Pusryčiai Vilniuje / Miesto Žirafų nuotr.

Pusryčiai Vilniuje: kaip skaniausiai pradėti rytą sostinėje?

Dažniausiai, prašnekus apie maistą mieste, į galvą šauna pietūs arba vakarienė restorane, tačiau nepamirškime ir svarbiausio dalyko gerai dienos pradžiai – pusryčių! „Miesto Žirafos“ dalinasi savo mėgstamiausiomis vietomis, kur ruošiami skaniausi pusryčiai Vilniuje.

Pusryčiauti Vilniuje einame čia:

„Drama Burger“ (Gedimino pr. 31)

Drama Burger / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Drama Burger / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Jei dirbate centre, ši vieta Jums bus pats tas. Šalin tipinius greitojo maisto restoranų burgerius – geriau rinkitės šviežią patiekalą. „Drama Burger“ siūlo ką tik keptas brioche bandeles, restorane marinuotas daržoves ir šviežiai maltą bei ant žarijų keptą mėsą. Sotūs pusryčiai: angliški, pusryčių burgeris, benedikto kiaušiniai ar amerikietiški blynai – savaitgaliais jūsų laukia net iki 16:00 val. Po tokio patiekalo net ir artėjantis pirmadienis atrodys ne toks baisus!

Desertinė „Atostogos“ (M. K. Čiurlionio g. 8)

Atostogos / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Atostogos / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Nesinori apsunkinti pilvo? Pasilepinkite save ir nulėkite į desertinę – amerikietiški blynai arba granola su jogurtu skamba kaip ne ką prastesnis pasirinkimas. Na bet pripažįstame – kartais per sunku atsilaikyti nuo „Atostoguose“ taip į mus žiūrinčių ir viliojančių eklerų…

„Beigelistai“ (Literatų g. 7)

Beigelistai / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Beigelistai / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Beigeliai, kaip ir spurgos yra absoliučios pusryčių klasikos! Purūs ir ką tik kepti beigeliai kepami kiekvieno skoniui – tiek veganai, tiek mėsavalgiai čia atras savo beigelį. Kiekvieną savaitę krautuvėlė paruošia skirtingus ypatinguosius beigelius, tad nepražiopsokite!

„MEZE restoranas“ (Verkių g. 29)

MEZE / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

MEZE / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Turkiškas restoranas rytą pavers kelione į naujų skonių pasaulį – kaip dažnai valgote turkišku stiliumi paruoštą kiaušinienę? Jei ateisite keliese, siūlome prigriebti pusryčių rinkinį. Duona čia kepama vietoje, todėl pasieks stalą dar šilta. Jau sudominome, tiesa?

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2