Ką veikti Klaipėdoje rugsėjį? Idėjos spalvotai ir pozityviai rudens pradžiai

Vasara visada baigiasi per daug greitai? Neliūdėk! Vasara baigėsi, bet pramogos Klaipėdoje – ne. Žirafos mėgsta rudenį, mėgsta spalvas ir pozityvą. Už lango lyja ir niūru: turi du pasirinkimus – gulėti ir „vegetuoti“ arba pasiimti gerą nuotaiką į „lįsti“ į miestą.

„Miesto žirafos“ dalinasi patarimais, ką nuveikti Klaipėdoje rugsėjį.

Permainų muzika 2018

Rugsėjis, tarsi simboliniai nauji metai, nuo kurių vėl imamės naujų įšūkių, tikslų. Nežinai nuo ko pradėti? Pradėk nuo permainų, tiksliau, nuo šiuolaikinės muzikos festivalio „Permainų muzika“. Veržliai ir energingai pristatantis įdomiausią dabarties kūrybą festivalis siūlys įsiklausyti į nuolat kintantį ir atsinaujinantį garsų pasaulį. Gyvybinga jų tėkmė inspiruos keisti mus supančią aplinką ir keistis patiems.

Šiuolaikinės muzikos festivalis Permainų muzika / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugsėjį?

Menų festivalis Plartforma

Jei galvoji, kad festivaliai vyksta tik vasarą, tai smarkiai klysti. Žinoma, palapinės neprireiks, bet įspūdžių tikrai netrūks. Menų festivalis „Plartforma“ – vienintelis interdisciplinaraus pobūdžio festivalis Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvoje, be kultūrinės vykdantis ir edukacinę funkciją – supažindina ir ugdo publiką suprasti ir vertinti šiuolaikinę meno raišką.

Pasitik 83-ąjį Dramos teatro sezoną

Daugiau kultūros ir mažiau „chaltūros“. Klaipėdos dramos teatras pradeda jau 83-ąjį sezoną. Viso siūlomo repertuaro spektakliai teatre prasidėjo jau rugpjūčio pabaigoje, o pirma premjera žiūrovų laukia rugsėjo 29, 30 dienomis – G. Grajausko naują pjesę „Kas prieš mus“ (rež. Jonas Vaitkus). Išduosim, jog pagrindinį vaidmenį atliks Rolandas Kazlas.

Klaipėdos dramos teatro sezono atidarymas / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugsėjį?

Teatro žiūrovo lojalumo kortelė

„Mažiau yra daugiau“ čia puikiai tinka, nes mokėsi mažiau – pamatysi daugiau. Paprasta. Šį rudenį Klaipėdos dramos teatras išleis riboto tiražo (tik 100 vnt.) teatro žiūrovo lojalumo kortelę, su kuria bilietus į spektaklius bus galima įsigyti su 30 proc. nuolaida VISADA (išskyrus pirmus penkis premjerinius spektaklius). Korteles bus galima įsigyti teatro kasoje už simbolinę kainą.

Klaipėdoje – lėlių teatro festivalis „Materia Magica“

Še tau, kad nori, – ir dar vienas festivalis! Uostamiestyje plaka gyva teatro širdis. Netiki? Ateik ir įsitikink. Rugsėjo 20-23 dienomis Klaipėdoje pirmą kartą vyks lėlių teatro festivalis-vitrina „Materia magica LT“. Vitrina (angl. showcase) – tai galimybė užsienio teatro ekspertams susipažinti su įdomiausiais lietuvių lėlininkų darbais. Pamirškit visus stereotipinius griaučius apie lėles ir nerkit gilyn į kitokį – gyvą, netikėtą, vizualų ir daugiaformį – lėlių teatrą!

Po gero reginio – skaniai pavalgyti

Kas gali būt geriau nei po gero reginio dar ir jaukiai pasisėdėti. Užsuk į svečius pas burgerių inžinierius į „DOCK” (Žvejų g. 4) ir sušveisk “DOCK” jautienos burgerį, gaminamą tik iš Lietuvoje augintos „Black Angus“ veislės aukščiausios kokybės jautienos ar tiesiog išlenk su draugu bokalą.

Gastro-pub’as „DOCK“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugsėjį?

Gero maisto niekada nebus per daug

Po truputį vėstant orams norisi sočiau pavalgyti. O juk gero, kokybiško maisto niekada nebus per daug. Tiesa? Itališkų picų taškas „Pica Pub“ (Vingio g. 29A) sušildys tave ir pasiūlys krosnyje kepamas picas. P.S. Negali patikti visiems, Tu juk ne pica :)

Ką valgyti pietums išsirinks kiekvienas

Po atostogų maratono sugrįžus į darbą svarbu neprarasti motyvacijos, o kad taip neįvyktų privalu skaniai ir sočiai pavalgyti. Atradome super vietelę pietų pertraukai – Minijos baldų centro Kavinė (Dubysos g. 21). Kodėl? Nes čia, ko gero, didžiausias Klaipėdoje dienos pietų pasirinkimas. Juk pilnu pilvu dirbti lengviau.

Beje, geros naujienos naujus mokslo metus pradedantiems ir Klaipėdoje įsikuriantiems studentams. Interjero ir užuolaidų studijoje „Jaukumas“ visiems akcijos ženklu pažymėtiems baldams ir aksesuarams iš ekspozicijos taikomos nuolaidos iki 50%!

Pasidaryk patriotišką tatuiruotę

Metų Klaipėdos patrioto apdovanojimai atitenka šios tatuiruotės savininkui, kuris ant savo kūno išsitatuiravo Klaipėdos miesto herbą. Much wow! Nepavydėk drąsos, šiaušk į Bang Bang Tattoo (Tiltų g. 15 ) ir nustebink. O gal ką nors Lietuvos šimtmečiui paminėti?

Bang Bang Tattoo / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugsėjį?

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2