Kavinė „Coffee King“ labai teigiamai atsinaujino

Kavinė “Coffee King” Klaipėdos centre ir taip nebuvo bloga vieta užsukti skanios latte kavos puodeliui, bet po beveik visą rudenį trukusio atnaujinimo, ši vieta pasidarė dar šaunesnė ir malonesnė. Gal net drįstume sakyti, kad šiuo metu “Coffee King” yra geriausia kavinė Klaipėdoje.

Pilnai visos naujos “Coffee King” apžvalgos nerašysime. Pabandysime pažiūrėti tik pasikeitimus. Senąją recenziją galite rasti paspaudę čia…

Interjeras
Įėjome į atsinaujinusią “Coffee King” kavinę ir labai maloniai nustebome. Visas interjeras pakeistas ir į labai teigiamą pusę. Baldai, jų išdėstymas (kavinė po atnaujinimo perplanuota ir šiek tiek išplėsta), sienų dekoracijos, pats prekystalis nuteikia labai maloniai. Čia tikrai norisi sėdėti ir ramiai gurkšnoti kavą.

coffee king 3 (Medium)

Aptarnavimas
Jis čia ir seniau buvo labai neblogas, o dabar, galima sakyti, idealus. Mus aptarnavo jauna, nelabai patyrusi padavėja, bet matėsi, kad ji tikrai stengiasi ir daro viską, kad mums būtų patogu. Šaunuolė.

coffee king 2 (Medium)

Kava, pyragai
Kaip ir buvo galima tikėtis, kainos “Coffee King” kavinėje po atnaujinimo šiek tiek paaugo. Pyragaičiai prie kavos irgi ne patys pigiausi. Tačiau viską atperka aukšta produktų kokybė ir jauki atmosfera.

Labai tikiuosi, kad ši vieta išlaikys dabartinį aukštą lygį ir taps pavyzdžiu kitoms Klaipėdos kavinėms.

Trumpai
Aplinka: labai jauku.
Aptarnavimas: labai geras.
Publika: įvairi, bet rami.
Muzika: tyliai leidžiamas džiazas, “lounge” muzika.
Alus: nežinau, einu čia gerti kavos :)
Maistas: viskas, ko reikia prie kavos ir arbatos.

“Mėmelio žirafos” sako: 5 iš 5. Labai gera kavinė.

Adresas: Adresas: H. Manto g. 13/ Daukanto g. 10, 92130 Klaipėda

Internete: https://www.facebook.com/pages/Coffee-King/285421621468749