Pramogos vaikams Klaipėdoje / Miesto Žirafos

Pramogos vaikams Klaipėdoje ir šalia jos

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.


Pramogos vaikams Smiltinėje:

Jūrų muziejaus edukacijos

Lietuvos jūrų muziejus / LJM nuotrauka / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Lietuvos jūrų muziejus / LJM nuotrauka / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Išsiruošę į Lietuvos jūrų muziejų (Smiltynės g. 3) nepatingėkite atsidaryti jo internetinės svetainės ir pasidomėti, kokias edukacijas vaikams galima užsisakyti ir kokios tuo metu vyksta nemokamai. Muziejus skiria daug dėmesio įdomiam ir įtraukiančiam savo lankytojų švietimui.

Akcentavome Jūrų, bet ir kiti miesto muziejai turi aibę įdomių edukacijų mažiesiems lankytojams bei kviečia pas save švęsti gimtadienius ar šiaip gerai praleisti laiką – mūsų mėgstamus Klaipėdos muziejus rasite čia.


Žaidimų aikštelė Smiltynėje

Šalia pagrindinės gelbėjimo stoties Smiltynėje vasaromis verda veiksmas – pliaže vartosi poilsiautojai, vyksta intensyvūs paplūdimio tinklinio mačai, pirtininkai pirtinasi, o po žaidimų aikštelę karstosi vaikai. Tobulas derinys – smėlis, jūra ir žaidimų aikštelė su laipynėmis, tinklais, sūpuoklėmis – vaikai bus užimti visą dieną.


Sveikatingumo takas Smiltynėje

Smiltynės sveikatingumo takas/KTIC nuotr.

Smiltynės sveikatingumo takas/KTIC nuotr. / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Daugiau, nei 800 m. mišku besitęsiantis sveikatingumo takas Smiltynėje yra puiki vieta išleisti į laisvę visus vidinius vaikų žvėrelius – visu trasos ilgiu vienas po kito išnyra treniruokliai, kuriais gali naudotis suaugusieji, tačiau jie itin mėgstami ir judrių vaikų. Takas tęsiasi vaizdingoje miško atkarpoje ir nuo kelto nuves Jus iki pagrindinės gelbėtojų stoties Smiltynėje. Jis buvo įkurtas 1989 m., o entuziastų atnaujintas 2013 m.

Praleidę Kūršių nerijoje visą dieną, neabejotinai išalksite. Šeimoms draugiški restoranai leis pailsėti suagusiems, pažaisti vaikams ir skaniai pavalgyti – visiems.


Šeimos restoranas „Žuvelė“ Juodkrantėje (L. Rėzos g. 1)

Šeimos restoranas Žuvelė

Šeimos restoranas „Žuvelė“

Kol tėvai ramiai mėgaujais vietinės žuvies patiekalų įvairove, vaikai šėlsta žaidynių kieme. Sutikite, itin patrauklus variantas abiem pusėm. Be to, mažiesiems tėvai čia atras ypatingų žuvies patiekalų (žuvies sultinys su žuvies kukuliukais, starkio kotletukai, traškūs piršteliai iš starkio filė ir pan.). Jūsų vaikas nėra žuvies mėgėjas? Ne bėda. Čia valgiaraštyje galima rasi ir daugiau mažiesiems pritaikytų patiekalų.


Picerija ir grill restoranas „Malka“ Juodkrantėje (L. Rėzos g. 1)

Picerija ir grill restoranas Malka

Picerija ir grill restoranas „Malka“

Restorano „MALKA“ išskirtinumas – malkų krosnyje kepamos picos ir didelis ant griliaus kepamos mėsos asortimentas. Tačiau ypatingas čia ne tik maistas, bet ir restorano aplinka. Mat šioje vietoje ką veikti ir kur energiją išlieti suras ir vaikai. Vyšnių ir obelų sode įrengtas vaikų kiemas su supynėmis, batutu ir hamaku puikiai tiks užimti mažųjų laiką, kol tėvai mėgausis pica ar ant grilio keptais patiekalais. Be to, atviroje virtuvėje vaikai gali su smalsumu stebėti, kaip įgudęs picų meistras suka tešlą ir kepa vaikų ir suaugusiųjų pamėgtas neapolietiško tipo picas.


Pramogos vaikams šalia Klaipėdos:

Jei nusiteikę kažkiek pavažiuoti, Klaipėdos pašonėje, Radailiuose, rasite Dinozaurų parką (Pušyno g. 9), kuris pribloškia net skeptiškiausius mažuosius.

Prie pat dinozaurų parko rasite ir vietos iliuzijos šedevrą Apverstą namą. Puiki pramoga visai šeimai, kuri tikrai privers pasaulį pamatyti „aukštyn kojom“. Be to, čia pasidarysite tikrai išskirtinių šeimyninių nuotraukų.

Dar truputį toliau nuo Klaipėdos, Šlikių kaime (Šlikių g. 63) įsikūręs Vinetu kaimas – unikalus šiaurės Amerikos indėnų kaimas su gyvuoju indėnų muziejumi.

Be abejonės būtų keista nepaminėti Klaipėdos zoologijos sodo, turinčio vienus rečiausių Baltijos šalyse baltųjų tigrų ir labiausiai pagarsėjęs siūlomą abejones keliančią pramogą – paglostyti/pačiupinėti/pamaigyti mažus tigriukus ir, be abejo, su jais nusifotografuoti (ne, na kaip gi be „selfiuko“?..). Visgi tigras – ne katinas, nors net ir katinui nepatiktų „pabendrauti“ su dešimtimis ar šimtais žmonių per dieną. Privalome paminėti ir anksčiau itin plačiai skambėjusius pranešimus apie nuolatinius gyvūnų laikymo sąlygų pažeidimus šiame zoologijos sode, jam skyriamas baudas ir pan. Ar lankyti ir remti visą tai finansiškai – spręsti jums, tačiau Žirafos nuo tokių pramogų laikosi atokiau.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;) 


Puslapiai: 1 2