Čiuožykla Vilniuje

Čiuožyklos Vilniuje: smagiausios vietos žiemiškam pačiuožinėjimui

Nežinai, kur yra kokia įdomi čiuožykla Vilniuje? „Miesto žirafos“ tau parengė trumpą čiuožyklų sostinėje gidą.

Vienas smagiausių žiemos malonumų yra romantiškai kur nors prasilėkti su pačiūžomis. Tačiau, kur rasti gerą ir įdomią čiuožyklą Vilniuje? „Miesto žirafos“ pamėgino atsakyti į šį klausimą ir sudarė trumpą geriausių čiuožyklų sostinėje gidą. Tad skaitom, pasigalandam pačiūžas, nusiperkam gelio nuo sumušimų ir pirmyn ant ledo.

Kalėdinė čiuožykla Lukiškių aikštėje

Čiuožykla Vilniuje

Čiuožykla Lukiškių aikštėje / Sauliaus Žiūros nuotr.

Jau tapo gražia tradicija, kad žiemos švenčių laukimą Vilniuje praskaidrina atvira čiuožykla Lukiškių aikštėje.  Šiemet čia čiuožykla veiks nuo gruodžio 6-os iki kovo 8-os dienos. Be to, darbo dienomis čiuožykloje vyksta nemokamos ledo ritulio, čiuožimo technikos bei dailiojo čiuožimo pamokos vaikams ir suaugusiems. Tad jei praėjusiais metais neturėjote progos išbandyti šios pramogos, šiemet tam turėsite tikrai daug progų.

Pramogų arenos čiuožykla (Ąžuolyno g. 9)

Čiuožykla Vilniuje

Pramogų arena

Čia veikia net 2 čiuožyklos, kuriose galite smagiai praleisti laiką. Kasdien čia vyksta masinio čiuožimo seansai, kurių metu arenos ledą gali išmėginti visi norintys. Arenoje taip pat veikia ir „Ledo kavinė“, kurioje galėsite sušilti prieš ar po čiuožimo seanso. Trumpai tariant, tai viena patraukliausių erdvių čiuožimo gerbėjams Vilniuje.

„Akropolio“ ledo čiuožykla Vilniuje (Ozo g. 25)

„Akropolio“ ledas

Tikriausiai pati populiariausia čiuožykla mieste. Tikriausiai nieko naujo apie ją neparašysime, nes turbū nėra vilniečio, kuris nebūtų jos bent kartą išbandęs. Kitą vertus, tai tikrai kokybiška čiuožykla pasimėgauti čiuožimo malonumu betkuriuo sezonu. Tiek vienam, tiek su gera draugų kompanija.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt