Pramogos vaikams Klaipėdoje / Miesto Žirafos

Pramogos vaikams Klaipėdoje ir šalia jos

Būkite geri tėvai, dėdės ar tetos, didieji broliai ar sesės – nelaikykite vaikų uždarytų namuose. Jiems, kaip ir žirafoms, reikia erdvės, vėjo, veiksmo, tikrų draugų ir priešų kieme, nuotykių, ant marškinėlių varvančių ledų ar nubrozdintų kelių. Štai kelios pramogos vaikams Klaipėdoje:

Jūrų muziejaus edukacijos

Lietuvos jūrų muziejus / LJM nuotrauka / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Lietuvos jūrų muziejus / LJM nuotrauka / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Išsiruošę į Lietuvos jūrų muziejų (Smiltynės g. 3) nepatingėkite atsidaryti jo internetinės svetainės ir pasidomėti, kokias edukacijas vaikams galima užsisakyti ir kokios tuo metu vyksta nemokamai. Muziejus skiria daug dėmesio įdomiam ir įtraukiančiam savo lankytojų švietimui.

Kai kurie užsiėmimai vasarą vyksta ir etnografinėje žvejo sodyboje (ji įsikūrusi pakeliui į jūrų muziejų) – ten laukia kvapūs žolynai ir idiliška aplinka, tikrai rekomenduojame.

Akcentavome Jūrų, bet ir kiti miesto muziejai turi aibę įdomių edukacijų mažiesiems lankytojams bei kviečia pas save švęsti gimtadienius ar šiaip gerai praleisti laiką – mūsų mėgstamus Klaipėdos muziejus rasite čia.

Pasiplaukiojimas laivu jūroje

Gimtadienis Jūroje / laivo-nuoma.lt nuotr.

Gimtadienis Jūroje / laivo-nuoma.lt nuotr. / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Jei Jūsų mažieji po muziejaus itin susižavės jūros paslaptimis, perkelkite tai į realybę ir trumpam išplaukite į jūrą tikru laivu! Kiekvienas vaikas nori pasijausti piratu – surenkite vaikui itin išskirtinę dieną (pavyzdžiui, gimtadienio šventę) laive – tai tikrai bus diena, kurios Jūsų mažasis ir jo draugai, dienai tapę jūrų plėšikais, nepamirš dar ilgai. Norite kitokios temos? Galite suplanuoti bet kokią programą pagal savo skonį – galima net pagal senovines kuršiškas apeigas ir papročius! Daugiau info apie šią įspūdingą pramogą vaikams – ČIA.

Žaidimų aikštelė Smiltynėje

Šalia pagrindinės gelbėjimo stoties Smiltynėje vasaromis verda veiksmas – pliaže vartosi poilsiautojai, vyksta intensyvūs paplūdimio tinklinio mačai, pirtininkai pirtinasi, o po žaidimų aikštelę karstosi vaikai. Tobulas derinys – smėlis, jūra ir žaidimų aikštelė su laipynėmis, tinklais, sūpuoklėmis – vaikai bus užimti visą dieną.

Sveikatingumo takas Smiltynėje

Smiltynės sveikatingumo takas/KTIC nuotr.

Smiltynės sveikatingumo takas/KTIC nuotr. / Pramogos vaikams Klaipėdoje

Daugiau, nei 800 m. mišku besitęsiantis sveikatingumo takas Smiltynėje yra puiki vieta išleisti į laisvę visus vidinius vaikų žvėrelius – visu trasos ilgiu vienas po kito išnyra treniruokliai, kuriais gali naudotis suaugusieji, tačiau jie itin mėgstami ir judrių vaikų. Takas tęsiasi vaizdingoje miško atkarpoje ir nuo kelto nuves Jus iki pagrindinės gelbėtojų stoties Smiltynėje. Jis buvo įkurtas 1989 m., o entuziastų atnaujintas 2013 m.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2
Komentarai (2)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.