Naujieji metai Kaune: kur smagiai sutikti 2024-uosius?

Kur švęsti naujuosius metus Kaune? „Miesto žirafos“ parengė 2024-ųjų sutikimo rengnių ir atrakcijų gidą laikinojoje sostinėje.

Naujų metų pasitikimui Kaunas šiemet tikrai turės ką pasiūlyti, tad daug galvoti „Kur Naujus…?“ vietiniams ir miesto svečiams tikrai neteks.

Sąrašą nuolat pildysime iki pat Naujųjų!


Muzikos kelionė laiku

Paskutinį metų vakarą atlikėjai Simonas Storpirštis, Liepa Mondeikaitė ir Justinas Lapatinskas kartu su klausytojais keliaus lietuviškos muzikos keliu. Koncerte išgirsite įvairius žanrus ir skirtingus laikmečius, nuo 1920 m. iki šių dienų hitų.

Kur? Girstučio rūmai, Kovo 11-osios g. 26
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


Naujametis VDU Kamerinio orkestro koncertas

Jau tapo ilgamete tendencija, jog Naujųjų metų išvakarėse karaliauja klasikinės muzikos renginiai. Vienas tokių yra ir šis naujametinis VDU Kamerinio orkestro koncertas. Jame skambės skambės gražiausios arijos ir duetai iš populiarių Vienos operečių bei žinomiausios neapolietiškos dainos – O Sole Mio, Torna a Surriento ir kt.

Kur? VDU didžioji salė, S. Daukanto g. 28
Kada? Gruodžio 31 d. 19.00 val.


Marijono Mikutavičiaus Naujametinis show

Kaip ir kasmet vienas pagrindinių naujametinių koncertų Kaune vyks Žalgirio arenoje. Šį kartą čia karaliaus Marijonas Mikutavičius. Beje, tai bus vienintelis areninis Marijono ir jo grupės koncertas Lietuvoje šiais metais! O koncerto pradžioje pasirodys „Sisters On Wire“.

Kur? Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


PA pre-party

Žinai gi, kad Naujųjų metų naktį Kauną drebins „Prisukamas abrikosas“?! (jeigu kas, infą rasi žemiau). O patys nekantriausieji tūsą galės pradėti pre-party, kuris vyks …grožio salone! Organizatoriai teigia, kad čia galėsi „normaliai pasipuošt – ir iš vidaus, ir iš išorės“. Įėjimas – nemokamas!

Kur? Berlin Monroe, E. Ožeškienės g. 21
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Naujieji su grupėm “Bernužėliai“ ir “Lietuvaitės“

Renginys vertas dėmesio jau vien dėl grupių pavadinimų – toje pačioje salėje tą patį Naujametinį vakarą susitiks „Bernužėliai“ ir „Lietuvaitės“!… O dar ir vieta visiškai nauja. Šiaip visai smalsu, kaip ten kas. Jeigu tau irgi – ateik.

Kur? Renginių salė Manborė, Aleksoto Verslo Centro II aukštas, Veiverių g. 134
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Naujųjų Nebus vol.2

Hogas pub pernai Naujako nešventė. Šiemet irgi nešvęs. Jeigu ir tu švęst nenori, o iš namų išeit nori, Hogas – kaip tik tau.

Kur? Hogas Pub, Kaunakiemio g. 40
Kada? Gruodžio 31 d. 20.00 val.


Naujųjų metų sutikimas su Ryčiu Cicinu ir grupe “Hitcraft“

Šiaip tai šis renginys turi visus šansus tapti rimtu reivu. Tik pagalvokit – „estrados princas“ R.Cicinas + ’90’ųjų pop muzikos hitų koverių grupė!… Jei tavo jaunystė praėjo ’90’aisiais, turi nors truputį humoro jausmo ir panašių draugų kompaniją, čia gali gautis Naujako sutikimas, kurį prisiminsi visą gyvenimą.

Kur? Kauno oazė, Baltų pr. 16
Kada? Gruodžio 31 d. 21.00 val.


LEDAS | TADAN

Elektroninio sąmokslo komanda su „ledine palyda“ kviečia Naujuosius sutikti kartu. Kas bus? Aišku, kad šokiai iki ryto!

Kur? A. Juozapavičiaus pr. 68
Kada? Gruodžio 31 d. 22.00 val.


Kariljono muzikos koncertas „Leliumai”

Kartais prieš pat Naujuosius apima toks keistas noras pabūti ramybėje, apmąstyti praėjusius metus ir sparčiai permesti planus ateinantiems. Tokiems pamąstymas reikia ir tinkamo fono. O jį Kauno centre likus valandai iki vidurnakčio kurs karilioninkas Raimundas Eimontas.

Kur? Karo Muziejaus sodelis, K. Donelaičio g. 64
Kada? Gruodžio 31 d. 23.00 val.


1-2024-HAXAN

Būtų keista, jeigu „Haxan“ klube Naujųjų metų naktį nieko nevyktų. Aišku, kad vyks! Čia tavęs lauks laiko patikrintų didžėjų kompanija: IP:VIII, ISSA, JEUXUSSE ir TARTY. Liūdna tikrai nebus!

Kur? Haxan Club, Laisvės al. 36
Kada? Gruodžio 31 d. 23.59 val.


Prisukamas Abrikosas

Per PAčias PAgrindines ir PAskutines metų šventes Prisukamas Abrikosas kviečia PAdėti PAčius PAtvariausius PAmatus artėjantiems metams. Viskas viename dideliame PA. Ką čia daugiau ir bepasakysi… Gruodžio 31 d. renkamės Mykolo Žilinsko dailės galerijoje ir švenčiam iš visų jėgų!

Kur? Mykolo Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės a. 12
Kada? Gruodžio 31 d. 23.59 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Kauno renginius? Ogi „Miesto Žirafų“ kalendoriuje – ČIA!