„Coffee King“ – maloniai standartinė kavinė

Centre, Daukanto gatvėje įsikūrę „Coffee King“ – dar vienas žaidėjas augančioje Klaipėdos kavinių scenoje. Nors jie ir pardavinėja alkoholį, bet, iš esmės, „Coffee King“ yra visiškai standartinė kavinė gerąja to žodžio prasme tiek lankytojais, tiek interjeru, tiek aptarnavimu.

[Dėmesio. 2014-ųjų rudenį „Coffe King“ iš esmės atsinaujino ir tapo labai jaukia kavine. Įspūdžius iš atsinaujinusios kavinės rasite paspaudę čia…]

Kava daroma kokybiškai, aptarnavimas malonus ir wi-fi čia galima naudotis nemokamai. Tiesa pasakius, šita recenzija yra rašoma būtent šioje kavinėje prie vidutinės latte porcijos, kuri kainuoja 5 litus (2014-ųjų pavasaris). Didelė porcija kainuoja 6,5lt. Prie kavos, šio gėrimo kokteilių ir įvairių specialių arbatų siūlomi pyragai ir sausainiai.

Tiesa, nemažą šios kavinės klientūros dalį dienomis sudaro šalia esančios rusakalbių M.Gorkio mokyklos mokiniai, bet jie jokių problemų nesukelia.

Kas dar? Neigiamų dalykų čia kaip ir nėra, bet ir ypatingai įdomių taip pat. Atokiau nuo senamiesčio esanti neperpildyta vieta ramiai popietei arba pagiringam rytui praleisti.

Trumpai
Aplinka: standartinė kavinė – šviesu, didelės nuotraukos ant sienų, rami negarsi muzika
Aptarnavimas: viskas gerai.
Publika: įvairi. Nuo verslininkų iki mokinių.
Muzika: dėmesio neatkreipia. Reiškia, neblogai, bet ir ne super.
Gėrimai: skani kava; arbata; yra alaus, stipriųjų gėrimų.
Maistas: pagrinde – sausainiai, pyragai ir panašūs dalykai prie kavos.

Vertinimas iš penkių balų: 4/5. Viskas gerai, bet išskirtinumo praktiškai jokio.

Adresas: H. Manto g. 13/ Daukanto g. 10, 92130 Klaipėda

„Coffe King“ internete: https://www.facebook.com/pages/Coffee-King/285421621468749

Kostra