Klaipėdos šviesų festivalis / Jūros šventės nuotr.

Pramogos Klaipėdoje: laisvalaikis vasarį bus išties intensyvus

Vasarį tikrai yra ką veikti: ragaukite šviežiais agurkais kvepiančias stintas užgerdami jas tiršta kava arba grogu, pažindinkitės su delfinais, būtinai apsilankykite įspūdingame Šviesų festivalyje ir t.t. Ko nepaminėjome? Jūros! Ji verta dėmesio visais metų laikais. Ar matėte ją sningant? Pasinerkime į laisvalaikį Klaipėdoje.

Visos stintos – Nidoje!

Vasario 2-4 dienomis Nidoje vyks „Stintapūkio“ šventė. Nenorime skambėti sentimentaliai, bet… Draugai, nepraleiskite tobulai skanios žiemos romantikos vasaros romantikų rojuje.

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ (Taikos g. 4, Neringa) rengiamoje šventėje bus visko – nuo ledrogių varžybų iki žvejų varžybų, tik kartą metuose siūlomų stintų patiekalų degustavimo Nidos kavinėse, aitvarų dirbtuvių, pirties pramogų ir t.t. Nepraleiskite progos sužinoti, kas po galais yra bumbinimas. Šventėje taip pat susipažinsite su sveikuoliais ir jų pasiūlymais, šoksite ir klausysite muzikos (mus tikrai domina egzotiškas „Stintapūkio“ sąstatas: nuo folkloro iki Keymono). Neišvardinsime visko – pasižiūrėkite programą.

Žvejys / Laisvalaikis Klaipėdoje / Pexels nuotr.

Žvejys / Laisvalaikis Klaipėdoje / Pexels nuotr.

Robototechnikos kursų įvadinė paskaita – „Qtime Anticafe“

Jei neprisiryšite važiuoti į Nidą, pirmąjį vasario savaitgalį galite pradėti rimtai, pavyzdžiui, vasario 3 d. (šeštadienį) nueidami į robototechnikos kursų įvadinę paskaitą.

Kas tai ir su kuo tai valgoma, klausiate, – nė neįsivaizduojame, atsakome, bet skamba rimtai, taip?

Naktis nutvieks „Šviesų festivalis“

Lietuvos žirafos, vienykitės ir vasario 15-17 dienomis burkitės Klaipėdoje. Jau tradicija tapęs Šviesų festivalis šiomis naktimis ir vėl išves į gatves minias žmonių. Šį kartą trys festivalio vakarai kvies atrasti porą dešimčių ryškiausių Lietuvos ir užsienio menininkų projektų, specialiai sukurtų Klaipėdai bei skirtų istoriniam Lietuvos valstybės 100-čiui.

Beje, prieš naktinėjant patariame susipažinti su festivalio programa (kurią paskelbsime ir mes, kai tik ji atsiras) – iš patirties liudijame, kad kai kurie perlai šviečia paslaptingose vietose, į kurias šiaip net neužsuktumėte.

Šviesų festivalis / Laisvalaikis Klaipėdoje / Kultūros uosto nuotr.

Šviesų festivalis / Laisvalaikis Klaipėdoje / Kultūros uosto nuotr.

Šiek tiek intymaus bendravimo su delfinais

Štai ir proga įsisprausti į spintoje nežinia kodėl kabantį neopreno kostiumą – Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumas (Smiltynės g. 3) šį mėnesį suteikia nerealią progą dalyvauti pažintiniame užsiėmime „Delfinas – mano draugas” pigiau.

Apsilankykite dvise, bet mokėsite tik už vieną asmenį. Ai, o delfinai, tiksliau Juodosios jūros afalinos, laukia nesulaukia, kol galės jus aptaškyti.

Delfinai / LJM nuotr.

Delfinai / LJM nuotr.

