vegetariški restoranai

Vegetariški restoranai ir kavinės Vilniuje: TOP 10 pagal lankytojų retingą

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

6. Ajurvedinė virtuvė (Latvių g. 7) / Reitingas 4,6

Vegetariški restoranai

Ajurvedinė virtuvė / Facebook nuotr.

Nors vietos pavadinimas ir ne pats įmantriausias, tačiau labai aiškus. Aiškus dėl to, jog žinai, kad šios vietos virtuvės šefai tikrai nenaudos mėsos, žuvies, kiaušinių, grybų, svogūnų, česnakų, mielių, acto, alkoholio, kavos, šokolado bei šaldytų ir konservuotų produktų. Tačiau net ir be šių ingridientų čia pagaminami burnoje tirpstantys patiekalai. Tikrai verta bent kartą gyvenime čia užsukti.


7.„Radharanė“ (Gedimino pr. 32) / Reitingas 4,5

Radharanė / Facebook nuotr.

Radharanė / Facebook nuotr.

Vienas iš populiariausių vegetariško maisto restoranų atneš į Jūsų gastronominį gyvenimą šiek tiek egzotikos. Platus sriubų pasirinkimas, samosos, troškiniai, sumuštiniai – sočius pietus čia išsirinks tiek vegetarai, tiek veganai. Šis vegetariškų patiekalų restoranas yra išsiplėtęs jau per kelias vietas, tačiau geriausiai klientai kol kas vertina Gedimino pr. veikiančio restorano darbą.


8. „Casa La Familia“ (Rūdninkų g. 18) / Reitingas 4,5

Casa La Familia / Facebook nuotr.

Viduržemio jūros regiono skoniams ištikima vegetariška šeimos picerija, kurioje rasite ir dienos pietus, ir jaukią erdvę šeimyniškai vakarienei.
Čia picos kepamos autentiškoje krosnyje degančių malkų kaitroje, desertai ir ledai ruošiami iš ekologiškų produktų, o atsigaivinimui visada jums bus pasiūlyta šviežiai spaustų sulčių.


9. „Petražolės“ (B. Radvilaitės g. 5) / Reitingas 4,3

Restoranas „Petražolės“ / Facebook nuotr.

Jaukus vegetariško maisto restoranas, įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje, Radvilaitės gatvėje. Virtuvės šefe kilusi iš Irano, todėl puikiai išmano šios virtuvės subtilybes, savo profesionalumą ir virtuvės išmanymą ji perduoda ir pati čia gamindama patiekalus. Šios vietos meniu nelieka abejingi ir vilniečiai, kurie šiai vietai tikrai negaili gerų atsiliepimų „googlėje“.


10. „GYVAS baras“ (Trakų g. 11) / Reitingas 4,2

vegetariški restoranai

GYVAS baras / Facebook nuotr.

Prieš penkis metus atsidaręs vegetariško maisto baras tuo metu tapo  pirmuoju veganišku baru Lietuvoje. „Gyvo baro“ virtuvės šefai nebijo eksperimentuoti, tad kiekvieną savaitę čia rasite po naują burgerių rūšį. Baras mėgsta gyvūnus, tad atvykdami pasiimkite ir savo augintinį!


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2