Vaizdo žaidimai

Vaizdo žaidimai: Geriausių žaidimų TOP 10 tavo telefonui

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

6. Pocket City

Vaizdo žaidimai
„Pocket City“

Tikras perlas ekonominės strategijos gerbėjams. Jei esate kažkada žaidę bent vieną kultinės „Sim City“ serijos žaidimą, „Pocket City“ jums tikrai tiks ir patiks. Čia taip pat galėsite statyti savo miestus, prižiūrėti savo bendruomenę bei rūpintis savo sukurto miesto gerove. Žaidimo grafiką ir valdymas tikrai puikūs, o ir prieminių miesto statymui bei valdymui tikrai netrūksta. Tad jei atsibodo žaisti su namiškiais „popierinį“ monopolį, išmėginkite šį žaidimą.

Žaidimą galite parsisiųsti čia: Android / iOS


7. Retro Highway

„Retro Highway“

Jei jūs jaučiate nostalgiją tai prastai „pikseliuotai“ grafikai, į kurią prieš daugiau nei du dešimtmečius valandų valandas žiūrėdavome žaizdamis su „Ziliton“ ar „Sega“ kompiuteriais, šis vairiantas kaip tik jums. Motociklai, įdomios užduotys, azartas varžytis su kitais ir žinoma – tona nostalgijos iš praeities. Visą šį gėrį rasi „Retro Highway“ žaidime.

Žaidimą galite parsisiųsti čia: Android / iOS


8. Dragon Ball Legends

Vaizdo žaidimai
„Dragon Ball Legends“

Kai „žirafos“ buvo jaunos dėl „Dragon Ball“ animacinio filmuko klasiokai bėgiodavo iš pamokų. Šis kultinis anime yra surinkęs milijonus gerbėjų visame pasaulyje, o visiškai nesuprantamas ir keistai skambantis japoniškas filmuko garso takelis ne vienam kelią didelę vaikystės nostalgiją. O šiandien šios nostalgijos galite pasisemti savo telefone žaizdamis šį kovų žaidimą. Tik bežaizdami nepradėkite garsiai namuose rėkti „Ka-me-ha-me“. Dar kaimynai policija ar greitąją iškvies…

Žaidimą galite parsisiųsti čia: Android / iOS


9. Fortnite

„Fortnite“

Vienas populiariausių žaidimų pasaulyje jūs galite visiškai nemokamai žaisti savo išmaniajame telefone. Trečio asmens šaudyklė per savo gyvavimo laikotarpį subūrė didelę gerbėjų armiją. Kiek juokingai primityvi grafika, nemažai veiksmo ir netgi šiokia tokia smegenų mankštą – visą tai gausi į telefoną parsisiuntęs šį žaidimą. Gaila, kad „Fortnite“ dėl vidinių nesutarimų su kūrėjais iš savo parduotuvės pašalino „Google“, bet juo vis dar nemokamai gali džiaugtis „iPhone“ savininkai.

Žaidima galite parsisiųsti čia: iOS


10. Pac-Man

Vaizdo žaidimai
„Pac-Man“

Na ir į šį dešimtuką negalėjome tiesiog neįdtraukti vaizdo žaidimų tėvo „Pac-Man“. Šiandien šį žaidimą į savo telefoną galite parsisiųsti visiškai tokį, koks jis buvo ir „išrastas“. O ir azartas žaidžiant šį žaidimą šiandien ne ką mažesnis.

Žaidimą galite parsisiųsti čia: Android / iOS


O visą virtualių renginių kalendorių rasite mūsų skyriuje „Virtualūs renginiai“.

Puslapiai: 1 2