Naujieji metai Kaune: kur smagiai sutikti 2022-uosius?

Kur švęsti naujuosius metus Kaune? „Miesto žirafos“ parengė 2022-ųjų sutikimo rengnių ir atrakcijų gidą laikinojoje sostinėje.

Naujų metų pasitikimui Kaunas šiemet tikrai turi ką pasiūlyti, tad daug galvoti „Kur Naujus…?“ vietiniams ir miesto svečiams tikrai neteks. „Miesto žirafos“ surinko įdomiausių paskutinio metų vakaro renginių gidą Kaune, tam, kad nepasiklystumėte tarp šventinių pramogų planavimo.

Renginių sąrašą nuolat pildysime… 


Martyno Kavaliausko „Christmas Show“

Atlikėjas Martynas Kavaliauskas kviečia naujametinį vakarą praleisti drauge įspūdingame gyvo garso koncerte. Frank Sinatra, Queen, Tom Jones, legendinių grupių „Abba“, „Hiperbolė“ ir daugelio kitų geriausios visų laikų dainos skambės kokybiškai, elegantiškai ir iškilmingai. Tad jei jūsų mėgiamiausia radijo stotis yra „M-1 plius“, šiame koncerte tikrai rasite sau tinkamų garsų.

Kur? Girstutis (Kovo 11-osios g. 26)
Kada? Gruodžio 31 d. 17.00 val.


Naujametis koncertas „J. Štrauso kūrybos perlai“

Jau tapo ilgamete tendencija, jog Naujųjų metų išvakarėse karaliauja klasikinės muzikos renginiai. Vienas tokių yra ir naujametinis koncertas „J. Štrauso kūrybos perlai“. Jame legendinio kompozitoriaus kūryba atliks eilė žinomų klasikinės muzikos atlikėjų, o muzikiniam paradui vadovaus charizmatiškasis dirigentas Vytautas Lukočius.

Kur? VDU didžioji salė (S. Daukanto g. 28)
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


Giuseppe Verdi opera „Traviata“

Kaune 1920-ųjų gruodžio 31-ąją nuskambėjusi G. Verdi opera tapo profesionalaus lietuvių operos teatro pirmuoju spektakliu ir lietuvių profesionalios operos pradžia. Nuo to laiko ši opera tapo neatsiejamu renginiu Naujųjų metų išvakarėse. Deja, bet praėjusių metų pandeminė situacija šią tradiciją nutraukė. Tačiau šiemet be „Traviatos“ naujųjų sutiktuvės Kaune tikrai nepraeis. Tuo ir džiaugiamės bei rekomenduojame aplankyti šį renginį.

Kur? Kauno valstybinis muzikinis teatras (Laisvės al. 91)
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


Naujieji metai su Gyčiu Paškevičiumi

Šio scenos vilko niekam Lietuvoje pristatinėti nereikia. Kaip ir nereikia sakyti, kad jo koncertai yra kokybės etalonas, net jei esi kitokios muzikos gerbėjas. Tad tik lieka pasakyti, kad naujuosius Kaune bus galima gyvai sutikti su Gyčio dainomis ir jo charizmatišku balsu. Reikia tik spėti įsigyti bilietus.

Kur? Žalgirio arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50)
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Nauji@Hogas

Paskutinį metų vakarą „Hoge“ nusimato skambus vakarėlis, kuriame scenoje karaliaus KastisVai, grupė „Gigngerbread“ ir CentroRokstaras. Renginio organizatoriai žada karštą ir energingą Naujųjų sutikimą, tad lieka tik jais pasitikėti ir užsukti.

Kur? Hogas Pub (Kaunakiemio g. 40)
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


Lizdo Naujieji: Easy Tiger

Tigro metus „Lizdas“ Kaune kviečia sutikti šokių aikštelėje. Kompanija, kuri čia dalins šokių ritmus – tikrai neprasta. Nepailstantis Manfredas, originalieji P-Shaver, Ton Globiter ir Eimantas, o pirmosios naujųjų metų dienos rytą tinkamai padės pasitikti svečias iš Italijos Younger Than Me. Tad jei paskutinei metų nakčiai ieškote tinkamo lizdelio su gera šokiam-pokiams tinkama muzika – šis renginys skirtas jums.

Kur? Lizdas (Nepriklausomybės a. 12)
Kada? Gruodžio 31 d. 23.35 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas