Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį? Idėjos paskutiniam vasaros menesiui

Liko paskutinis vasaros mėnuo. Praleiskit jį taip, kad jo atsiminimais gyventumėt visą žiemą! Nors įspūdingiausia vasaros šventė – Jūros šventė – jau praėjo, renginių ir įvairiausios veiklos Klaipėdoje sočiai! „Miesto Žirafos“ turi visą šūsnį pasiūlymų ką gero ir smagaus nuveikus Klaipėdoje rugpjūtį.

Muzikinis rugpjūtis pajūryje

Muzikinis rugpjūtis pajūryje / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį?

Atsikvėpt nuo iki ryto trunkančių vakarėlių ar nesibaigiančių vasaros festivalių.  Skirk laiko kultūrai. Siūlome sudalyvauti kitokiame, tarptautiniame profesionalaus scenos meno festivalyje. Žiūrovų laukia išskirtinė Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro premjera – Leonardo Bernsteino operetės „Kandidas“ muzikinis atlikimas (rugpjūčio 3 d. Palangos koncertų salėje, rugpjūčio 4 d. Klaipėdos dramos teatro salėje). Šiemet visas pasaulis švenčia šio kompozitoriaus 100-ąsias gimimo metines. Daug negalvok, dalyvauk ir atrask profesionalųjį scenos meną.

Karklė 2018 Live Music Beach

„Karklė Live Music Beach“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį?

Jei taip ir nespėjai pasistatyti palapinės ir šokti iki ryto vasaros festivalyje, nesiparink – neabejotinai vienas sėkmingiausių muzikos projektų Lietuvoje „Karklė Live Music Beach“ laukia tavęs! Šių metų atlikėjai pasirodys keturiose scenose – Main stage, Lietuvos rytas stage, Electronic stage ir Latino stage. Visas scenas ir kitą festivaliui reikalingą techniką, kaip ir kasmet, teiks patys stipriausi ir patikimiausi savo sričių profesionalai. P.S. tik neužmirškit „plafkių“ ir bikinių, nes bus KARŠTA!

Meno kieme – nemokamos keramikos dirbtuvės

Visą rugpjūčio mėnesį  Meno kieme (Daržų g. 10, Klaipėda) veiks atviros keramikos dirbtuvės. Lankytojų lauks keramikės Gretės Jablonskienės darbų ekspozicija, molio lipdymo demonstravimas bei nemokami lipdytos keramikos edukaciniai užsiėmimai:
– Rugpjūčio 1, 8 d.  18.00 – 19.30 val.  Lėkštė su augalų įspaudais (dviejų dienų trukmės);
– Rugpjūčio 3, 10 d.  18.00 – 19.30 val. Indelis su dangteliu (dviejų dienų trukmės);
– Rugpjūčio 11 d.  25 d.  11.00 – 12.00  val. ir 14.00 – 15.00 val. Dubenėlis su augalų įspaudais (vienos dienos trukmės);
– Rugpjūčio 14, 21 d.  18.00 – 19.30 val. Indas su rankenėlėmis (dviejų dienų trukmės);
– Rugpjūčio 16, 23 d. 18.00 – 19.30 val.  Bokalas, puoštas raižant (dviejų dienų trukmės).
Visi užsiėmimai nemokami, tačiau būtina registracija tel.: +37068657311

Nauja paroda KKKC Parodų rūmuose – „Vakarų vėjai ’18“

„Vakarų vėjai ’18“/ Agnė Matulionytė 100 nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį?

Kultūros tikrai nebus per daug. Šimtas metų – tik kartą, tad nebūk „lepšis“ ir minėk reikšmingiausią mūsų valstybės įvykį užtikrintai. Na, o dabar apie parodą: rugpjūčio 3 d., penktadienį, 17 val. KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) atidaroma Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus menininkų paroda „Vakarų vėjai ’18“. Tegu „Vakarų vėjai“ persmelkia iki sielos gelmių, paliečia vidinius klodus ir pažadina norą iššifruoti Klaipėdos kūrėjų meninius kodus. Apsilankyk ir būk „kultūristas“.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2