Pusryčiai Vilniuje / Miesto Žirafų nuotr.

Pusryčiai Vilniuje: kaip skaniausiai pradėti rytą sostinėje?

Dažniausiai, prašnekus apie maistą mieste, į galvą šauna pietūs arba vakarienė restorane, tačiau nepamirškime ir svarbiausio dalyko gerai dienos pradžiai – pusryčių! „Miesto Žirafos“ dalinasi savo mėgstamiausiomis vietomis, kur ruošiami skaniausi pusryčiai Vilniuje.

Pusryčiauti Vilniuje einame čia:

„Drama Burger“ (Gedimino pr. 31)

Drama Burger / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Drama Burger / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Jei dirbate centre, ši vieta Jums bus pats tas. Šalin tipinius greitojo maisto restoranų burgerius – geriau rinkitės šviežią patiekalą. „Drama Burger“ siūlo ką tik keptas brioche bandeles, restorane marinuotas daržoves ir šviežiai maltą bei ant žarijų keptą mėsą. Sotūs pusryčiai: angliški, pusryčių burgeris, benedikto kiaušiniai ar amerikietiški blynai – savaitgaliais jūsų laukia net iki 16:00 val. Po tokio patiekalo net ir artėjantis pirmadienis atrodys ne toks baisus!

„Beigelistai“ (Literatų g. 7)

Beigelistai / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Beigelistai / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Beigeliai, kaip ir spurgos yra absoliučios pusryčių klasikos! Purūs ir ką tik kepti beigeliai kepami kiekvieno skoniui – tiek veganai, tiek mėsavalgiai čia atras savo beigelį. Kiekvieną savaitę krautuvėlė paruošia skirtingus ypatinguosius beigelius, tad nepražiopsokite!

„MEZE restoranas“ (Verkių g. 29)

MEZE / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

MEZE / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Turkiškas restoranas rytą pavers kelione į naujų skonių pasaulį – kaip dažnai valgote turkišku stiliumi paruoštą kiaušinienę? Jei ateisite keliese, siūlome prigriebti pusryčių rinkinį. Duona čia kepama vietoje, todėl pasieks stalą dar šilta. Jau sudominome, tiesa?

„Taste Map“ (M.K.Čiurlionio g. 8)

pusryciai vilniuje taste map

Taste Map / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Gera kava IR geri pusryčiai (ne tik bandelės) – misija neįmanoma? Laimei, Vilniuje yra „Taste Map“! Šitie gerieji žmonės ne tik skrudina kavą ir siūlo įvairiausių jos rūšių, bet ir daro labai skanius pusryčius. Tiesa, pasirinkimas nedidelis, bet ir benedikto kiaušiniai, ir blyneliai skanūs bei gražiai pateikti (o benedikto kiaušiniai – išvis su raudonais ikrais!). Atskirai norisi pagirti itin draugiškas ir mielas aptarnaujančias merginas.

Taip pat Gynėjų g.14 ir Antakalnio g.17.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2