Naujieji metai Kaune: kur smagiai sutikti 2023-uosius?

Kur švęsti naujuosius metus Kaune? „Miesto žirafos“ parengė 2023-ųjų sutikimo rengnių ir atrakcijų gidą laikinojoje sostinėje.

Naujų metų pasitikimui Kaunas šiemet tikrai turi ką pasiūlyti, tad daug galvoti „Kur Naujus…?“ vietiniams ir miesto svečiams tikrai neteks.

Šį sąrašą nuolat pildysime iki pat Naujųjų!


Šventinis komedijų klubas

Į Kauno kino centrą „Romuva“ sugrįžta tradicinis „Šventinis komedijų klubas“. Gruodžio 31 d. rodomos komedijos „Liūdesio trikampis“ bei „Gerasis bosas“ taps puikiu apšilimu prieš nakties linksmybes!

Kur? Romuva (Laisvės al. 54)
Kada? Gruodžio 31 d. 14.00 ir 17.00 val.


Naujametis koncertas ,,Vienos operečių perlai“

Jau tapo ilgamete tendencija, jog Naujųjų metų išvakarėse karaliauja klasikinės muzikos renginiai. Vienas tokių yra ir naujametinis koncertas ,,Vienos operečių perlai“. Jame skambės kompozitorių Johano Štrauso, Franco Leharo ir Imrė Kalmano kūriniai, o muzikiniam paradui vadovaus charizmatiškasis dirigentas Vytautas Lukočius.

Kur? VDU didžioji salė (S. Daukanto g. 28)
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


Leon Somov & Monika Linkytė – Naujametinis koncertas

Leon Somov ir Monika Linkytė Naujametiniame koncerte pristatys bendrą kūrybą, neseniai pasirodžiusius singlus „Dūšia“ ir „Sakai man lyk“ bei dar negirdėtas dainas. Abu atlikėjai yra sukaupę įspūdingą klausytojams gerai žinomų dainų bagažą, todėl šiame koncerte skambės visų mylimos – tiek Monikos, tiek Leono – dainos.

Kur? Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatras (Karaliaus Mindaugo pr. 50)
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


M. Jankavičius koncertas

Paskutinį metų vakarą atlikėjas Mantas Jankavičius kviečia į savo autorinio koncertų turo „Misija Kalėdos“ baigiamąjį pasirodymą. “Tikrai bus daug nuotykių, aistros, geros muzikos. Vieni kitiems dovanosime savo dėmesį , brangų laiką ir malonias akimirkas” – žada Mantas.

Kur? Girstučio rūmai (Kovo 11-osios g. 26)
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


PA pre-party

Žinai gi, kad Naujųjų metų naktį Kauną drebins „Prisukamas abrikosas“?! (jeigu kas, infą rasi žemiau). O patys nekantriausieji tūsą galės pradėti pre-party, kuris vyks …grožio salone! Organizatoriai teigia, kad čia galėsi „normaliai pasipuošt – ir iš vidaus, ir iš išorės“.

Kur? Berlin Monroe (E. Ožeškienės g. 21)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Nauji metai su Lemon Joy ir Hiperbolės hitais

Naujuosius metus sutiksiančių „Kauno Oazėje“ laukia išskirtinis vakaras su grupe „Lemon Joy“, prie kurios prisjings ir „Hiperbolės“ legenda Igoris Berinas su grupe „Huge Soul“. Be visiems žinomų hitų vakaro svečių taip pat laukia interaktyvūs žaidimai bei prizai. O kiekvienas bus pasitiktas su putojančio vyno taure. Na ką, skamba visai Naujakiškai!

Kur? Kauno oazė (Baltų pr. 16)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Ch. Normano koncertas

Kaip ir kasmet vienas pagrindinių naujametinių koncertų Kaune vyks Žalgirio arenoje. Šį kartą čia pasirodys Chrisas Normanas su grupe „Electric Light Orchestra by Phil Bates“, kuriai akompanuos Kauno miesto simfoninis orkestras.

Kur? Žalgirio arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Naujųjų sutikimas legendinėje Kauno Halėje

Toks back to the roots Naujųjų sutikimas Kaune. Nusivesk kartu tėvus ar senelius – tikrai įvertins, o ir tau bus ką prisiminti, nes kiekvienas kaunietis tiesiog privalo bent kartą sutikti Naujuosius Kauno Halėje!

Kur? Kauno sporto halė (Perkūno alėja 5)
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


1-2023-HAXAN

Būtų keista, jeigu „Haxan“ klube Naujųjų metų naktį nieko nevyktų. Aišku, kad vyks! Čia tavęs lauks laiko patikrintų didžėjų kompanija: Ement, Under The Sunset, L925 ir Veiveris. Liūdna tikrai nebus!

Kur? Haxan Club (Laisvės al. 36)
Kada? Gruodžio 31 d. 23.00 val.


Prisukamas Abrikosas

Kaip gi Kaunas be Abrikoso?! „Prisukamas Abrikosas“ grįžta ten, kur ir užaugo, ir grįžta tokiu laiku, kad geresnį sunku sugalvoti – per Naujaką! Ką čia daugiau ir bepasakysi… Gruodžio 31 d. renkamės „Pergalės“ gamykloje ir švenčiam iš visų jėgų!

Kur? Metalo perdirbimo gamykla „Pergalė“ (Kaunakiemio g. 5)
Kada? Gruodžio 31 d. 23.59 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas