Čiuožykla Vilniuje

Čiuožyklos Vilniuje: smagiausios vietos žiemiškam pačiuožinėjimui

Nežinai, kur yra kokia įdomi čiuožykla Vilniuje? „Miesto žirafos“ tau parengė trumpą čiuožyklų sostinėje gidą.

Vienas smagiausių žiemos malonumų yra romantiškai kur nors prasilėkti su pačiūžomis. Tačiau, kur rasti gerą ir įdomią čiuožyklą Vilniuje? „Miesto žirafos“ pamėgino atsakyti į šį klausimą ir sudarė trumpą geriausių čiuožyklų sostinėje gidą. Tad skaitom, pasigalandam pačiūžas, nusiperkam gelio nuo sumušimų ir pirmyn ant ledo.

Vilniaus čiuožykla 2.0

Vilniaus čiuožykla 2.0

Žiemos sezonas sostinėje neįsivaizduojamos be ledo čiuožyklos atviram ore.  Šiemet pagrindinę Vilniaus čiuožyklą rasi kiek netikėtoje vietoje – Lukiškių kalėjime! Atvaryk į ex-kalėjimo kiemą ir parodyti, kiek tavyje yra Vanago ir Drobiazko!

Visa info apie čiuožyklą – ČIA.


Čiuožykla Vingio parke

Už Vingio parko estrados esanti 300 kv. m. atvira lauko čiuožykla atidaryta darbo dienomis nuo 12.00 iki 21.00 val., poilsio ir švenčių dienomis – nuo 10.00 val. iki 21.00 val.


Pramogų arenos čiuožykla (Ąžuolyno g. 9)

Čiuožykla Vilniuje

Pramogų arena

Čia veikia net 2 čiuožyklos, kuriose galite smagiai praleisti laiką. Kasdien čia vyksta masinio čiuožimo seansai, kurių metu arenos ledą gali išmėginti visi norintys. Arenoje taip pat veikia ir „Ledo kavinė“, kurioje galėsite sušilti prieš ar po čiuožimo seanso. Trumpai tariant, tai viena patraukliausių erdvių čiuožimo gerbėjams Vilniuje. O ta proga, kad čiuožyklos įsikurusios uždaroje patalpoje, turėsi galimybę su vėjeliu ant ledo prasilėkti bet kokiu oru!


„Akropolio“ ledo čiuožykla Vilniuje (Ozo g. 25)

„Akropolio“ ledas

Tikriausiai pati populiariausia čiuožykla mieste. Ko gero, nieko naujo apie ją neparašysime, nes turbūt nėra vilniečio, kuris nebūtų jos bent kartą išbandęs. Kitą vertus, tai tikrai kokybiška čiuožykla pasimėgauti čiuožimo malonumu bet kuriuo sezonu – tiek vienam, tiek su gera draugų kompanija.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt