Naujieji metai Kaune: kur smagiai sutikti 2020-uosius?

Kur švęsti naujuosius metus Kaune? „Miesto žirafos“ parengė 2020-ųjų sutikimo rengnių ir atrakcijų gidą laikinojoje sostinėje.

2020-ieji jau beldžiasi į duris, o tu dar nežinai kur sutiksi Naujus metus?  „Miesto Žirafos“ lengvina tau šventinę kančią ir pateikia svarbiausių Naujametinių vakarėlių sąrašą Kaune. Tad skaitom, renkamės ir planuojam paskutinį metų vakarą!

Renginių sąrašą nuolat pildysime… 


„Moscow city ballet“ baletas „Spragtukas“

Nemažai pasaulio šalių be šio baleto naujųjų vakaro net neįsivaizduoja. O šis reginys į Kauną atvykstas priešpaskutinę metų dieną. Tad kodėl gi jos vakaro nepraleidus su legendiniu „Spragtuku“?

Kada: gruodžio 30 d., 19.00 val.  Kur? Žalgirio arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50)


Naujametinis gala koncertas

Pasitikti artėjančius Naujuosius metus Kauno valstybinė filharmonija kviečia šventiniame gala koncerte su pamėgtais miesto kolektyvais bei žymiais klasikinės muzikos solistais. Tad jei rimtoji muzika jums yra sielos atgaiva, paskubėkite įsigyti bilietus į šį renginį.

Kada: gruodžio 31 d., 16 val.  Kur? Kauno valstybinė filharmonija (L.Sapiegos g. 5)


Koncertas „Švieski man vėl“

Šio koncerto programa sudaryta iš dainų, kurias žino ir dainuoja visos kartos – nuo jauno iki senjoro. „Pago Pago“, „Kristina“, „Sudeginti tiltai“, „Švieski man vėl“ – originalios dainos ir šlageriai, žavūs savo melodijomis, emocija ir menančiomis šviesaus atminimo maestro Stasį Povilaitį. O jas paskutinį metų vakarą atliks Kauno bigbendas ir legendinis rokeris Povilas Meškėla.

Kada: gruodžio 31 d., 17 val.  Kur? Kauno kultūros centras (Kęstučio g. 1)


Naujametinis vakaras su spektakliu „Nesamas miestas“

Spektaklis pristato devynias įsimylėjėlių poras, pasakoja net devynias meilės ir praradimų istorijas, kurios skleidžiasi tolimam, paslaptingam Nesamam mieste. Meilės tema visada aktuali, o jos tikrai netrūksta ir Naujųjų išvakarėse. Tad šis spektaklis – puiki naujametinė pramoga visiems mylintiems ir mylimiems.

Kada: gruodžio 31 d., 19 val.  Kur? Kauno miesto kamerinis teatras (Kęstučio g. 74A)


Naujametinis koncertas „Metų laikai“

Dar vienas įdomus renginys tikriems klasikos gerbėjams. Pasitinkant Naujuosius metus VDU Kamerinis orkestras bei solistai Zbignievas Levickis ir Laimonas Salijus kviečia į šventinį koncertą ,,Metų laikai”. Jame skambės pasaulio klasikos šedevrai – Italijos baroko meistro Antonio Vivaldi ,,Keturi metų laikai” bei Argentinos tango revoliucionieriaus Astor Piazzolla ,,Keturi metų laikai Buenos Airėse”. Kokybiškas renginys – kokybiškam paskutiniam metų vakarui.

Kada: gruodžio 31 d., 19 val.  Kur? VDU koncertų salė (S. Daukanto g. 28)


Naujametis Suzi Quatro, Smokie ir Rondo koncertas

Na o tiems, kurie jaučia nostalgiją 70’s ir 80′ muzikai, puikus vakaras laukia „Žalgirio arenoje“. Mat čia savo koncertus surengs net trys to laikmečio muzikos žvaigždės Suzi Quatro, „Smokie“ ir lietuviškieji „Rondo“. O jei ši muzika tau neaktuali, nepamiršk, kad tai gali būti puiki dovana tavo tėvams ar seneliams.

Kada: gruodžio 31 d., 20 val.  Kur? Žalgirio“ arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50)


Naujų metų vakaras su grupe „2 Donatai“

Naujuosius kartu kviečia švęsti ir „Bajorkiemis“. Čia šventinę programą atliks lietuvių itin mėgstama grupė „2 Donatai“, o vietos šeimininkai visų lauks su išskirtinai šiai progai paruoštu meniu.

Kada: gruodžio 31 d., 20 val. Kur? Bajorkiemis (Kestučio g. 86/ I. Kanto g. 18)


Vakarėlis „NYE 2020“

Elektroninės muzikos mėgėjai Kaune jau turi atsakymą į retorinį klausimą: „Kur Naujus?“. Keičiantis metams „Gargaro“ ringe pečius surems dvi ryškios asmenybės – kultinės Berlyno techno leidyklos „Kompakt“ veidas Sascha Funke ir Lietuvos klubinis eksportas Manfredas. Vyrus palaikys vietiniai rezidentai Donatello, Arnas D, Deividas Bagdanov ir Gestautas.

Kada: gruodžio 31 d., 20 val. Kur? Gargaras (Raudondvario pl. 101)


Naujieji metai prie Kauno pilies

Sutik Naujuosius 2020-tuosius metus pačioje miesto širdyje – Kauno senamiestyje! Čia laukia jaukus ir šiltas vakaras šventiškai pasipuošusiame „Pilies sode“, skambant saksofono muzikai. Trumpai tariant, gražu, romantiška, šventiška.

Kada: gruodžio 31 d., 21 val. Kur? Pilies sodas (Pilies g. 12)


Monique: paskutinė metų naktis

Per naujuosius Kaune pramogų bus ir jaunesnei publikai. Viena iš jų – vienos populiariausių šalyje atlikėjos Monique koncertas. Koncerto metu skambės geriausios atlikėjos dainos. Tad pasikarojam „Nenoriu grįžt namo“ dainos žodžius ir dainuojam ją garsiai paskutinį metų vakarą.

Kada: gruodžio 31 d., 21 val. Kur? „Žalgirio“ arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50)


Naujametinė naktis su grupe „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“

Linksmiausia šalies muzikos grupė naujuosius sutiks Kaune ir kviečia į šventinį koncertą. Su „Antikvariniais Kašpirovskio dantimis“ niekada nebūna liūdna. O Naujųjų metų naktį netgi būna ir dvigubai linksmiau.

Kada: gruodžio 31 d., 21 val. Kur? Renginių oazė (Baltų pr. 16)


Naujieji su grupe „Bon Jeans“

„PuntoJazz“ palėpė paskutinį metų vakarą kviečia pasitikti su geriausiais glam roko hitais. Tad jei esi neabejingas grupių „Bon Jovi“, „Def Leppard“ bei „Gotthard“ muzikai, šis vakarėlis kaip tik tau. Mat čia geriausius klasikinio roko hitus susirinkusiems dovanos grupė „Bon Jeans“.

Kada: gruodžio 31 d., 21 val. Kur? „PuntoJazz“ palėpė (Kęstučio g. 6)


Kosminiai naujieji Rotušės aikštėje

Naujųjų metų išvakarėse Rotušės aikštė kvies švęsti. Paskutinį šių metų vakarą 22.30 val. čia prasidės Naujųjų sutikimo šventė „Kosminiai Naujieji Kaune“, kurioje 2020-uosius kauniečiai pasitiks su populiariausiais Lietuvos šokių muzikos atlikėjais. Beje, tikriausiai iš čia bus geriausiai matomi ir naujametiniai miesto fejerverkai.

Kada: gruodžio 31 d., 22.30 val. Kur? Rotušės aikštė


Vakarėlis „Pavogti Naujieji“

Na o tiem, kurie paskutinę metų naktį nori smagiai iki paryčių prasinešti pro šokių aikštelę, tokią pramogą siūlo klubas „Lizdas“. Naujųjų rytą čia pasitikti kvies net 8 didžėjai, kurie gros nuo rimto techno iki itališko disco. Tad muzikinės įvairovės naktiniams šokiams čia tikrai nepritrūks.

Kada: gruodžio 31 d., 23.30 val. Kur? Lizdas (Nepriklausomybės a. 12)


Šventinės atrakcijos Kaune

Kalėdų miestelis Rotušės aikštėje

Kauno Kalėdų miestelis kauniečių ir miesto svečių lauks iki pat Trijų Karalių, sausio 6-osios. Pramogauti Rotušės aikštėje įsikūrusioje Kalėdų planetoje miestiečiai galės nuo pat ryto iki 22 val.

Advento laikotarpiu čia vyks įvairios veiklos ir edukacijos. Mažieji kauniečiai turės galimybę paskambinti ar išsiųsti laišką Kalėdų Seneliui. Į Rotušės aikštę sugrįš ir gražia tradicija tapęs kalėdinis paštas. Miestelio lankytojai galės nemokamai išsiųsti sveikinimus ir linkėjimus artimiesiems visoje Lietuvoje. Tam bus paruošti specialūs kosminių Kalėdų atvirukai.

Kada: nuo 2019 m. lapkričio 30 iki 2020 m. sausio 6 d.


Kalėdų paštas

Į Rotušės aikštę šiemet sugrįš ir gražia tradicija tapęs kalėdinis paštas. Miestelio lankytojai galės nemokamai išsiųsti sveikinimus ir linkėjimus artimiesiems visoje Lietuvoje. Tam bus paruošti ir specialūs kosminių Kalėdų atvirukai.
nuo 2019 m. lapkričio 30 iki 2019 m. gruodžio 15 d.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas