Pramogos vaikams Klaipėdoje / Miesto Žirafos

Pramogos vaikams Klaipėdoje ir šalia jos

Kokios pramogos vaikams Klaipėdoje įdomiausios? „Miesto žirafos“ jums ir jūsų mažiesiems parengė vaikiškų pramogų vietų gidą uostamiestyje.

Būkite geri tėvai, dėdės ar tetos, didieji broliai ar sesės – nelaikykite vaikų uždarytų namuose. Jiems, kaip ir žirafoms, reikia erdvės, vėjo, veiksmo, tikrų draugų ir priešų kieme, nuotykių, ant marškinėlių varvančių ledų ar nubrozdintų kelių. Tad „Miesto žirafos“ parengė vietų Klaipėdoje gidą, kuriose jūsų atžalos galės patirti gražių akimirkų ir iškrauti visą susikaupusią jaunatvišką energiją.

Štai kelios pramogos vaikams Klaipėdoje:


Poilsio parko vilionės

Klaipėdos poilsio parkas / Miesto žirafų nuotr. / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Klaipėdos poilsio parkas / Miesto žirafų nuotr. / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Jau ne kartą esame pasakoję apie Poilsio parką (H. Manto g. 77) ir jo pramogas, bet negalime jo nepaminėti ir dabar. Visais metų laikais vaikai būriuojasi jo žaidimų aikštelėse. Šiltuoju metų laiku čia išdygsta didžiulis batutas bei galima išsinuomoti paspirtukus, elektromobilius, riedlentes, riedučius ir t.t.

Didelis traukos centras yra ir medžių trasų parkas „Kar Kar“ – jame laipiojimo zonos suskirstytos pagal sunkumą. Galite atvykti ir su mažaisiais, nes čia paruošta erdvė net ir visai nedideliems laipiotojams nuo 5 metų.


Išskirtinė erdvė Sąjūdžio parke

Sąjūdžio parkas / Facebook nuotr.

Pietinėje miesto dalyje, Sąjūdžio parke, savo jaunatvišką energiją išlieti kur suras ir maži, ir kiek didesni vaikai. Čia galima rasti ne tik gražiai sutvarkytą muzikinę vaikų žaidimų aikštelę, bet ir visą riedlenčių parką. Tad jei jūsų vaikas turi polinkį į ekstremalų sporą ar muziką, geresnės vietos lauko pradžiamoksliui Klaipėdoje tikrai nerasite.


Žaidimų aikštelės prie Danės ir Girulių miške

Dragūnų žaidimo aikštelė / Klaipėdos sav. nuotr.

Anskčiau ieškantiems, kur leisti pasiganyti vaikus senamiestyje, pakako pasivaikščioti Danės krantine, kur Danės g. 27 buvo galima rasti ryškiaspalvę žaidimų aikštelę ir treniruoklius suaugusiems. Tačiau šiuo metu, dėl Danės krantinės rekonstrukcijos, ši aikštelė yra uždaryta, o po rekonstrukcijos darbų čia turėtų atsirasti jau naujos erdvė vaikams. Tiesa, jei jūsų vaikas buvo pamėgęs šios aikštelės karstykles, jas vis dar galima rasti Klaipėdoje. Mat visi šios aikštelės įrengimai buvo perkelti į Girulių mišką prie pat Dragūnų kvartalo.


Pramogų zona Skulptūrų parke

Skulptūrų parke (K. Donelaičio g. 6B) yra krepšinio aikštelė, dviračių takai ir, deja, labai suklibusi medinė žaidimų aikštelė. Joje visada rasite žaidžiančių vaikų. Sufleruojame, kad už nelabai puikią žaidimų aikštelę vaikams gali būti įdomesnė pažintis su parko skulptūromis. Tereikia tai pateikti kaip nuotykį, o kaip tą padarysite – patikime jums patiems.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2