Tamsioji Užgavėnių archeologija Jono kalnelyje

Vasario 11d. Klaipėdoje dėsis tamsiai gauruoti ir paslaptingai triukšmingi dalykai. Jono kalnelyje bus atstatomas Blynų amžiaus Užgavėnių miestelis. Laukiame, nesulaukiame ir sakome, kad kai tik turėsime daugiau informacijos – įvykio programą iškart paskelbsime savo portale. Kol kas žinome tik tiek, kad šiais metais Klaipėdos etnokultūros centras Užgavėnes rengia labai netradicines ir įspūdingas.

Gimę vasario 16 d., – informacija jums!

Klaipėdos dramos teatras, nori atšvęsti Lietuvos 100-metį kartu su savo žiūrovais, todėl organizuoja akciją „Šimtmečio proga – 100 bilietų dovanų!“, kurios metu, padovanos 100 bilietų, šeimoms, kuriose bent vienas šeimos narys yra gimęs vasario 16 d. į režisierės A. Dilytės spektaklį visai šeimai – „Dėdės Tito džiazas“.

Laimėtojai (laimėjusios šeimos) bus skelbiami būtent vasario 16-ąją d., teatro „Facebook“ puslapyje, tad registruokitės jau dabar.

Tatuiruočių legendos švenčia gimtadienius

Šį mėnesį vienoje seniausių tatuiruočių ir auskarų vėrimo vietų uostamiestyje, „Danis Tattoo“ (Turgaus g. 2) studijoje, net trys meistrai švenčia gimtadienius. O kas gali būti geresnė dovana tatuiruočių meistrams nei pagaliau rašalui pasiryžęs klientas? Studijos galva, Danielius, prasitarė, kad kas nešinas dovanomis užeis jo pasveikinti vasario 12 d. gaus dovaną atgal.

Beje, daugiau apie tatuiruočių salonus Klaipėdoje sužinokite mūsų straipsnyje.

Joga poroje „Scala Dream“

Geros žinios iš didžiausio laipiojimo uolomis centro Pabaltijo šalyse.

Pirma naujiena: nuo šiol kiekvieną mėnesį „Scala Dream“ (Mainų g. 6), vyks praktiniai seminarai poroms. Žodis „joga“ kilo iš sanskrito žodžio šaknies „judž“, kurios viena iš reikšmių yra „susivienijimas“. Apie tai, kaip jogos praktikoje galima atrasti tikrojo susivienijimo galią, ir bus galima sužinoti porinės jogos užsiėmimuose.

Antra naujiena: neriboti laipiojimo abonementai, naujos geros kainos ir treniruočių plano sudarymas savarankiškam laipiojimui. Imame! Juolab, kad girdėjome, kad jau 2020 m. olimpinėse žaidynėse Tokijuje pirmą kartą vyks laipiojimo varžybos.

Išjudindi kūną „Friedricho pasažo“ šokių vakaruose

Šokti reiškia gyventi. Vasario 10 ir 24 dienomis, „Friedricho pasažo“ smuklėje nuo 20 val. vyks šokių vakarai. Kvieskitės lanksčius draugus, aukitės patogius batus ir pirmyn linksmintis. Rengėjai žadą puikią nuotaiką ir įvairių laikmečių muziką.

Šokiai nemokami. Staliukų rezervacija tel. 846211390

Pasirūpinkit plaukais „ID grožio studijoje” 

Girdėjome, kad visą vasarį „ID grožio studijoje” (Turgaus g. 37) darantis atstatomąją System Professional procedūrą, plaukų stilistas NEMOKAMAI ištirs Jūsų galvos ir plaukų būklę! Novatoriškas mikroskopas pasakys ar slenka plaukai, ar turite galvos odos problemų, esamus plaukų pažeidimus, plauko storį ir porėtumą bei daug kitų dalykų. Po tyrimo sulauksite specialisto patarimų dėl plaukų priežiūros. Nepraleiskite, juk kaip ten sakoma: plaukai – sielos veidrodis (ar kažkaip panašiai).

