Naujieji 2020 metai

2023-ųjų sutikimas Vilniuje: naujametiniai renginiai, koncertai, pramogos

Nežinai, kur sutikti naujuosius 2023-uosius metus Vilniuje? „Miesto žirafos“ tau parengė naujametinių sostinės renginių gidą.

Vis labiau artėja 2023-ieji, ir į galvą vis dažniau pradeda lįsti įkyri mintis „O kur naujus…“. „Mieto žirafos“ nori išvaduoti jus nuo šio galvos skausmo, todėl surinko įdomiausių naujametinio vakaro renginių gidą Vilniaus mieste.

Šį sąrašą nuolat pildysime iki pat Naujųjų.


Naujieji metai su „Humoro klubu“

Pirmą kartą „Humoro klubas“ pasirodo Naujųjų metų vakarą. „Kelyje 3“ programa – puikus apšilimas prieš nakties linksmybes!

Kur? Legendos (Kalvarijų g. 85)
Kada? Gruodžio 31 d. 15.00 ir 19.00 val.


Kalėdos Valdovų rūmuose

Na, jau nelabai Kalėdos, tačiau būtent taip vadinasi šis renginių ciklas Valdovų rūmuose, kurio paskutinis koncertas vyks gruodžio 31 d. Klasikinės muzikos mėgėjai kviečiami išlydėti 2022-uosius su Baroko melodijomis bei A. Vivaldžio „Metų laikais“.

Kur? Valdovų rūmai (Katedros a. 4)
Kada? Gruodžio 31 d.; 17.00 val. ir 20.00 val.


Baletas „Spragtukas“

Visiems nuo vaikystės žinoma absoliuti žiemos švenčių klasika. Šiemet Vilniuje gražiausią Kalėdų pasaką pristatys pirmą kartą Lietuvoje viešinti baleto trupė iš Bulgarijos „Sofia Festival Ballet“.

Kur? Compensa koncertų salė (Kernavės g. 84)
Kada? Gruodžio 31 d.; 17.00 val.


Naujųjų Metų sutikimo koncertai Šlapelių muziejuje

Per 2022-uosius metus taip pavargai, kad norisi tiesiog ramybės? Tačiau Naujųjų metų naktį sėdėti namuose ir nieko neveikt – nevalia! Ramybės ieškantiems idealiai tiks šis šventinis koncertas M. ir J. Šlapelių name-muziejuje, kur pasirodys Natalija Katilienė (sopranas), Povilas Padleckis (tenoras) ir Eglė Perkumaitė (fortepijonas), o ves koncertą aktorius Kristijonas Siparis. Bus ir kavos/arbatos, ir šventinis tortas, ir, be abejo, taurė (arba daugiau!) putojančio vyno.

Kur? Marijos ir Jurgio Šlapelių namas-muziejus (Pilies g. 40)
Kada? Gruodžio 31 d. 17.00 val. ir 20.00 val.


Vaido Baumilos koncertas

Šiam atlikėjui pristatymo nereikia. Tad tiesiog pranešam, kad „Litexpo“ vyks jo koncertas, tad Naujaką galima pradėti švęsti ten.

Kur? Litexpo (Laisvės pr. 5)
Kada? Gruodžio 31 d. 18.00 val.


Teatralizuotas šokio šou: Naujieji metai Meksikoje

Sutikti 2023-iuosius Meksikoje yra paprasčiau ir pigiau, negu galvoji. Meno erdvėje „VILEIŠIO18″ tavęs laukia meksikietiškas baras, muzika ir, be abejo, šokiai!

Kur? „VILEIŠIO18″ (P. Vileišio g. 18)
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


Traviata pagal Saulės Kliošą

„Saulės Kliošas“ kartu su Juste Starinskaite (sopranas) kviečia į naujametinį vakarėlį „Jazz Cellar 11“ klube. Vakaro svečių laukia naujos ir senos dainos, šiltas akustinis pamėgtų melodijų skambesys bei neįpareigojanti kokteilinė – šampaninė aplinka.

Kur? Jazz Cellar 11 (Aušros Vartų 11)
Kada? Gruodžio 31 d. 19.30 val.


Naujieji Lukiškių kalėjime

Paskutinė metų naktis, marga muzikinė programa su visu didžėjų pulku, slaptas svečias ir itin žiemiško kalėjimo vaibas – kas tokios nakties atsisakys?

Kur? Lukiškių kalėjimas 2.0 (Lukiškių skg.)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


OSH: Kiškiai ant stogo

„OPERA Social House“ Naujametinio vakarėlio tema – kiškiai! Be kiškių dar laukia DJ’ai, šokiai, siurprizai ir limitless karštas vynas. Geras tūsas garantuotas!

Kur? OPERA Social House (J. Lelevelio g. 4)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Very dark New Year

Antrasis VERY DARK RAVE serijos renginys sugrįžta Naujųjų metų išvakarėse – dar linksmiau, dar trankiau, DAR TAMSIAU! …Jau žinome, kur gruodžio 31 d. vakarą praleis visi Vilniuje esantys techno ir dark disco mėgėjai.

Kur? Line Up (Geležinkelio g. 6)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


„Bones“ koncertas

Trečias kartas nemeluoja! Dėl pandemijos net du kartus Vilniuje atšauktas „Bones“ pasirodymas pagaliau įvyks – ir kaip tik per Naujuosius!

