18.00 val. ir 21.30 val.


Keistuolių teatro koncertas „Laimingų keistų“

Keistuolių teatro dainos užaugino ne vieną kartą laimingų ir teigiamai keistų žmonių. Tad nieko nuostabaus, kad tradicinis jų naujametinis koncertas yra didžiulė šventė, visuomet sutraukianti būrį ištikimiausių gerbėjų. Šiuose koncertuose visada būna gera, smagu, jauku ir nuoširdu, o tos beveik trys koncerto valandos prabėga lyg geras pusvalandis. Tad jei Naujųjų sutikimui ieškote kažko šilto, nostalgiško ir tikro, keistuoliai laukia jūsų.

Kur? Keistuolių teatras (Laisvė pr. 60)
Kada? Gruodžio 31 d. 18.00 val.


Jazzu koncertas

O gerai pasikultūrinus paskutinį metų vakarą galima suspėti ir į lengvesnės, tačiau ne ką mažiau kokybiškos muzikos koncertus. Lietuvos scenos primadona Jazzu naujųjų išvakarėse kviečia į savo autorinės muzikos koncertą, kuriame skambės geriausi atlikėjos hitai. Su Jazzu niekada nebūna nekokybiškai, tad jei ieškote garantuoto renginio teigiamoms paskutinės metų dienos emocijoms, šis koncertas skirtas jums.

Kur? Litexpo (Laisvės pr. 5)
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


Asmik Grigorian su Irena Milkevičiūte „TRAVIATOS“

Vienas gražiausių pasaulio balsų – Asmik Grigorian – metų pabaigoje grįžta į Lietuvą ir su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru surengs du naujametinius koncertus „Traviatos“. Jose solistė dainuos drauge su savo mama, taip pat išskirtinio talento operos soliste, Irena Milkevičiūte. Jei jums prie širdies klasikinė muzika, geresnio renginio Naujųjų laukimui Vilniuje tikriausiai nerasite.

Kur? „Avia Solution Group“ arena (Ozo g. 14)
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


Monikos Liu koncertas

Monikos Liu balsas tinka bet kokiai progai, o jei tai dar ir Naujųjų išvakarės… Išskirtinio talento dainininkė visus gerbėjus pasitikti ateinančius metus kvies antruose savo namuose „Jazz Cellar 11“. Kad čia bus tikrai kokybiškos muzikos vakaras, abejoti net nereikia, reikia tik gražiai pasipuošti ir atsinešti tinkamą nuotaiką.

Kur? Jazz Cellar 11 (Aušros Vartų 11)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Vakarėlis Naktigonė. Naujakas

Na, o jei paskutinį metų vakarą norisi gerai pajudėti pagal šokių muzikos ritmus, tokią alternatyvą jums siūlo šio renginio organizatoriai. Iš aprašymo sunku suprasti, ko renginyje be šokių galima tikėtis, bet bent jau tikrai aišku, kad iš jo galėsite išeiti jau prasidėjus naujiems metams.

Kur? Line Up (Geležinkelio g. 6)
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


Vakarėlis „Ate, 2021. Naujieji Lukiškių kalėjime“

Ar esate kada Naujuosius metus sutikę kalėjime? Pelnytai tokios praktikos patirti nelinkime, tačiau jei norite bent išbandyti tokią patirtį legaliai, paskutinį metų vakarą apsilankykite Lukiškių kalėjime rengiamame vakarėlyje, kur netrūks geros šokių muzikos ir išskirtinės atmosferos.

Kur? Lukiškių kalėjimas 2.0 (Lukiškių skg., Vilnius)
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


Monique koncertas Rotušės aikštėje

Jaunosios kartos muzikos dievaitė Monique visus savo dainomis paskutinį šių metų vakarą džiugins Vilniaus rotušės aikštėje. Atlikėjos muzikiniame kraityje jau prisikaupę daug klausytojų pamėgtų radijo superhitų, tad jei jūsų ausiai miela šios atlikėjos muzika, šis renginys skirtas jums.

Kur? Rotušės aikštė
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


Vakarėlis „New Years New Us“

Pramogų vieta „Line Up“ paskutinę metų naktį kviečia atsiduoti techno muzikos ritmams ir iš naujo atrasti save. Gal ir visai nebloga pasiūlymas. Tuo labiau, kad priprasti prie techno ritmų ir savęs ieškoti čia galėsi iki kitų metų pirmojo ryto.

