„Šimo Baras“: Pašilaičių Meka ir Medina

„Šimo Baras“: Pašilaičių Meka ir Medina

Miegamasis sostinės Pašilaičių rajonas turbūt ir šiandien garsėtų tik savo prekybos centrais ir 16-ojo maršruto troleibusų žiedu, jei ne viena vieta, it magnetas traukianti skanaus alaus, namudinio maisto ir „kitokių vietų“ fanatikus. Taip, taip, tarp blokinių namų įsikūręs „Šimo baras“ yra tikriausia alaus gėrėjų, smagaus laisvalaikio ir skanaus maisto mėgėjų Meka ir Medina: jei esi vakarinės Vilniaus dalies gyventojas ir nesi nė karto čia apsilankęs, vadinasi, hedonizmo dievai nuodėmių tau neatleis.

Nuotrauka iš „Facebook“

„Šimo barą“ gana sunku apibūdinti: čia persipina intelektualų diskusijos, bliuzvakarių šėlsmas ir tas čekiškoms, bet ne lietuviškoms smuklėms būdingas „savas tarp savų“ pojūtis – kažkada tokia šeimyninę idilę garsėjo rašytojų irštva vadintas dabar jau nebeegzistuojantis „Suokalbis“, tiesa, jame literatūrinės diskusijos, gerokai įšilus, galėjo išvirsti į susistumdymą. O štai „Šimo baro“ lankytojai kuria draugišką, šiltą atmosferą. Pridėk gausų gerų alaus rūšių pasirinkimą, virtuvėje kas kartą gimstantį kulinarinį paveldą, į sveiką protą besiorientuojančias kainas ir gausi tikrą perliuką troleibusų žiedo pašonėje. Sunku patikėti, kad tokią užeigą, kurioje pozityvią atmosferą kartu kuria ir šeimininkai, ir lankytojai (tarp jų gali išvysti ne vieną nemenkai žinomą veidą) gali rasti miegamajame rajone, kuriame tradiciškai karaliauja kebabinės arba tinklinės picerijos.

Nuotrauka iš „Facebook“

Galėtum būti ir pačio įmantriausio skrandžio šeimininkas, bet čia tikrai rasi, kas tau tiks ir pritiks: laižysi pirštus kirsdamas Kijevo kotletą (3,5 eur – 2017 m. gruodis), čili troškinį (3 eur) ar sparnelius (3 eur). Alus? Prašom – nuo „Dundulio“ ir „Klausučių“, nuo D.A.B iki „Stella Artois“, nuo „Peklos“ iki „Varniukų“ ir t.t. Putojančio gėrimo bokalo kaina jus maloniai nustebins – nuo 1,7 iki 3,4 euro. Kur dar taip matėte?

Nuotrauka iš „Facebook“ (2017 m. gruodis)

Vidutinis čekis: 7-8 eur.

„Google“ reitingas: 4,7/5
„Facebook“ reitingas: 4,9/5

Nuotrauka iš „Facebook“

Adresas: Žemynos g. 26, Vilnius

Internete:
FB: https://www.facebook.com/simo.baras.9/