Pramogos vaikams Klaipėdoje / Miesto Žirafos

Pramogos vaikams Klaipėdoje ir šalia jos

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Pramogos vaikams šalia Klaipėdos:

Jei nusiteikę kažkiek pavažiuoti, Klaipėdos pašonėje, Radailiuose, rasite dinozaurų parką (Pušyno g. 9), kuris pribloškia net skeptiškiausius mažuosius.

Dar truputį toliau nuo Klaipėdos, Šlikių kaime (Šlikių g. 63) įsikūręs Vinetu kaimas – unikalus šiaurės Amerikos indėnų kaimas su gyvuoju indėnų muziejumi.

Be abejonės būtų keista nepaminėti Klaipėdos zoologijos sodo, turinčio vienus rečiausių Baltijos šalyse baltųjų tigrų ir labiausiai pagarsėjęs siūlomą abejones keliančią pramogą – paglostyti/pačiupinėti/pamaigyti mažus tigriukus ir, be abejo, su jais nusifotografuoti (ne, na kaip gi be „selfiuko“?..). Visgi tigras – ne katinas, nors net ir katinui nepatiktų „pabendrauti“ su dešimtimis ar šimtais žmonių per dieną. Privalome paminėti ir prieš porą metų itin plačiai skambėjusius pranešimus apie nuolatinius gyvūnų laikymo sąlygų pažeidimus šiame zoologijos sode, jam skyriamas baudas ir pan. Ar lankyti ir remti visą tai finansiškai – spręsti jums, tačiau Žirafos nuo tokių pramogų laikosi atokiau.

 

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;) 

Puslapiai: 1 2