baseinai Vilniuje

Baseinai Vilniuje: vandens pramogos vaikams ir suaugusiems?

„Miesto žirafos“ rekomenduoja, kurie baseinai Vilniuje tinkamiausi pasiplaukiojimui šaltuoju metų sezonu jums ir jūsų vaikams.

Kai už lango šalta ir maudynės ežeruose bei jūroje tikrai neatrodo patraukliai, vandens pramogų galima rasti ir kitur. Čia į pagalbą ateina paprasčiausi baseinai arba vandens parkai. Tad „Miesto žirafos“ jums  parengė populiariausių baseinų Vilniuje gidą, kur vandens teikiamu džiaugsmu galėsit pasimėgauti tiek jūs, tiek jūsų vaikai. Tad išsirenkam, kuris baseinas Vilniuje tinkamiausias jums, susiruošiam maudymosi reikmenis ir pirmyn.

„Vichy“ pramogų parkas (Ozo g. 14C)

Baseinas Vilniuje

„Vichy“ vandens parkas

Čia galima rasti bene didžiausią vandens pramogų pasirinkimą Vilniuje. Parke rasite ir vadinamų „varlinykų“ mažiems vaikams, ir įdomių atrakcionų suaugusiems ar „ramių“ vietų senjorų poilsiui. O su šeima vykti čia ir labiau apsimoka. Mat perkant grupinius bilietus dažnai taikomos ir didesnės nuolaidos.

Baseinas „Olimpinė pradžia“ (Skroblų g. 3A)

Baseinas "Olimpinė pradžia" / Baseinas Vilniuje

Baseinas „Olimpinė pradžia“

Na, o jei ieškote tiesiog vietos, kur pramankštinti raumenis ar pamokyti savo atžalas plaukti, jums tikrai tiks tradicinis „olimpinis“ baseinas Skroblų gatvėje. 25 metrų ilgio, 4 takelių baseinas – puiki vieta lengvam prasiplaukimui po sunkios darbo dienos. Be to, čia vyksta ir plaukimo pamokos vaikams, kurias veda profesionalūs treneriai.

Fabijoniškių baseinas (S. Nėries g. 45)

Baseinas Vilniuje

Fabijoniškių baseinas

Dar vienas baseinas Vilniuje tinkamas labiau sportui, o ne „pasiturškimui“. Pakankamai „šviežias“ 25 metrų ilgio Fabijoniškių baseinas gali pasiūlyti net 8-is plaukimo takelius. Tad jei mėgstate vandens sportą ir gyvenate „fabuose“ ar netoli jų, šis variantas – kaip tik jums.

„Forum Palace“ (Konstitucijos pr. 26)

„Forum Palace“

Kažkada buvusi itin populiari vieta ir šiandien siūlo įvairų spektrą pramogų, tarp jų – ir vandens. Čia veikia trijų takelių 25 metrų ilgio baseinas su kaskadomis, pirtys, sukūrinės vonios ir net vos 50 cm gylio baseinas su fontanu vaikams. Tad savaitgalį ar paprastos darbo dienos vakarą čia galima smagiai praleisti laiką ir su visą šeima.

„Impuls“ sporto ir pramogų parkas (Kareivių g. 14)

„Impuls“ pramogų parkas.

Praktiškai kiekviename didesniame „Impuls“ sporto centre galima rasti mažesnį ar didesnį baseiną. Visgi mes labiausiai rekomenduotumėme išmėginti šio „giganto“ filialą Kareivių gatvėje. Čia be didelio baseino rasite ir ledo kambarį, infraraudonųjų spindulių, rusišką, suomišką bei garine pirtis ir, žinoma, erdvę treniruoklių salę. Tačiau, kaip ir minėjome, baseinų galima rasi ir kitose Vilniaus „Impuls“ klubuose. Jų ieškokite šiais adresais:

Vienuolio g. 4

Fabijoniškių g. 97A

L. Asanavičiūtės g. 15

Ozo g. 41

Savanorių pr. 27

Trinapolio g. 11

Laisvalaikio centras „Ego forte“ (Savanorių pr. 124A)

Baseinas Vilniuje

Laisvalaikio centras „Ego forte“.

Šioje vietoje esantis baseinas labiau skirtas poilsiui nei sportui. Čia taip pat galima rasti ir pirčių kompleksą, 10-ies gultų poilsio zoną bei sukūrinę vonią. Baseine įrengta didelė vandens kaskada, tad šią vietą turėtų rinktis tie, kurie nori tiesiog ramiai praleisti laiką bei atgaivinti savo kūną nuo pašėlusio gyvenimo tempo.

Vaikų ir jaunimo sporto centras (Konstitucijos pr. 25)

Jaunimo ir vaikų centro baseinas

Na, o jei jums vanduo aktualus tik dėl vaikų, galite Vilniuje juos užregistruoti į įvairaus stiliaus plaukimo treniruotes. Vaikų ir jaunimo sporto centre dirbantys treneriai tikrai išmokys jūsų vaikus plaukti. Ir kas žino… Gal išugdys naują Rūtą Meilutytę ar Daną Rapšį.