Lauko terasos Vilniuje / Miesto Žirafų nuotr.

Lauko terasos Vilniuje: kur smagiai pasisėdėti šiltą dieną?

Visą žiemą susigūžę prasėdėjome namuose, o jei netyčia išlįsdavome pasižmonėti, kavinėse atsisėsdavome į šilčiausią, kuo toliau nuo durų esantį kampą. Pagaliau viskas pradeda keistis ir išėję į miestą galime ramiai pasisėdėti lauke – lauko terasos Vilniuje tam puikiai tinka. Dalinamės keliais favoritais:

Carré Bar&Lounge (Gedimino pr. 9)

Carré Bar&Lounge / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Carré Bar&Lounge / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Pačioje Vilniaus širdyje – Gedimino pr. įsikūręs baras leis iš aukščiau pamatyti prospektu skubančius žmones, kol atsipūtę valgysite gurmaniškus patiekalus arba siurbčiosite ekstravagantiškus meistriškų „Carré“ barmenų suplaktus kokteilius.

Vasaros Terasa (Vilniaus g. 39)

Vasaros terasa / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Vasaros terasa / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Sienomis lipančios karvės pasitinka kiekvieną, užsukusį į Vasaros Terasą! Tai itin vilniečių pamėgta vieta, kurioje visada gerai praleisite laiką – ar tai būtų vienas iš čia rengiamų puikių atlikėjų pasirodymų, ar sekmadienį užklydus į Blusturgį, kai į kiemelį supuola visi, ieškantys įdomių ir netikėtų sendaikčių.

Artistai Pub (Šv. Kazimiero g. 3)

Artistai Pub / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Artistai Pub / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

 

Gyvos muzikos klubas „Artistai“ jau dešimt metų džiugina senamiesčio lankytojus, siauromis gatvelėmis atvykstančius išlenkti bokalo ar tiesiog paklausyti savo mėgstamų grupių. Vasarą duris čia atveria puiki terasa, storomis sienomis dar labiau apsauganti nuo miesto triukšmo ir leidžianti gražiai praleisti šiltą dieną.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2