Kavinė „Kavos architektai“

Kavinė „Kavos architektai“ yra viena iš kelių įdomių centrinėje H. Manto gatvėje įsikūrusių kavinių. Ar verta eiti būtent čia, o ne į kitas kavą siūlančias vietas?

Trumpai
Aplinka: šviesi, minimalistinė, jauki.
Aptarnavimas: geras, malonus.
Publika: nuo paauglių iki biurų darbuotojų.
Muzika: kažkas ramaus ir neerzinančio.
Alus: čia kavinė :)
Maistas: pyragai prie kavos.

Daugiau gerų kavinių Klaipėdoje apžvalgų čia…

“Miesto žirafos” sako: 4,5 iš 5. Tikrai labai gera vieta išgerti skanios kavos. Negėda čia atvesti miesto svečius. Gal norėtųsi šiek tik originalesnio įrengimo.

Idėja
„Kavos architektai“ yra 2014-ųjų pabaigoje atsidariusi moderniai įrengta ir tikrai geros kokybės kavą bei arbatą siūlanti kavinė. Dar čia vyksta įvairiausi renginiai bei kavos degustacijos. Daugiau nelabai ką ir pridursi.

kavos architektai

Vieta
Kavinė „Kavos architektai“ yra judrioje centrinėje miesto dalyje, todėl čia darbo dienomis ganėtinai daug žmonių. Be abejo, kavinės savininkams tai tik į naudą, bet ieškantiems ypatingos ramybės tai gali ir trukdyti.

Patalpos šviesios, įrengtos moderniai, ganėtinai minimalistiškai. Erdvės čia suskirstytos į dvi dalis – priekinę su langais į gatvę ir uždaresnę galinę. Sėdėti čia tikrai jauku ir patogu.

kavos architektai 4

Gėrimai
Kavinė „Kavos architektai“ siūlo neprastą kavos pasirinkimą – čia galima paragauti net keliolikos kavos rūšių. Ir, tikrai, kava čia yra kokybiška ir gražiai patiekiama. Kainos nėra pačios mažiausios Klaipėdoje, bet išgerti kavos būtent čia tikrai verta.

kavos architektai 1

Kovo 11-osios siurpriziukas :)

Maistas
Teko čia ragauti pyragų ir jie buvo skanūs. Nepanašu, kad „Kavos architektai“ siūlo rimtesnius patiekalus, bet jų čia nelabai ir reikia.

Aptarnavimas
Panašu, kad prie baro dažnai sukasi patys savininkai. Kiek teko čia buvoti, aptarnavimas buvo malonus, ganėtinai šiltas ir draugiškas. Labai gerai.

Adresas: H. Manto 9, Klaipėda

Internete: https://www.facebook.com/KAVOSARCHITEKTAI

 

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)