Lauko terasos Vilniuje / Miesto Žirafų nuotr.

Lauko terasos Vilniuje: kur smagiai pasisėdėti šiltą dieną?

Šiltasis 2020-ųjų metų sezonas prasidėjo labai įdomiai – karantinu. Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą! Vilniaus savivaldybė šiais metais išdavė leidimus lauko terasas įsirengti kone visiems norintiems. Tad sostinės senamiestis šią vasarą primena vieną didelę, nesibaigiančią lauko terasą!

Norisi pasisedėti lauke? Eini į praktiškai bet kokią Vilniaus kavinę ar barą – ir 99% tikimybė, kad rasi didesnę ar mažesnę lauko terasą. Bet Žirafos nebūtų Žirafomis, jeigu nepasidalintų savo keliais favoritais „Geriausių Vilniaus lauko terasų“ kategorijoje;)

Taigi „Miesto Žirafos“ lankosi čia:


Vasaros Terasa (Vilniaus g. 39)

Vasaros terasa / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Vasaros terasa / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Sienomis lipančios karvės pasitinka kiekvieną užsukusį į Vasaros Terasą! Tai itin vilniečių pamėgta vieta, kurioje visada galima gerai praleisite laiką – ar tai būtų vienas iš čia rengiamų puikių atlikėjų pasirodymų (Vasaros terasos renginių programą rasite čia), ar sekmadienį užklydus į Blusturgį, kai į kiemelį supuola visi, ieškantys įdomių ir netikėtų sendaikčių.


Artistai Pub (Šv. Kazimiero g. 3)

Artistai Pub / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Artistai Pub / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Gyvos muzikos klubas „Artistai“ jau gerą dešimtmetį džiugina senamiesčio lankytojus, atvykstančius čia siauromis gatvelėmis išlenkti bokalo ar tiesiog paklausyti savo mėgstamų grupių. Vasarą duris „Artistuose“ atveria puiki terasa, kuri savo storomis sienomis dar labiau apsaugo nuo miesto triukšmo bei suteikia galimybę gražiai praleisti šiltą dieną.


Panama Food Garden (Vykinto g. 17A)

Panama Food Garden / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Panama Food Garden / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Kada paskutinį kartą turėjote šansą viduryje darbo dienos papietauti sode? Žvėryne įsikūręs „Panama Food Garden“ leidžia būtent tai. Raminanti, jauki atmosfera dar labiau atgyja nusileidus saulei, kuomet čia įjungti žibintai gražiai apšviečia sodo medžius ir staliukus.


Šnekutis (Šv.Mikalojaus g. 15 ir Polocko g. 7A)

Šnekutis (Šv. Mikalojaus g.) / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Legendinis „Šnekutis“ turi net dvi labai smagias lauko terasas. Mėgstame jas abi – tiek esančią Vilniaus Senamiestyje, tiek Užupyje. Tad abi jas ir rekomenduojame!


Little Big Pub (Vingrių g. 17)

Little Big Pub / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Mažas bariukas mažoje gatvelėje su mažu alaus pasirinkimu… Tačiau būkite atsargūs, ši vieta turi kažkokią ypatingą energetiką: čia jautiesi itin jaukiai, alus geriasi itin lengvai, o ištrukti po poros bokalų darosi beveik nebeįmanoma.


Saulės Jėgainė (Kauno g. 5)

Saulės Jėgainė / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Atvirai pasakius, „Saulės jėgainę“ nelabai ir mėgstame. Galbūt dėl nenuspėjamos aptarnavimo kokybės. Mat ji svyruoja nuo „labai gerai“ iki vieno baisiausių aptarnavimų visame Vilniuje. Tačiau reikia pripažinti, kad „Saulės jėgainės“ lauko terasa tikrai labai faina. Šalia šurmuliuoja Kauno gatvė, o tu sėdi „pasislėpęs“ žalioje oazėje.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2