Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį? Idėjos paskutiniam vasaros menesiui

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Vasaros nuolaida Klaipėdos dramos teatre

Ruošk teatro kėdę vasarą / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį?

Be gerų orų ir gimtadienių mums dar labai patinka nuolaidos. O kur nepatiks, kai jos tokios pritrenkiančiai geros. Klaipėdos dramos teatras pataria ne tik roges ruošti Vasarą, bet ir siūlo ruošti minkštą ir šiltutėlę teatro kėdę. Tuoj tuoj prasidės 83-asis Klaipėdos dramos teatro sezonas, o bilietus į geriausius spektaklius gali rasti jau DABAR. Planuok laisvadienius, taupyk piniginės turinį ir naudokis akcija, kol gali! (Akcija vyksta iki 2018 08 31. Bilietų kiekis ribotas)

Išbandyk uolas vasarą

„Scala Dream“/ Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį?

Taip karšta, kad net norisi lipti sienom? Geriau kopk į uolas. Laipiojimo uolomis centras „Scala Dream“ (Mainų g. 6) siūlo dar šią vasarą išbandyti uolas! Beje, po kelių savaičių pertraukos, centras pristato naują savaitės trasą. Ji iš ties įspūdinga, todėl tikrai verta pabandyti.

Nori įsimintiniausios vasaros išvykos? Išsinuomok laivą!

Laivo nuoma / Jovila nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį?

Palydėti arba pasitikti saulę su brangiu žmogumi greitu ir jaukiu kateriu, puikus būdas romantikos išsiilgusiai porai ar draugų kompanijai, norinčiai ištrūkti nuo miesto šurmulio. O pasirinkimo vat kiek: greitaeigis kateris „Barracuda“, naujas, prabangiai įrengtas kateris „Rasytė“ ir tikras gražuolis – LT-9445. 

Koncertai kruizinių laivų terminale

Lilas ir Innomine – Klaipėda / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį?

Žirafoms visada malonu pranešti geras naujienas. Kruizinių laivų terminalo teritorijoje esančiame elinge rugpjūtį vyks rimti reikalai. Rugpjūčio 10d. Lilas ir Innomine surengs didžiausią iki šiol jų koncertą po atviru dangumi.

O rugpjūčio 11 dieną laukia nepamirštamas Džordanos šou. Beje, tai vienintelis atlikėjos vasaros koncertas. Žadama, kad pajūryje vyksiantis šou atspindės vasarišką nuotaiką: bus nuotaikingas, linksmas ir su didžiausiais hitais.

Po audringo vasaros vakarėlio – soti pica

Itališka pica / Pexels nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį?

Kiekvienas žinome, kaip po ilgo draugų pasisėdėjimo ryte norisi kažko sotaus ir kaloringo. Ar ne? „Pica Pub“ (Vingio g. 29A) visada išties pagalbos picą ir numalšins alkį. P.S. Jei penktadienis būtų maistas, tai beabejonės būtų pica.

Papuošk kūna nauja tatuiruote

Dar kartą primename, jog liko paskutinis vasaros mėnuo, bet dar yra laiko nustebinti visus paplūdimyje naujomis tatuiruotėmis. Neklausyk, ką sako močiutė, ir skubėk registruotis. Žirafos su malonumu rekomenduoja salonus:

Bang Bang Tattoo meistrai / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį?

Pačioje Klaipėdos miesto širdyje įsikūrusio salono „Bang Bang Tattoo“ (Tiltų g. 15) meistrai su malonumu išpildys visus tavo tatuiruotiškus troškimus. Būk ramus dėl rezultato, nes studijoje dirba ilgametę patirtį turintys meistrai, nuolat savo įgūdžius tobulinantys užsienyje.

Tattoo Virus meistrai / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį?

„Tattoo Virus“ (Taikos pr. 19) salonas įsikūręs tarp senamiesčio ir „Akropolio“. Jeigu nežinai kokio piešinio nori, nesiparink, salono meistrai su pasitenkinimu sukurs tatuiruotės eskizą bei patars. Būk drąsus, apsilankyk ir įgyvendink svajonę.

Simfoninis koncertas „Roko baladės“

Simfoninis koncertas „Roko baladės“/ Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį?

Ei, visi roko gerbėjai, turime šį tą ir Jums! Rugpjūčio 25 dieną Palangos koncertų salėje koncertuos maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamas Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, kuris pristatys atnaujintą populiaraus projekto „Roko baladės“ programą su garsiausiais roko klasikos hitais. Prie projekto solistų – talentu ir ypatinga charizma apdovanotų geriausių Lietuvos roko atlikėjų Povilo Meškėlos, Česlovo Gabalio ir Jeronimo Miliaus – koncerte Palangoje prisijungs dar du šalies scenos grandai Gytis Paškevičius bei Evelina Sašenko. Tikra roko bomba, ar ne?

Tapk šokių aikštelės karaliumi ar karaliene

TENdance / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį?

Ar kada teko atsidurti ne itin malonioje situacijoje vien tik todėl, kad nemokėjai net paprasčiausių populiarių šokių žingsnelių? Šokiai populiarūs vestuvėse, gimtadieniuose (o vasara būtent jų metas), o neigiamas atsakymas į kvietimą pašokti laikomas nemandagumo ženklu. Viskas, užteks būti ponu (-ia) nemandagiuoju (-iaja). Bėk į TENdance ir išmok suktis šokių aikštelėje!

Naujas restoranas Juodkrantėje

Picų restoranas MALKA / Jovila nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje rugpjūtį?

Dar viena vasariška idėja: po darbo su draugais ar šeima plaukite pavakarieniauti į Juodkrantę. Kodėl? Atsakymas paprastas, nes šalia prieplaukos neseniai atsidarė superinė vietelė su kietu pavadinimu – MALKA. Dėl pavadinimo kaip ir aišku, nes picos, iš aukštos kokybės ingredientų, kepamos malkų krosnyje. Bon Appétit!

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;) 

Puslapiai: 1 2