Kur? LOFTAS (Švitrigailos g. 29)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Naujųjų metų pasimatymas: Erica Jennings ir Petras Geniušas

Ypatingam vakarui susikūręs dainininkės Ericos Jennings ir žinomo pianisto Petro Geniušo duetas kviečia į pasimatymą gruodžio 31-ąją. Neabejotinai bus gražus vakaras, bet šiaip tai geriau jau Erica į pasimatymą ateitų be Petro…

Kur? „Organum“ koncertų salė (Savanorių pr. 1)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Svaiginanti muzika Naujiems

Naujametinis koncertas Šv. Kotrynos bažnyčioje jau tapo gražia Vilniaus tradicija. Tad vertinančius tradicijas ir ramų Naujųjų pasitikimą Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kartu su operos solistais – sopranu Egle Stundžiaite ir tenoru Eimantu Bešėnu – kviečia į koncertą, kuriame skambės gražiausios arijos ir duetai iš gerai žinomų operečių ir miuziklų.

Kur? Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus g. 30)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Naujieji su Monika Liu restorane „Neringa“

Legendinio sostinės restorano „Neringa“ Naujųjų metų šventę šiemet papuoš Monika Liu. Bus ir fejerverkai, ir diskoteka (beje, vinilinių plokštelių diskoteka!), ir, be abejo, šventinė keturių patiekalų vakarienė.

Kur? „Neringa“ (Gedimino pr. 23)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Naujametinis kino seansas: Džiaze tik merginos

Mėgsti gerą kiną? Tai ir praleisk paskutinį metų vakarą kino teatre! „Pasaka“ kaip tik rodys kultinę komediją su Marilyn Monroe – „Džiaze tik merginos“.

Kur? Kino teatras Senamiesčio „Pasaka“ (Šv. Ignoto 4/3)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.30 val.

Kur? Kino teatras Paupio „Pasaka“ (Paupio g. 26)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.45 val.


Naujųjų sutikimas Žirmūnuose

Ką, nesitikėjot?! Taip, Žirmūnuose! Nes gruodžio 31-ąją čia vyks šventinis koncertas, kuriame dalyvaus Nėrius A. Pečiūra, elektroninės muzikos atlikėjas KooperatiV ir, be abejo, Kalėdų Senis. Žada, kad programoje bus pokštų, prizų ir netikėtumų (kurių vieną jau išduosime – Kalėdų Senis bus su juoda barzda!).

Kur? 3Pub (Lakūnų 51)
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


Naujieji metai Katedros aikštėje

O galima prisiminti paauglystę ir Naujuosius sutikti tiesiog gatvėje! Ok, švelnesnis variantas – ne šiaip sau kokioj gatvėj, o Katedros aikštėje, kur bokštas šią stebuklingą naktį pavirs šventine vaizdo projekcijų instaliacija.

Kur? Katedros aikštė
Kada? Gruodžio 31 d. nuo 21.00 val.


Rokenroliški Naujieji metai

„Vakaris“ kviečia Naujuosius sutikti su vienu populiariausiu Lietuvos humoristu, TV laidų ir renginių vedėju Justinu Jankevičiumi bei grupe „Orgen Roll Band“. O tada jau – DJ’aus programa iki paryčių.

Kur? „Vakaris“ (A. Stulginskio g. 8)
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


Poliarizuoti Naujieji metai

Kadangi praeiti metai buvo nelengvi ir pikti, nepaleisk galimybės Naujųjų metų naktį „Visus stiklus pakeisti,“ kad galėtum pasaulį pamatyti naujomis spalvomis – ir galų gale “Pievose žydės gėlės ir žemėje bus taika”. Taip, teisingai atspėjai: „Tamstoje“ vyks naujametinis vakarėlis su gyvomis roko legendomis, lietuviškos scenos pažibomis – grupe „Poliarizuoti stiklai“!

Kur? Tamsta Club (A. Strazdelio g. 1)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Naujieji metai su Jessica Shy

„Bardakas“ kviečia pasitikti 2023-iuosius metus kartu su Jessica Shy, kuri patikrins „bardakerių“ potencialą švęsti!

Kur? Bardakas (Vilniaus g. 22)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


2023: Disco For Lovers NYE

Kaip teigia organizatoriai, DISCO FOR LOVERS – tai įžengimas į naują dieną (o kartu – ir naujus metus!), pilną meilės, šokių ir šilumos. Skamba gerai! Linkime ir sau, ir tau tokių ateinančių metų.

Kur? Peronas (Geležinkelio g. 6)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Šviesus Rytojus

Dar vienas vakarėlis, kuris nuves tiesiai į šviesų rytojų! Vedliais taps Under Black Helmet, Onis, Mirror Slave, Calli, MWT, Mario Moretti, Interiors ir BBN.

Kur? KABLYS (Kauno g. 5)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


BLITZRAVE: New Year’s Eve Edition

„Lofte“ gruodžio 31 d. – du vakarėliai viename: tradicinis Naujametinis BLITZRAVE ir 13-asis klubo gimtadienis! Ta proga tavęs laukia net 4 scenos: Techno/Electronic, Transcendental Spirit – Psytrance Stage, Loftas Crew Stage ir Disturbed Sound System Stage.

Kur? LOFTAS (Švitrigailos g. 29)
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


galore 2023

„gallery 1986“ vėl daro Naujųjų vakarėlį. Vėl nardysime tarp skirtingų galerijos erdvių — ant stogo, redroom’e, didžiojoje salėje, ir vėl ratu iki redroom’o — ir DJ setų, live pasirodymų ir šviesų architektūrų.

Kur? 1986_gallery (Kauno g. 32)
Kada? Gruodžio 31 d. 23.59 val.


Nori dar daugiau Vilniaus renginių? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas, rasi visus kiečiausius renginius – ir ne tik Vilniaus, bei ir Kauno bei Klaipėdos! Programėlėje galėsi patogiai juos išrūšiuoti, stebėti ir pasižymėti labiausiai patinkančius!