Kur? Line Up (A. Stulginskio g. 2)
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


„Los Secretos De Pablo“ koncertas

Grupė „Los Secretos de Pablo“ kviečia į paskutinę metų nuotaikingą kelionę muzikiniame klube „Tamsta“. Čia tikrai netrūks pietietiškų ritmų ir aistros. Tad belieka atsipalaiduoti ir salso žingsniu judėti Naujų metų link.

Kur? Tamsta Club (A. Strazdelio g. 1)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


2022-ųjų sutikimas „3 pub“ su grupės „Siela“ dainomis!

Kokie Naujieji metai be sielos… Taip. Būtent. Mes kalbame apie legendinę Lietuvos roko grupę „Siela“, kurios lyderis Aurelijus Sirgedas paskutinę metų dieną Vilniuje dovanos jau lietuviškos alternatyviosios scenos klasika tapusias dainas. Puikus vakaras gurmaniškos muzikos gerbėjams.

Kur? 3 pub (Lakūnų g. 51)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Naujieji metais su Džordana Butkute

Vienas namuose tu darai ką nori… Tačiau nereikia per Naujuosius likti vieniems namuose. Tuo labiau, kad šių eilučių savininkė Džordana Butkutė visus kviečia Naujuosius metus sutikti kartu. Koncerto metu neabejotinai laukia daug šios atlikėjų hitų, tad jei esi šios scenos karalienės gerbėjas, paskutinis metų vakaras tau kaip ir suplanuotas.

Kur?  D.R.A.M.A. social club (Smetonos g. 5)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Vakarėlis „Šviesus rytojus“

Viskas, kas vyksta kultūros bare KABLYS, dažniausiai traukia dėmesį. Tad Naujųjų metų vakarėlis čia taip pat turėtų įtraukti ir nepaleisti. Tuo labiau, kad organizatoriai šiemet prisikvietė tikrai daug patyrusių elektroninės muzikos ekspertų. Lieka tik tinkamai nusiteikti ir linksmai laukti šviesaus kitų metų rytojaus.

Kur? Kultūros baras KABLYS (Kauno g. 5)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


2022: Disco For Lovers NYE

Išskirtinė Vilniaus vieta „Peronas“ naujuosius kviečia sutikti meilės diskotekoje, kurioje netrūks patyrusių šokių aikštelių valdytojų ir judesio. Disko stiliaus aplinka, daug meilės ir organizatorių žadami 22-jų šampano butelių šūviai atėjus vidurnakčiui skamba pakankamai intriguojančiai.

Kur? Peronas (Geležinkelio g. 6)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


BLITZRAVE: New Year’s Eve Edition

Ko jau ko, bet gero reivo „Lofte“ niekada netrūksta. Tad tikram reivieriui tikriausiai nereikia sakyti, kad per Naujuosius jis turi būti „Lofte“, nes būtent ten skambės jo gyvenimo garsai, o šokiai tęsis iki pat kitų metų.

Kur? Loftas (Švitrigailos g. 29)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Grupės „8 kambarys“ koncertas

Jaunosios kartos hip-hopo numylėtiniai „8 kambarys“ taip pat kviečia Naujuosius pasitikti kartu. Šie vaikinai jau įrodė savo vertę susižerdami įvairius prestižinius apdovanojimus ir prisukdami daugybę savo kūrinių perklausų muzikos platformose. Tad Naujųjų laukimas su šia grupe ir jos kūryba tikrai neprailgs.

Kur? Mirage (A. Stulginskio g. 8)
Kada? Gruodžio 31 d. 23.00 val.


River Sound: NY 2022

„River Sound Studio“ komanda puikiai žino, kaip geram vakarui svarbu kokybiškas garsas, nestandartinės ir unikalios muzikos selekcijos bei proto galimybes praplečiančios dekoracijos. Visa tai atsiskleis trijose nakties erdvėse: Psy-trance garsų apgaubtoje scenoje, Techno skambesio erdvėje bei chillout kambaryje. Trumpai tariant, šokiai iki naujųjų metų paryčių – čia garantuoti.

Kur? Legendos (Kalvarijų g. 85)
Kada? Gruodžio 31 d. 23.00 val.


Nori dar daugiau Vilniaus renginių? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas, rasi visus kiečiausius renginius – ir ne tik Vilniaus, bei ir Kauno bei Klaipėdos! Programėlėje galėsi patogiai juos išrūšiuoti, stebėti ir pasižymėti labiausiai patinkančius!