Pexels / Asociatyvi nuotr.

Spurginės Vilniuje: kur geriausios amerikietiškos „donuts“ spurgos?

Skanumynų ir kavinių mados keičiasi panašiai, kaip rūbų: pradžioje karaliavusius įvairius kavos namus perėmė kepyklėles, o į šias jau taikosi amerikietiško stiliaus stiliaus spurgų (angl. donuts) fabrikėliai. Štai kelios mūsų rekomenduojamos spurginės Vilniuje:

„Holy Donut“ (Vokiečių g. 9)

Holy Donut / Facebook nuotr.

Holy Donut / Facebook nuotr.

Pačiame Vilniaus centre įsikūrusi kepykėlė atrodo kaip tikras spurginės etalonas. Vos įžengus tau bus pasiūlyta dešimtys skirtingų skanėstų rūšių: nuo įprastų spurgų su skyle viduryje (angl. donuts), padengtų cukrumi, iki spalvingų kulinarinių šedevrų su įdaru. Nesinori saldžiai? Beigelių kolekcija pasiruošusi patenkinti ir tokias užgaidas. Užsisakę kavos galėsite jaukiai įsikurti antrame „Holy Donut“ aukšte ir pro langą stebėti skubančius alkanus miestiečius.

„Donut LAB“ (Jakšto g. 3 / Upės g. 9 / Lakūnų g. 24)

Donut LAB / Facebook nuotr.

Donut LAB / Facebook nuotr.

Beveik keturis metus veikianti spurgų laboratorija savo saldžius tinklus raizgo tarp trijų Lietuvos miestų. Amerikietiškos, su įdaru ir net mažesnės, jei nori apgaudinėti save sakydamas, kad laikaisi dietos – „Donut LAB“ kiekvienas atras savo saldžią nuodėmę. Šalia spurgos nepamiršk užsisakyti ir šefo rekomenduojamos aukščiausos kokybės kavos.

„M Donuts“ (Savanorių pr. 46)

M DONUTS / Facebook nuotr.

M DONUTS / Facebook nuotr.

Pirmoji amerikietiškų spurgų krautuvėlė siūlo tiek tradicines „Boston Cream“, tiek spalvingas bei serialo „Bręstantis Blogis“ įkvėptas mėlynas spurgas – užtikrinam, kad tikrai rasi ko nori. Lyg cukraus ir angliavandenių būtų negana, mieste darbo dienomis ir šeštadieniais gali užtikti „M Donuts“ autobusiuką, į kurį pasibeldus galėsi gauti dar skanėstų.

„Senolių Kepyklėlė“ (Vokiečių g. 14)

Senolių Kepyklėlė / kurnueiti.lt nuotr.

Senolių Kepyklėlė / kurnueiti.lt nuotr.

Pasiilgai tradicinių kepinių? Jaukaus interjero apsuptyje galėsi pasivaišinti spurgomis su vyšniomis, šokoladu, obuoliais bei kitais puikiais įdarais. Jei to bus maža, šalia rasi nemažą tortų ir pyragų pasirinkimą. „Senolių Kepyklėlė“ žada kiekvienam pasijausti lyg valgytum mamos keptus gardėsius. Na, susigundei?

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)