Pramogos vaikams Klaipėdoje / Miesto Žirafos

Pramogos vaikams Klaipėdoje ir šalia jos

Būkite geri tėvai, dėdės ar tetos, didieji broliai ar sesės – nelaikykite vaikų uždarytų namuose. Jiems, kaip ir žirafoms, reikia erdvės, vėjo, veiksmo, tikrų draugų ir priešų kieme, nuotykių, ant marškinėlių varvančių ledų ar nubrozdintų kelių.

Štai kelios pramogos vaikams Klaipėdoje:

Poilsio parko vilionės

Klaipėdos poilsio parkas / Miesto žirafų nuotr. / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Klaipėdos poilsio parkas / Miesto žirafų nuotr. / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Jau ne kartą esame pasakoję apie Poilsio parką (H. Manto g. 77) ir jo pramogas, bet negalime jo nepaminėti ir dabar. Visais metų laikais vaikai būriuojasi jo žaidimų aikštelėse. Šiltuoju metų laiku čia išdygsta didžiulis batutas bei galima išsinuomoti paspirtukus, elektromobilius, riedlentes, riedučius ir t.t.

Didelis traukos centras yra ir medžių trasų parkas „Kar Kar“ – jame laipiojimo zonos suskirstytos pagal sunkumą. Galite atvykti ir su mažaisiais, nes čia paruošta erdvė net ir visai nedideliems laipiotojams nuo 5 metų.

Išskirtinė erdvė Sąjūdžio parke

Sąjūdžio parkas / Facebook nuotr.

Pietinėje miesto dalyje, Sąjūdžio parke, savo jaunatvišką energija išlieti kur suras ir maži, ir kiek didesni vaikai. Čia galima rasti ne tik gražiai sutvarkytą vaikų žaidimų aikštelę, bet ir visą riedlenčių parką. Tad jei jūsų vaikas turi polinkį į ekstremalų sporta, geresnės vietos pradžiamoksliui Klaipėdoje tikrai nerasite.

Žaidimų aikštelė prie Danės

Ieškantiems, kur leisti pasiganyti vaikams senamiestyje, pakaks pasivaikščioti Danės krantine, kur Danės g. 27 įkurta ryškiaspalvė žaidimų aikštelė ir treniruokliai suaugusiems. Įspėjame: vasarą aikštelėje būna visai nemažai vaikų ir čia nėra pavėsio. Privalumai – šalia yra ūksmingas skveras ir fontanas, o upėje kvaksi maisto prašinėjančios antys. Nuo žaidimų aikštelės einant link Biržos tilto yra bene puikiausias batutas Klaipėdoje – jo šeimininkai labai rūpinasi vaikų saugumu, prisimena nuolatinius lankytojus ir išsiskiria maloniu bendravimu.

Pramogų zona Skulptūrų parke

Skulptūrų parke (K. Donelaičio g. 6B) yra krepšinio aikštelė, dviračių takai ir, deja, labai suklibusi medinė žaidimų aikštelė. Joje visada rasite žaidžiančių vaikų. Sufleruojame, kad už nelabai puikią žaidimų aikštelę vaikams gali būti įdomesnė pažintis su parko skulptūromis. Tereikia tai pateikti kaip nuotykį, o kaip tą padarysite – patikime jums patiems.

Pramogos vaikams Smiltinėje:

Jūrų muziejaus edukacijos

Lietuvos jūrų muziejus / LJM nuotrauka / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Lietuvos jūrų muziejus / LJM nuotrauka / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Išsiruošę į Lietuvos jūrų muziejų (Smiltynės g. 3) nepatingėkite atsidaryti jo internetinės svetainės ir pasidomėti, kokias edukacijas vaikams galima užsisakyti ir kokios tuo metu vyksta nemokamai. Muziejus skiria daug dėmesio įdomiam ir įtraukiančiam savo lankytojų švietimui.

Akcentavome Jūrų, bet ir kiti miesto muziejai turi aibę įdomių edukacijų mažiesiems lankytojams bei kviečia pas save švęsti gimtadienius ar šiaip gerai praleisti laiką – mūsų mėgstamus Klaipėdos muziejus rasite čia.

Žaidimų aikštelė Smiltynėje

Šalia pagrindinės gelbėjimo stoties Smiltynėje vasaromis verda veiksmas – pliaže vartosi poilsiautojai, vyksta intensyvūs paplūdimio tinklinio mačai, pirtininkai pirtinasi, o po žaidimų aikštelę karstosi vaikai. Tobulas derinys – smėlis, jūra ir žaidimų aikštelė su laipynėmis, tinklais, sūpuoklėmis – vaikai bus užimti visą dieną.

Sveikatingumo takas Smiltynėje

Smiltynės sveikatingumo takas/KTIC nuotr.

Smiltynės sveikatingumo takas/KTIC nuotr. / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Daugiau, nei 800 m. mišku besitęsiantis sveikatingumo takas Smiltynėje yra puiki vieta išleisti į laisvę visus vidinius vaikų žvėrelius – visu trasos ilgiu vienas po kito išnyra treniruokliai, kuriais gali naudotis suaugusieji, tačiau jie itin mėgstami ir judrių vaikų. Takas tęsiasi vaizdingoje miško atkarpoje ir nuo kelto nuves Jus iki pagrindinės gelbėtojų stoties Smiltynėje. Jis buvo įkurtas 1989 m., o entuziastų atnaujintas 2013 m.

Praleidę Kūršių nerijoje visą dieną, neabejotinai išalksite. Šeimoms draugiški restoranai leis pailsėti suagusiems, pažaisti vaikams ir skaniai pavalgyti – visiems:

Šeimos restoranas „Žuvelė“ Juodkrantėje (L. Rėzos g. 1)

Šeimos restoranas Žuvelė

Šeimos restoranas „Žuvelė“

Kol tėvai ramiai mėgaujais vietinės žuvies patiekalų įvairove, vaikai šėlsta žaidynių kieme. Sutikite, itin patrauklus variantas abiem pusėm. Be to, mažiesiems tėvai čia atras ypatingų žuvies patiekalų (žuvies sultinys su žuvies kukuliukais, starkio kotletukai, traškūs piršteliai iš starkio filė ir pan.). Jūsų vaikas nėra žuvies mėgėjas? Ne bėda. Čia valgiaraštyje galima rasi ir daugiau mažiesiems pritaikytų patiekalų.

Picerija ir grill restoranas „Malka“ Juodkrantėje (L. Rėzos g. 1)

Picerija ir grill restoranas Malka

Picerija ir grill restoranas „Malka“

Restorano „MALKA“ išskirtinumas – malkų krosnyje kepamos picos ir didelis ant griliaus kepamos mėsos asortimentas. Tačiau ypatingas čia ne tik maistas, bet ir restorano aplinka. Mat šioje vietoje ką veikti ir kur energiją išlieti suras ir vaikai. Vyšnių ir obelų sode įrengtas vaikų kiemas su supynėmis, batutu ir hamaku puikiai tiks užimti mažųjų laiką, kol tėvai mėgausis pica ar ant grilio keptais patiekalais. Be to, atviroje virtuvėje vaikai gali su smalsumu stebėti, kaip įgudęs picų meistras suka tešlą ir kepa vaikų ir suaugusiųjų pamėgtas neapolietiško tipo picas.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2