Pusryčiai Vilniuje / Miesto Žirafų nuotr.

Pusryčiai Vilniuje: kaip skaniausiai pradėti rytą sostinėje?

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Restobaras „Bizarre“ (Pylimo g. 38)

pusryciai vilniuje brunch Bizarre

Bizarre / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

„Bizarre“ puikiai tiks norintiems ekstravagantiškos dienos pradžios. 1000 kvadratinių metrų restoranų kompleksas skyla į dvi dalis: pirmame aukšte susipažinsite su Rytų kultūra ir pusryčiausite po laimę nešančiais balietiškais skėčiais, o užlipę į antrąjį aukštą būsite įtraukti į vakarus – Holivudas, džiazas ir romantika bei viduržemio jūros brizo įkvėptas europietiškas meniu. „Brunch’iuoti“ (o gal „brunch’inti“?) čia galite savaitgaliais 12:00-16:00 val.

Uptown Bazaar (Kauno g. 16)

Uptown Bazaar / Facebook nuotr. / Pusryčiai Vilniuje

Niekaip neapsisprendi, ko norisi pusryčiams? Gal bandelių su kava, gal „Benedikto“ kiaušinių, o jeigu po vakarykščio tūso rytas nelabai „labas“, gal net ir sotaus bei aštraus Rameno? Gastroturguje „Uptown Bazaar“ rasi visą tai ir dar daugiau – daug daugiau! Nes čia po vienu stogu telpa net keliolika kavinių/restoranėlių/maisto krautuvėlių. Tik būkite atsargūs: pasirinkimas labai platus, aplinka jauki ir įtraukianti, nemaža tikimybė sutikti pažįstamus – „pusryčiai“ nepastebimai gali užsitęsti iki vakaro…

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2