Piknikas alyvose 2026 [sekmadienio programa]
Gegužės 17 d., sekmadienis, 10.00–20.00 val. RENGINIŲ PROGRAMA:
– 15 val. Koncertuoja alternatyvios muzikos atlikėja Lina Sakutė, skambės autorinės dainos.
– 17 val. Koncertuoja Milda Arčikauskaitė, skamba naujo albumo „Milda Lietuva“ dainos.
– 11–16 val. Ekologinio bičių vaško žvakių liejimo edukacija senuoju būdu su Rūta Kizlaite „LONDūkis“ palapinėje.
– 11–16 val. „Ką kužda augalo siela” su Ligita Urbone “Laumės magijos” palapinėje.
– 11 val. Daugiamečiai žoliniai dekoratyvūs augalai. Edukacinį renginį veda dr. Gitana Štukėnienė.VU Botanikos sodo naujos kolekcijos ir erdvės.
– 12 val. Šimtmečių šešėlyje: apie ką ošia medžiai. Ekskursija su sodo gide Gintarėle Jurkevičiene.
– 12 val. „Šilko magija“ su Estela Žukauskiene (užsiėmimas mokamas).
– 13 val. Valgomi natūralios floros augalai. Edukacinį renginį veda botaninių kolekcijų kuratorė Nijolė Nasevičienė.
– 13 val. ir 15 val. „Paprastoji alyva liaudies medicinoje: rinkimas ir paruošimas (žievė, lapai, žiedai)“ Ritos Balkutės palapinėje. Sužinosite kaip augalą reikia džiovinti, kaip paruošti tinktūrą ir tepalą, kokios atsargumo priemonės šiam augalui reikalingos.
– 14 val. Alyvų įvairovė VU Botanikos sode. Edukacinį renginį veda botaninių kolekcijų kuratorius Marius Rimkevičius.
– 15 val. Erikinių augalų kolekcija: rododendrai ir ne mažiau įdomūs jų giminaičiai. Edukacinį renginį veda botaninių kolekcijų kuratorė Ramunė Žemgulytė.
RENGINIO ŽEMĖLAPIS: https://shorturl.at/A2YAj
Visa renginio informacija: https://shorturl.at/01An4
Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.
