Pramogos vaikams Klaipėdoje / Miesto Žirafos

Pramogos vaikams Klaipėdoje ir šalia jos

Gegužės 16, 2018

Būkite geri tėvai, dėdės ar tetos, didieji broliai ar sesės – nelaikykite vaikų uždarytų namuose. Jiems, kaip ir žirafoms, reikia erdvės, vėjo, veiksmo, tikrų draugų ir priešų kieme, nuotykių, ant marškinėlių varvančių ledų ar nubrozdintų kelių. Štai kelios pramogos vaikams Klaipėdoje:

Jūrų muziejaus edukacijos

Lietuvos jūrų muziejus / LJM nuotrauka / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Lietuvos jūrų muziejus / LJM nuotrauka / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Išsiruošę į Lietuvos jūrų muziejų (Smiltynės g. 3) nepatingėkite atsidaryti jo internetinės svetainės ir pasidomėti, kokias edukacijas vaikams galima užsisakyti ir kokios tuo metu vyksta nemokamai. Muziejus skiria daug dėmesio įdomiam ir įtraukiančiam savo lankytojų švietimui.

Kai kurie užsiėmimai vasarą vyksta ir etnografinėje žvejo sodyboje (ji įsikūrusi pakeliui į jūrų muziejų) – ten laukia kvapūs žolynai ir idiliška aplinka, tikrai rekomenduojame.

Akcentavome Jūrų, bet ir kiti miesto muziejai turi aibę įdomių edukacijų mažiesiems lankytojams bei kviečia pas save švęsti gimtadienius ar šiaip gerai praleisti laiką – mūsų mėgstamus Klaipėdos muziejus rasite čia.

Pasiplaukiojimas laivu jūroje

Gimtadienis Jūroje / laivo-nuoma.lt nuotr.

Gimtadienis Jūroje / laivo-nuoma.lt nuotr. / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Jei Jūsų mažieji po muziejaus itin susižavės jūros paslaptimis, perkelkite tai į realybę ir trumpam išplaukite į jūrą tikru laivu! Kiekvienas vaikas nori pasijausti piratu – surenkite vaikui itin išskirtinę dieną (pavyzdžiui, gimtadienio šventę) laive – tai tikrai bus diena, kurios Jūsų mažasis ir jo draugai, dienai tapę jūrų plėšikais, nepamirš dar ilgai. Norite kitokios temos? Galite suplanuoti bet kokią programą pagal savo skonį – galima net pagal senovines kuršiškas apeigas ir papročius! Daugiau info apie šią įspūdingą pramogą vaikams – ČIA.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2
Komentarai (2)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.