…ir skanios naujienos:

Brunch’o idėjos pas „The Portobello“ 

Geros naujienos iš jūrinio pub’o „The Portobello“ (Kurpių g. 8). Kiekvieną sekmadienį čia visam maistui bus 30% nuolaida. Durys atrakinamos 14 val. Užeikite, rasite skanių, įvairių ir, ar minėjome, skanių dalykų ;)

 „Šeimos restorano“ naujienos

Šiauriau miesto centro įsikūręs „Šeimos restoranas“ (Liepojos g. 7A) turi daug naujienų savo svečiams. Svarbiausios – atsirado pusryčių meniu, galite ieškoti darbo dienomis nuo 8 val. ryto. Dienos pietūs darbo dienomis 11-15 val. Sekmadieniais restorane – šventa diena senjorams, ypač tiems, kas sekmadienį švenčia savo gimtadienius. Jų tikrai laukia nuolaidos.

Lėti savaitgaliai pas „Meat Lovers“

Nieko nesakom, labai gera savaitgaliais pradingti patalų urveliuose, bet lygiai tai pat gera lėtai „brunchinti“ mieste skaičiuojant praplaukiančius laivus ir instagraminant gražiai skanius patiekalus. „Meat Lovers“ (Danės g. 1) savaitgaliais skelbia šventas vėlyvų pusryčių valandas: 10-15 val. Rinkitės iš keturių variantų: pusryčių mėsainis, angliški pusryčiai, pusryčių salotos arba vidurio rytų legenda – shakshuka. Taip pat galima susipažinti visai įdomiais mini mėsainių personažais ir parevizuzoti naujus patiekalus meniu. Sušilkite skrandžius, vasara dar toli.

Beje, jei vis dėlto neišsikrapštote iš namų, tai dar ne priežastis atsisakyti nerealaus maisto – „Meat Lovers“ jau draugauja su „Foodout“, kurie maistą jums pristatys į namus.

Po jūros vėjų sušilti „Tako bare“

Jei viešite Klaipėdoje ir norite autentikos, žinokite, kad daugelis Klaipėdiečių jūros ieško ne keltu ir ne automobiliu, bet 6 numerio autobusu. Pasivaikščiojimas iki molo, horizonto paganymas žvalgantis pro jūros vartus ir paskui pietūs „Tako bare“ (Šlakių g. 4 / Audros g. 4). Tai – vietinė erdvė, nepretenzinga, jauki ir įsikūrusi vos 200 metrų nuo jūros, su savo nuolatiniais lankytojais ir per daugiau nei dešimtmetį nusistovėjusiu gyvenimo ritmu.

Meilus „BBQ Barbaro“ iššūkis

Mus pasiekė žinia, kad artėjant meilės dienai amerikietiškas mėsos tradicijas puoselėjantis „BBQ Barbaras“ (Laukininkų g. 17A) savo „Facebook“ puslapyje skelbia konkursą porelėms. Eikite, darbuokitės ir kas žino, gal būtent jūs laimėsite „Hungry Bull“ mėsainį dviems. Mėsainis, turime pasakyti, ne silpnų nervų ir skrandžių žirafoms. Nugalėtojai bus sklebiami vasario 14 d.

Kasdienės picos į „Pica Pub“

Lyg ir būtų galima baigti pasakoti vasario istoriją pajūryje, bet žiūrime, picos vardas liko nepaminėtas. Draugai, yra tokia vieta Klaipėdoje, žinoma „Pica Pub“ vardu (Vingio g. 29A), ten visada kvepia krosnyje kepta itališka pica – apsilankykite ir įsitikinkite, kad picų kepėjai virš ugnies tingiai rankų nesišildo!

Meilės dienos nepamiršome, laukite informacijos. Kitą savaitę žadame paskelbti žirafišką Valentynkės paminėjimo programą, o dar kitą savaitę pasidalinsime nerealia idėja Vasario 16-ajai. Sekite mus ir sužinokite daugiau.