Vaizdo žaidimai

Vaizdo žaidimai: Geriausių žaidimų TOP 10 tavo telefonui

Nežinai, kaip namuose prastumti laiką? „Miesto žirafos“ tau rekomenduoja TOP 10 įdomiausių žaidimų, kuriuos gali žaisti telefonu.

Vaizdo žaidimai šiandieniniame pasaulyje yra tokie populiarūs, kad kai kurie juos žaizdami netgi uždirba ir nemažus pinigus. Pinigų užsidirbti gal šiuo TOP’u nepadėsime, tačiau rekomenduosime tikrai įdomius NEMOKAMUS žaidimus, kuriuos galite parsisiųsti į savo telefoną bei žaizdami smagiai prastumti laiką. Tad štai ką „Miesto žirafos“ siūlo šiandien pažaisti telefonu.


1. Asphalt 9

„Asphalt 9“

Jei kada vaikystėje „pliekėte“ tokius žaidimus, kaip „Need for Speed“ ar „Grand Turizmo“, šis žaidimas kaip tik jums. O jei kompiuterinius žaidimus atrandate tik dabar, tai šis puikiai tiks automobilių sporto fanatikams. Puiki grafika, geras valdymas ir daug adrenalino, o svarbiausia – gražūs ir galingi automobiliai. Tad dar prieš tai pasižiūrim filmą „Greiti ir įsiutę“ ir nuotaika šiam žaidimui bus kaip tik.

Žaidimą galite parsisiųsti čia: Android / iOS


2. NBA Live

„NBA Live“

Jokia čia paslaptis, kad Lietuva – krepšinio kraštas. Tad kodėl laisvo laiko nepraleidus savo telefonu žaidžiant stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA? Čia rasite visas lygos komandas su šių metų sudėtimis. Žaidimo grafika yra tikrai puiki, valdymas – gal ir turi keletą minusų, tačiau tikrai netrukdo mėgautis antrąją šalies religija aukščiausiu žaidybiniu lygmeniu.

Žaidimą galite parsisiųsti čia: Android / iOS


3. Call Of Duty

„Call of Duty“

Legendinis karinis žaidimas, kuris skaičiuja jau antrą savo gyvavimo dešimtmetį. Ši pirmojo asmens šaudyklė yra itin populiari visame pasaulyje ne tik dėl savo interaktyvumo, tačiau ir dėl strateginių žaidimo subtilybių. Tad jei norite pramankštinti ne tik pirštus, bet ir galvą, šis žaidimas kaip tik jums.

Žaidimą galite parsisiųsti čia: Android / iOS


4. Final Fantasy

„Final Fantasy“

Kaip jau išduoda žaidimo pavadinimas, tai produktas skirtas „fantasy“ stiliaus žaidimų gerbėjams. Ši serija yra vien populiariausių tokio tipo žaidimų „sagų“ pasaulyje. Ir nieko nuostabaus. Puikus žaidimo scenarijus, įdomios loginės užduotys ir šiek tiek senamadiška grafika nuneš jus į visiškai kitą pasaulį ir padės atitrūkti nuo kasdienybės rutinos.

Žaidimą galite parsisiųsti čia: Android / iOS


5. Gods Of Boom

„Gods Of Boom“

Jei jūsų esate didelis apokaliptinių filmų su zombiais gerbėjas ir prisiekęs kultinio serialo „Walking Dead“ gerbėjas, išbandykite šį žaidimą. Vaidmenų šaudyklė čia jums leis patiems sudalyvaut filme apie zombių apokalipsę ir patirti bent dalį adrenalino, kurį lyg šios pasyviai stebėjote žiūrėdami jau minėtą serialą.

Žaidimą galite parsisiųsti čia: Android / iOS


Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2