Tarptautinis menų festivalis „PLArTFORMA“ – rugsėjo 13-20 d. [PROGRAMA]

Tarptautinis šiuolaikinių menų festivalis „PLArTFORMA“ 2018 m. rugsėjo 13-20 d. vyks jau 12-ąjį kartą.

Tai – vienintelis interdisciplinaraus pobūdžio festivalis Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvoje, be kultūrinės vykdantis ir edukacinę funkciją – supažindina ir ugdo publiką suprasti ir vertinti šiuolaikinę meno raišką.
—-
Festivalyje kviečiami dalyvauti šiuolaikinio šokio ir performanso, naujojo cirko ir operos, teatro ir multimedija projektų, vizualaus meno kūrėjai bei jų grupės. Tokiu būdu festivalis nėra skirtas vieno žanro sklaidai, bet reprezentuoja žanrų daugialypiškumą.
—-
Tarptautinis menų festivalis „PLArTFORMA“ PROGRAMA:
—–
-Rugsėjo 12 d. programa
—-
-Rugsėjo 13 d. programa

-Rugsėjo 14 d. programa 
—-
-Rugsėjo 15 d. programa
——
-Rugsėjo 16 d. programa
——
-Rugsėjo 17 d. programa
——–
-Rugsėjo 18 d. programa
—–
-Rugsėjo 19 d. programa
—–
-Rugsėjo 20 d. programa 
——

Pagrindinė festivalį vienijanti koncepcija sietina su paribio zonos geografinėmis ir metafizinėmis interpretacijomis, įkūnijamomis jau pačiame festivalio charakteryje, kur, nepaisydami tradicinių meno šakų ribų, sąveikauja skirtingi žanrai, raiškos, galiausiai idėjos. Tokia menų sintezė tapati naujų ribinių taškų paieškai, išsiskleidžiančiai į pristatomą šiuolaikinio teatro, šokio, muzikos ir dailės kūrėjų programą.
—–
Nuo 2011 m. „PLARTFORMA“ yra Klaipėdos miesto reprezentacinis festivalis. 2013 m. jis pripažintas geriausiu 2012 m. miesto kultūriniu įvykiu. O nuo 2015 m. festivalis jau antrą kartą apdovanotas Europos festivalių asociacijos ženklu „Europe for Festivals / Festivals for Europe“.
——
Festivalį organizuoja Menininkų grupė „Žuvies akis“.
——-
Festivalį remia Klaipėdos miesto savivaldybė, Lietuvos Kultūros taryba ir LR Kultūros ministerija.
——
DAUGIAU RENGINIŲ KLAIPĖDOJE – ČIA.