Pusryčiai Vilniuje / Miesto Žirafų nuotr.

Pusryčiai Vilniuje: kaip skaniausiai pradėti rytą sostinėje?

Birželio 25, 2018

Dažniausiai, prašnekus apie maistą mieste, į galvą šauna pietūs arba vakarienė restorane, tačiau nepamirškime ir svarbiausio dalyko gerai dienos pradžiai – pusryčių! „Miesto Žirafos“ dalinasi savo mėgstamiausiomis vietomis, kur ruošiami skaniausi pusryčiai Vilniuje.

„Drama Burger“ (Gedimino pr. 31)

Drama Burger / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Drama Burger / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Jei dirbate centre, ši vieta Jums bus pats tas. Šalin tipinius greitojo maisto restoranų burgerius – geriau rinkitės šviežią patiekalą. „Drama Burger“ siūlo ką tik keptas brioche bandeles, restorane marinuotas daržoves ir šviežiai maltą bei ant žarijų keptą mėsą. Sotūs pusryčiai: angliški, pusryčių burgeris, benedikto kiaušiniai ar amerikietiški blynai – savaitgaliais jūsų laukia net iki 16:00 val. Po tokio patiekalo net ir artėjantis pirmadienis atrodys ne toks baisus!

Desertinė „Atostogos“ (M. K. Čiurlionio g. 8)

Atostogos / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Atostogos / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Nesinori apsunkinti pilvo? Pasilepinkite save ir nulėkite į desertinę – amerikietiški blynai arba granola su jogurtu skamba kaip ne ką prastesnis pasirinkimas. Na bet pripažįstame – kartais per sunku atsilaikyti nuo „Atostoguose“ taip į mus žiūrinčių ir viliojančių eklerų…

„Beigelistai“ (Literatų g. 7)

Beigelistai / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Beigelistai / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Beigeliai, kaip ir spurgos yra absoliučios pusryčių klasikos! Purūs ir ką tik kepti beigeliai kepami kiekvieno skoniui – tiek veganai, tiek mėsavalgiai čia atras savo beigelį. Kiekvieną savaitę krautuvėlė paruošia skirtingus ypatinguosius beigelius, tad nepražiopsokite!

„MEZE restoranas“ (Verkių g. 29, )

MEZE / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

MEZE / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Turkiškas restoranas rytą pavers kelione į naujų skonių pasaulį – kaip dažnai valgote turkišku stiliumi paruoštą kiaušinienę? Jei ateisite keliese, siūlome prigriebti pusryčių rinkinį. Duona čia kepama vietoje, todėl pasieks stalą dar šilta. Jau sudominome, tiesa?

Restobaras „Bizarre“ (Pylimo g. 38)

Bizarre / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Bizarre / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

„Bizarre“ puikiai tiks norintiems ekstravagantiškos dienos pradžios. 1000 kvadratinių metrų restoranų kompleksas skyla į dvi dalis: pirmame aukšte susipažinsite su Rytų kultūra ir pusryčiausite po laimę nešančiais balietiškais skėčiais, o užlipę į antrąjį aukštą būsite įtraukti į vakarus – Holivudas, džiazas ir romantika bei viduržemio jūros brizo įkvėptas europietiškas meniu.

O kur pusryčiaujate Jūs? Pasidalinkite savo mėgstamiausiomis kavinėmis ir restoranais komentaruose!

Komentarai (1)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.