Naujųjų metų sutikimas Kaune: renginiai

Naujuosius sutik triukšmingai ir įsimintinai, artimiausių draugų ar šeimos narių rate.

Naujieji jau ne už kalnų, o dar nežinai kur švęsti? Miesto Žirafos lengvina šventinę kančią ir pateikia svarbiausių Naujametinių vakarėlių sąrašą.

Renginių sąrašą nuolat pildysime… 


Muzikinis fejerverkas | Kauno valstybinė filharmonija

Palydėti senuosius metus Kauno filharmonijoje pakvies Kauno miesto simfoninis orkestras, Kauno valstybinis choras ir dainininkė Rūta Ščiogolevaitė šventiniu koncertu „Muzikinis fejerverkas“.

Kada: gruodžio 31 d., 16 val.


Naujametinis koncertas „The Beatles Show“ | Girstutis

Žinomi atlikėjai Rafailas Karpis ir Jokūbas Bareikis atliks visame pasaulyje žinomos grupės „The Beatles“ populiariausias dainas: „Let it be“, „Yesterday“, „Love me do“, „Hey Jude“, „Strawberry Fields Forever“ ir kt.

Kada: gruodžio 31 d., 19 val.


Naujametinis Chriso Normano ir Gyčio Paškevičiaus koncertas | Žalgirio arena

Naujųjų metų išvakarėse Kaune skambės muzika, kuri niekada nesensta! Čia savo jungtinius Naujametinius koncertus surengs du publikos numylėtiniai, du scenos grandai – legendiniai Chrisas Normanas ir Gytis Paškevičius.

Kada: gruodžio 31 d., 20 val.


Naujieji metai prie Kauno pilies | Pilies Sodas

Sutik Naujuosius 2019-tuosius metus pačioje miesto širdyje – Kauno senamiestyje! Jaukus ir šiltas vakaras šventiškai pasipuošusiame „Pilies sode“, skambant saksofono muzikai.

Kada: gruodžio 31 d., 21 val.


Naujieji su Igoriu Berinu ir Huge Soul | Sandėlis

Legendinės grupės Hiperbolė siela Igoris Berinas ir šauni muzikantų kompanija Huge Soul Naujiesiems sutikti paruošė smagiausius visų laikų HIPERBOLĖS hitus ir ne tik!

Kada: gruodžio 31 d., 21 val. 


Sutikime 2019 Metus Kauno halėje

Sutik 2019 – uosius Naujųjų metų sostinėje Kaune, jo Legendinėje Halėje.

Kada: gruodžio 31 d., 21 val. 


Naujieji Metai po Rotuše | Dejavu Party Bar

Naujųjų Metų sutikimas miesto širdyje, klausant Rotušės laikrodžio dūžių!

Kada: gruodžio 31 d., 22 val. 


Sotūs Nauji | Lizdas

Kiaulė simbolizuoja ištvermę, kantrybę ir geraširdiškumą. Būtent to prireiks ir Jums. Pradedant sutiktuvėmis, nes šios bus vienas ilgiausių šokių maratonų klubo istorijoje. Fejeverkus palik namie, bet pats gali sprogti kaip petarda.

Kada: gruodžio 31 d., 23:59 val. 


Šventinės atrakcijos Kaune

Kalėdų miestelis Rotušės aikštėje

Rotušės aikštė – ne tik pagrindinės Kauno kalėdinės eglutės „namai“. Iki sausio 6 d. čia veiks visas Kalėdų miestelis! Ateikite, Jūsų laukia mugė, edukaciniai užsiėmimai, susitikimai su Kalėdų seneliu, animaciniai filmai ir daug kitų veiklų. Visas jas rasite oficialiame Kalėdų miestelio svetainėje – ČIA.

Kada: iki sausio 6 d.