vegetariški restoranai

Vegetariški restoranai ir kavinės Vilniuje: TOP 10 pagal lankytojų retingą

Mėgsti vegetariškus patiekalus ar išvis nevalgai mėsos? „Miesto žirafos“ parengė tau TOP’ą, kuriame sureitinguoti geriausi vegetariški restoranai Vilniuje.

Nesinori mėsos? Galbūt nori išbandyti kažką naujo? Prieš keletą metų vegetariški restoranai (apie veganiškus net nėra kalbos) buvo sunkiai pastebimi, tačiau mėsos nevalgymo bangai įgaunant pagreitį, į šį maistą pradedama žiūrėti vis rimčiau. Net grėsmingi rokeriai renkasi veganiškas dietas. Dabar maisto iš daržovių rasti galima kone kiekvienoje maitinimo įstaigoje. Todėl „Miesto žirafos“ sudarė vegetariškų restoranų bei kavinių TOP 10, kuriuos geriausiai „Google“ įvertino lankytojai.

Į TOP’ą patenka tik tiek restoranai, kurie sulaukė bent šimto lankytojų vertinimų.


1. „The Urban Garden“ (Jono Basanavičiaus g. 3) / Reitingas 4,8

The Urban Garden / Facebook nuotr.

Puryčių ir priešpiečių vieta save pristatantis restoranas jau spėjo užkariauti vilniečių širdis savo veganiškais patiekalais. Ir nieko nuostabaus, nes maistas čia išties gardus, o veganiški desertai tiesiog kelia teigiamą priklausomybę. Vienareikšmiškai, tai yra viena skaniausių vietų sostinėje veganams ir vegetarams.


2. „Zatar Falafel & Hummus“ (Vokiečių g. 9) / Reitingas 4.7

vegetariški restoranai

Zatar Falalel & Hummus / Facebook nuotr.

Falafeliai ir humusas yra kone populiariausias vegetariškų restoranų pasirinkimas, paskutinius kelis metus sulaukiantis vis daugiau populiarumo ir mesiaėdžių virtuvėje. Pačioje Vilniaus širdyje įsikūrusiame restorane rasite ne tik falafelių lėkštėje ar pitoje, bet ir puikų glotnučių pasirinkimą. O apie patiekalų kokybę kaba itin geri lankytojų atsiliepimai ir įvertinimai.


3. „RoseHip Vegan Bistro“ (B. Radvilaitės g. 7) / Reitingas 4,7

RoseHip Vegan Bistro / Facebook nuotr.

Tikras kulinarinis rojus vegetarasm ir veganams. Čia patiekalai itin skanūs, o jų pasirinkimas – tikrai didelis. Vaizdas lėkštėse visuomet estetiškas, o aptarnavimas – malonus ir draugiškas. Tą gali patvirtinti betkuris šios vietos klientas nepagailėjęs šiai vietai gerų įvertinimų.


4. „Holigans“ (Verkių 29) / Reitingas 4,7

vegetariški restoranai

Holigans nuotr. / Facebook nuotr.

Naujamiestyje įsikūrusi vietinio, tikro, ekologiško, vegetariško maisto bistro „Holigans“ koncepcija atitinka šių dienų ieškančių ir mąstančių žmonių troškimą. Troškimą realaus gyvenimo: gyvo, spalvoto, džiugaus, kupino bendravimo, atradimų, skonio ir meilės. Sekite restoraną feisbuke, kur rasite naujienas apie dienos/savaitės patiekalus, bei restorano organizuojamus renginius.


5. „Vegacafe“ (Totorių g. 3) / Reitingas 4,6

Vegacafé / Facebook nuotr.

Vegacafé / Facebook nuotr.

Visi čia gaminami valgiai tik iš šviežių, kuo mažiau perdirbtų produktų. „Vegacafe“ laikosi ajurvedinės maisto ruošybos principų, todėl jų gaminamuose patiekaluose nerasite ne tik mėsos ar žuvies, bet ir kiaušinių, margarino, sultinio kubelių, grybų, skonio stipriklių ir t.t., tad čia pasisotins net išrankiausias veganas.


Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2