Kavinė Coffee Port

Kavinė “Coffee Port”

Kavinė “Coffee Port” yra judrioje H. Manto gatvėje šalia kitų gerų vietų, gaminančių skanią kavą. Ar verta užsukti būtent čia?

Trumpai
Aplinka: tvarkinga, moderni, tipiška kavinė
Aptarnavimas: malonus ir paslaugus
Publika: įvairi
Muzika: tyliai leidžiama rami muzikėlė
Maistas: pyragai, sumuštiniai ir pan.

Idėja
Kavinė “Coffee Port” yra standartinė moderni kavinė gerąja to žodžio prasme. Nelabai ką ir pridursi :)

coffee port 1

Vieta
Šioje H. Manto gatvės atkarpoje ir šalia jos yra kelios tikrai geros kavinės (pvz., ši ir ši). Nieko nuostabaus – žmonių šioje miesto dalyje dienomis visada daug.

Pačios kavinės “Coffee Port” patalpos įrengtos jaukiai. Gerai, kad erdvė yra suskirstyta į mažesnius plotus – tai suteikia intymumo. Taip pat labai cool sėdėti veidu į langą ant aukštų kėdžių. Žodžiu, didelio išskirtinumo nėra, bet viskas gerai.

Labai džiugu, kad šioje vietoje yra bevielis internetas.

Gėrimai
Čia kavinė, tad siūlomi visi standartiniai kavos variantai bei kitokie šilti ar šalti gėrimai. Kainos vidutinės. Ragautos latte kavos kokybė buvo labai gera. Piešinukas ant putų irgi patiko :)

coffee port 2

Maistas
Kavinė “Coffe Port” siūlo paragauti pyragų, sumuštinių ir panašių dalykų. Žodžiu, standartinis kavinės pasirinkimas.

Aptarnavimas
Konkurencija spaudžia, tad aptarnavimo lygis čia labai geras :) Padavėjos yra paslaugios, šypsosi ir, svarbiausia, moka gaminti kavą.

Tiesa, vieną kartą barista niekaip negalėjo suprasti, kodėl paprašiau lattte kavą daryti tik su puse kavos dozės. Lietuviams kartais dar sunku suvokti, kad kavos kokybė nėra lygi kavos stiprumui.

“Miesto žirafos” sako: 4 iš 5. Jauki, gražiai įrengta kavinė. Visada čia malonu užsukti. Bet pati atmosefra galėtų būti išskirtinesnė.

Adresas: H. Manto 13, Klaipėda

Internete: https://www.facebook.com/pages/Coffee-Port/123319131118263

 

Daugiau kavinių apžvalgų rasi čia…