Lėlių teatro festivalis „Materia magica“ – rugsėjo 20-23 d. [PROGRAMA]

Rugsėjo 20-23 dienomis Klaipėdoje pirmą kartą vyks lėlių teatro festivalis-vitrina „Materia magica LT“. Vitrina (angl. showcase) – tai galimybė užsienio teatro ekspertams susipažinti su įdomiausiais lietuvių lėlininkų darbais.

Šiemet, Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį, Klaipėdos lėlių teatras pristato atskirą projektą – „Materia magica LT“. Tai pirmoji nacionalinė lėlių teatro vitrina, kurios metu į lietuviškojo teatro programą bus kviečiami Klaipėdos gyventojai ir miesto svečiai, taip pat prodiuseriai, tarptautinių festivalių programų sudarytojai, kultūros vadybininkai, teatro tyrinėtojai iš Vokietijos, Izraelio, Kroatijos, Lenkijos, Jungtinės Karalystės, Kinijos, Šveicarijos, Turkijos, Estijos ir Latvijos.
——
Lėlių teatro festivalio „Materia magica“ PROGRAMA:
——
-Rugsėjo 20 d. programa
——
-Rugsėjo 21 d. programa
—–
-Rugsėjo 22 d. programa
——
-Rugsėjo 23 d. programa
——–

Festivalyje bus rengiamos ir kūrybinės dirbtuvės lėlių teatro profesionalams – šiemet tradiciją pradės Gérardas Schiphorstas ir Marije van der Sande iš „TAMTAM objektentheater“ (Olandija) bei Zvi Saharas iš „Puppet Cinema“ (Izraelis). Tikimasi, kad dirbtuvės suteiks kūrybinį impulsą norintiems eksperimentuoti, kuriantiems vizualųjį, objektų teatrą.
—–
Šis festivalis – puiki galimybė įsitikinti, kad lėlės gali būti įdomios ne tik vaikams. Magiška festivalio materija bus patraukli visiems!
——-
DAUGIAU RENGINIŲ KLAIPĖDOJE – ČIA.