lauko terasos Vilniuje

Lauko terasos Vilniuje: kur smagiai pasisėdėti šiltą dieną?

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Peronas (Geležinkelio g. 6)

Peronas / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

„Perono“ terasa turi ypatingą atmosferą. Nes kaip rodo ir pats vietos pavadinimas, šis baras/klubas įsikūręs tiesiog perone, Vilniaus geležinkelio stotyje! Šiltas vakaras, alus, bėgiai ir kažkodėl visada į vaikystę grąžinantis traukinių kvapas… Romantika!


Fantomas (Vytauto g. 57)

Fantomas / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Nuotrauką matote? Ką čia daugiau ir bepridursi. Na, nebent tai, kad dviaukštis autobusas – toli gražu ne vienintelė „Fantomo“ atrakcija. Čia tau ir paplūdimys (aha, Žvėryno viduryj!), ir galerija po atviru dangum, ir reguliariai vykstantys renginiai. Vienas žodis – Afigienai!


Carré Bar&Lounge (Gedimino pr. 9)

Carré Bar&Lounge / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Carré Bar&Lounge / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Kai norisi kažko „prabangesnio“, pačioje Vilniaus širdyje, Gedimino prospekte, įsikūręs baras leis iš aukščiau pamatyti prospektu skubančius žmones, kol atsipūtę siurbčiosite ekstravagantiškus meistriškų „Carré“ barmenų suplaktus kokteilius.


Belgai (Rūdninkų g. 15/46)

„Belgai“ / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Šitą vietą irgi galima priskirti prie kiek „prabangesnių“ (ypač kalbant apie maistą), bet ji turi vieną didžiulį privalumą, kuris pasidaro itin svarbus, jei orai nedžiugina – ši lauko terasa yra visiškai uždara. Mūrinės sienos iš visų pusių, stiklinis stogas virš galvos, o esant vėsesniam orui – ir šildytuvus pastato! Būtent „Belgai“ mums išgelbėjo pernai lauko terasų sezono pradžią. Juk atsimenate tą pirmąją savaitę, kai balandžio pabaigoje po karantino leido veikti lauko terasoms, – su lietumi ir net sniegu?…


Piano Man Outside (Vilniaus g. 41)

Piano Man Outside / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Piano Man Outside / Facebook nuotr. / Lauko terasos Vilniuje

Miesto gyventojų ir svečių pamėgtas (ir vakarais dažniausiai sausakimšas) „Piano Man“ baras vasarą kviečia nužengti kelis šimtus metrų į pietus, kur šalia Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus įsikurusi puiki terasa. Dažniausiai čia žmonės suplūsta renginių metu, kuriuos „Miesto Žirafos“ labai sąžiningai skelbia, tad sekite mūsų Vilniaus renginių kalendorių!


O pabaigai – trumpas sąrašiukas

ant stogo esančių lauko terasų:

  • Pink&Yellow (Gedimino pr. 44A, ant verslo centro „Live square“ stogo)
  • Grill Terrace (Upės g. 9, ant PC „CUP“ stogo)
  • Neringa Rooftop bar (Gedimino pr. 23, netrukus atsidarys ant restorano „Neringa“ stogo)

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2