Pusryčiai Vilniuje / Miesto Žirafų nuotr.

Pusryčiai Vilniuje: kaip skaniausiai pradėti rytą sostinėje?

Dažniausiai, prašnekus apie maistą mieste, į galvą šauna pietūs arba vakarienė restorane, tačiau nepamirškime ir svarbiausio dalyko gerai dienos pradžiai – pusryčių! „Miesto Žirafos“ dalinasi savo mėgstamiausiomis vietomis, kur ruošiami skaniausi pusryčiai Vilniuje.

Pusryčiauti Vilniuje einame čia:

„Holy Donut“ (Vokiečių g. 9 ir Vilniaus g. 18)

Holy Donut pusryciai vilniuje

Holy Donut / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Pusryčiai visą dieną – kiekvieną dieną! Už ką šią vietą ir mėgstame. Nes nereikia sukti galvos dėl „ar spėjom?! ar dar nepasibaigė pusryčių laikas?!“ „Holy Donut“ rasi visą klasikinį pusryčių pasirinkimą: košes, blynus, kokius-tik-nori-kiaušinius, įvairių rūšių beigelius ir, be abejo, spurgas. Greita (dažniausiai), skanu (visada), nesveika (toks gyvenimas) – pats tas pusryčiams!


„Beigelistai“ (Literatų g. 7 ir Pylimo g. 58)

Beigelistai / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Beigelistai / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Beigeliai, kaip ir spurgos yra absoliučios pusryčių klasikos! Ką tik kepti beigeliai kiekvieno skoniui – tiek veganai, tiek mėsavalgiai čia atras savo beigelį. Kiekvieną savaitę krautuvėlė paruošia skirtingus ypatinguosius beigelius, tad nepražiopsokite!


„Taste Map“ (M.K.Čiurlionio g. 8)

pusryciai vilniuje taste map

Taste Map / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Šitie gerieji žmonės ne tik skrudina kavą ir siūlo įvairiausių jos rūšių, bet ir daro labai skanius pusryčius. Tiesa, pasirinkimas nedidelis, bet ir benedikto kiaušiniai, ir blyneliai skanūs bei gražiai pateikti (o benedikto kiaušiniai – išvis su raudonais ikrais!). Atskirai norisi pagirti itin draugiškas ir mielas aptarnaujančias merginas.

Taip pat Gynėjų g.14 ir Antakalnio g.17.


„Coffee spells“ (Pylimo g. 38c)

pusryciai Coffee Spells

Coffee Spells / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Dar viena vieta, kur rasi anksčiau Vilniuje beveik neįmanomą kombinaciją  „gera kava + geri pusryčiai“. Čia jūsų laukia įvairiausių rūšių blyneliai, toast’ai, beigeliai, kiaušinienės ir kosminio dyždio sumuštiniai su čia pat kepama brioše duona. Kas maloniausia, savaitgaliais pusryčių laikas „Coffee spells“ kavinėje prasideda 8:00 val., o baigiasi net 17:00.


„Vero Cafe / Her Excellency“ (Gedimino pr. 44a)

Kad jau pradėjom apie gerą kavą + gerus pusryčius, iš karto paminėsime ir šią vietą. Benedikto kiaušiniai, karšti sumuštiniai, Shakshuka, blyneliai – žodžiu, viskas, kaip turi būti.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2