Tatuiruočių salonai Klaipėdoje

Gegužės 24, 2018

Jų paslapčia nori kone kiekvienas, jos paslaptingos, individualios, kiekviena savaip brangi – taip, tai tatuiruotės. „Miesto Žirafos“ dalinasi Klaipėdos centre esančių tattoo salonų sąrašu. Gal papildysi?

„Danis Tattoo“ (Turgaus g. 2)

Tai seniausias ir didžiausias tatuiravimo, auskarų vėrimo salonas Klaipėdoje, dabar teikiantis dar ir tatuiruočių šalinimo lazeriu paslaugas.

Danis Tattoo salono kolektyvas

Danis Tattoo salono kolektyvas


2018 m. birželio 2 d., Pasaulinės vaikų dienos proga, „Danis Tattoo“ rengia labai gražią akciją „SUGAR Free Tattoo“. Birželio 2 d. užsukęs į šią tatuiruočių studiją galėsi pasidaryti nedidelę tatuiruotę be išankstinės registracijos! Eilės pas „Danis Tattoo“ meistrus tikrai ilgos, tad nepraleisk šios progos. O geriausia dalis yra tai, kad visos šios akcijos metu surinktos lėšos bus skirtos Lietuvos vaikų, sergančių cukriniu diabetu, vasaros stovyklai! Tad ir pasipuoši, ir karmos taškų susirinksi. Plačiau apie šią akciją – Facebook renginyje.

„Miesto Žirafų“ pokalbį su „Danis Tattoo“ savininku Daniu rasi čia

„Tattoo Virus“ (Taikos pr. 19) 

Tarp senamiesčio ir „Akropolio“ įsikūrusiame tatuiruočių salone dirbantys meistrai – tikri profesionalai. Jie su džiaugsmu sukurs tattoo eskizą, patars ir įgyvendins jūsų tattoo viziją. Be tatuiruočių „Tattoo Virus“ studijoje atliekamas auskarų vėrimas į įvairias kūno vietas ir „microdermal piercing“.

Tattoo Virus meistrai

Tattoo Virus meistraiŠių metų birželio 1 d. „Tattoo Virus“ skelbia Mažų tatuiruočių diena! Tą dieną mažą tatuiruotę čia galėsi pasidaryti be išankstinės registracijos, tad pirmyn į studiją!

„Bang Bang Tattoo“ (Tiltų g. 15)

Klaipėdos širdyje įsikūrusioje „Bang Bang Tattoo“ tatuiruočių studijoje dirba ilgametę patirtį turintys meistrai, nuolat savo įgūdžius tobulinantys užsienyje. Čia reguliariai kviečiami atvykti ir garsūs tatuiruotojai iš užsienio!

Tai vieta, kur ir meistras, ir klientas pasineria į bendrą kūrybinį procesą.

Bang Bang Tattoo meistrai

Bang Bang Tattoo meistrai

O kur tu dareisi tatuiruotę? Ar likai patenkintas/-a? Pasidalink savo patirtimi komentaruose!

Žirafos tatuiruotė pagrindinėje nuotraukoje – New York’e esančios www.bangbangforever.com studijos.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.